לכל פורום חדש צריך-התפקדות

dsol

New member
../images/Emo49.gif הרבה ברכות ../images/Emo65.gif

יאא מזל טוב !!!!

ד נ ד ו ש

New member
../images/Emo79.gif מתפקדת ..

שם: דנה. גיל: 17 וחצי. סינרגיה, מאיפה הגיע לכם? חברה שלי. עיר? רמת-גן. שיר אהוב: יש יותר מידי .. שיר אהוב של סינרגיה? זה לא ביחד, עד שהכל ייגמר. להקה אהובה? סינרגיה
, ואני חושבת שזהו oO דרכים ליצור איתכם קשר: מסנג'ר- [email protected] , אייסיקיו- 148691235 . וסתם מסר לאומה: בלי סינרגיה, אין לי אנרגיה?

SuperKeren

New member
סינרגייייההההההההה../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

הו הו הו אלוהים. פורום לסינרגיה!!! *נרגעת..* שם: קרן
גיל: 16. 17 באוקטובר. סינריגה, מאיפה הגיע לכם? אממ ערוץ 24. עיר? חולון. שיר אהוב? יותר מידי...מארון 5. שיר אהוב של סינרגיה? אוי אממ..כולם
הייתי אומרת ש..סינרגיה? להקה אהובה?(כמובן חוץ מסנרגיה לא חוכמה) Maroon 5, Kara's Flowers, The Beatles, 3 Doors Down, The Calling, Our Lady Pease, Celine Dion, Aretha Franklin, Five For Fighting, Justin Timberlake, Stivie Wonder, Momy Levi, Synergia, Shiri Mimon, Daniel Powter, Daniel Bedingfield, Dionne Warwick, Jamie Cullum, Jimmy Eat World, Keane, The Killers, Michael Jackson, Perry Como, Phantom Planet, Red Hot Chili Peppers, Travis, REM, Thicke and more and more and more... דרכים ליצור קשר איתכם: מסנג'ר?
[email protected] וסתם מסר לאומה: אהבה בחינם.

s h u g i t

New member
האא!! רק עכשיו ראיתי שיש פורום חדש!

תתחדשו- סינרגיה
שם:שרון גיל:17 סינרגיה, מאיפה הגיע לכם?כל הבנים בשכבה שרו את "צועקים על אהבה" כל הטיול השנתי שנה שעברה...נדבקתי, אהבתי, התמכרתי! עיר?תל אביב שיר אהוב?אאא.... המון...קשה לבחור שיר אהוב של סינרגיה?לחבק אותך
להקה אהובה?(כמובן חוץ מסנרגיה לא חוכמה)שייגעצ, אינפקציה, עברי ולהקתו
, קולדפליי, מטרופולין, מוניקה סקס...ועוד.... דרכים ליצור קשר איתכםמסרים וסתם מסר לאומהאיזה כיף שיש פורום חדש לסינרגיה!! נתחדש!

אווווו יופי טופי../images/Emo175.gif

שם: שני
גיל: 16 סינריגה, מאיפה הגיע לכם? ערוץ 24 |שליטע| עיר? מודיעין
שיר אהוב? beatles - strawberry field
שיר אהוב של סינרגיה? ממשיכים לרוץ
להקה אהובה?(כמובן חוץ מסנרגיה לא חוכמה) בוטן מתוק בקרקס
דרכים ליצור קשר איתכם: איי סי- 265881050 וסתם מסר לאומה- בצל זה איכע פיכסע
יומטוב

hodayoyo

New member
אתת../images/Emo70.gif../images/Emo60.gif

מה "מודיעין
" ?!? את גרה באותה עיר איתי... את צריכה לשמוח

../images/Emo11.gif

אם הייתי רואה אותך מדי פעם בעיר הגוססת הזאת ... אז אולי הייתי שמחה לגור פה ... אבל לא רואים אותך, לא שומעים ממך .... אז מה זה שווה לגור איתך באותה עיר ?!?! הא ? הא ? יומטוב

hodayoyo

New member
יש לך ת'מספר שלי../images/Emo60.gif

מה את משחקת אותה
האמת שאין לי מושג איפה פה את גרה אז דברי איתי
נדאג כבר למשהו

When Pigs Fly

New member
להלה

שם: יולי גיל: 15 סינריגה, מאיפה הגיע לכם? שרשור שירים בפורום כולשהו. עיר? חיפה. [אנלא מאמינה שאני מפסידה את ההופעה ב2.8] שיר אהוב? הו, יש המון. שיר אהוב של סינרגיה? צועקים על אהבה.
להקה אהובה? המון המון להקות רוק כבד ומטאל. דרכים ליצור קשר איתכם: מסרים :] והוספתי את הפורום לחתימה שלי, שרקנית למדי לאחרונה.

אני שונא את בן

שם: רז גיל: 17 מאיפה שמעתי עליהם: לא זוכר עיר: זו נקודת תורפה שיר אהוב: רומנטיקה עתידנית - משינה שיר אהוב של סינרגיה: מגיע לי אותי להקה אהובה: שירותי בנות דרכים ליצור קשר: icq - 232959079 MSN Messenger - [email protected] אני מקווה שגם אתם שונאים את בן.

hodayoyo

New member
הממ../images/Emo60.gif

רק כי אני ממש משועממת וההבדל בין 10 פורומים קבועים ל11 כבר לא משנה הרבה
שם: הודיה גיל: 17 ו.. סינריגה, מאיפה הגיע לכם? הקליפ של צועקים בערוץ 24 עיר? מודיעין שיר אהוב? כל דבר של דניאל
ועוד הרבה שיר אהוב של סינרגיה? זה לא ביחד (רצוי גרסת פסנתר) ומה עשיתי להקה אהובה?(כמובן חוץ מסנרגיה לא חוכמה) דרכים ליצור קשר איתכם 251265363 [email protected] וסתם מסר לאומה- אני רוצה לישון :|

hodayoyo

New member
עכשיו שמתי לב../images/Emo60.gif

שלא עניתי על זה: להקה אהובה?(כמובן חוץ מסנרגיה לא חוכמה) אז כמובן- מוניקה סקס, בית הבובות ו... חייבים דווקא להקות?!

יאאי

קוראים לי אודיה (כן, מאי הקטנה זה רק השם המסחרי) ואני בת 16 וחצי. אני גרה במושב בצפון. את סינרגיה ראיתי בערוץ 24. הם שידרו 3 שירים שלהם וזו היתה אהבה ממבט (שמיעה) ראשון. שיר אהוב: יש הרבה. שיר אהוב של סינרגיה: זה לא במד. שיר מדהים. אני שומעת אותו בריפיט ולא נמאס. ואגב, את הגרסה הקצרה אהבתי יותר להקה אהובה: אני אוהבת גם את כנסיית השכל אבל לא משהו רציני. ומסר לאומה: צמחונות מצילה חיים. טבעונות עושה אותם טובים יותר. אנ'לא יכולה, יכולה הכל!

והנה אני...

שם:יעל גיל:17.9 סינרגיה, מאיפה הגיע לכם? (תיקנתי) מ 24 בשנת 2003 עיר?חולון שיר אהוב? המון שיר אהוב של סינרגיה? זה לא ביחד ,כל הזבל, חום יולי אוגוסט, גשם... להקה אהובה?(כמובן חוץ מסנרגיה לא חוכמה) שירים בעיקר..אבל היהודים דרכים ליצור קשר איתכם- פה או במסנג'ר [email protected] או בהייד פארק שם אני בתור ktoma וסתם מסר לאומה- אין כמו סינרגיה!

giliyo

New member
חיחי..גם אני רוצה

שם:גילי (ואני בת..תמיד כולם חושבים שאני בן בגלל השם =( ) גיל:17 (כמעט) סינריגה, מאיפה הגיע לכם?שמעתי את השיר צועקים על אהבה באיזה מסיבה ומאז התחלתי לשמוע את כל השירים שלהם עיר?(יש גם אנשים שגרים גם במושבים) במושב אי שם בצפון שיר אהוב?אווו..יש המון שיר אהוב של סינרגיה?בעיקרון הכל..אבל בזמן האחרון זה לא ביחד-גרסת הפסנתר אבל להקה אהובה?(כמובן חוץ מסנרגיה לא חוכמה)אוו..גם המון(אבל סינרגיה הכי) דרכים ליצור קשר איתכם:מממ..בעיקר פה וסתם מסר לאומה: תחיכו מחר יכול להיות רע יותר =)

BaRbiK

New member
../images/Emo150.gif

שם:בר גיל:14 סינריגה, מאיפה הגיע לכם? שמעתי את צועקים על אהבה, והתאהבתי
עיר?חיפה שיר אהוב? יש הרבה... שיר אהוב של סינרגיה? הכי הכי- לחבק אותך:) להקה אהובה? יש המון! דרכים ליצור קשר איתכם: איסיקיו 230067485 וסתם מסר לאומה: חייכו- הכל לטובה:) *נדוש*

נמע../images/Emo163.gif

גיל:16 וחצי סינריגה, מאיפה הגיע לכם?הבתדודהחולה עליהם עיר?קיבוץ בית קשת שיר אהוב?wnderwall-oasis שיר אהוב של סינרגיה?לחבק אותך להקה אהובה?(כמובן חוץ מסנרגיה לא חוכמה)רד הוט דרכים ליצור קשר איתכם: אייס-205812446 מסן[email protected] וסתם מסר לאומה make LOVE not WAR

למעלה