לכל סיר יש מכסה

SENUOR

New member
יש לנו כאן הרבה סירים

ללא מכסה.... חחחחח סתם סתם זמן לצחוק.

duduamar

New member
סתם קלישאה לטעמי....

וגם אם נגיד היא נכונה, היא לא מרגיעה בכלל לדעתי. תארי לך שיגידו לך שהמכסה שלך הוא איזה בחור בגר באיזה כפר נידח בהונולולו, זה היה עוזר לך? חוץ מזה שתכלס אין מכסה אחד... בקיצור אני לא מאמין בזה. לא חייב לחפש בן אדם אחד ספציפי בשביל למצוא אהבה.

הגבלת גיל לפורום ולמסיבה מחר בערב

היי. אני שואל כי אני מרגיש שלא משיבים על כתיבתי/תגובותיי כאן. אשמח אם מישהו ישיב לי.

duduamar

New member
לא הבנתי מה השאלה...

כדי שקשה הבנה כמוני יבין, יהיה נחמד אם תשים סימן שאלה (?) בסוף השאלה...

duduamar

New member
ברור שיש, ואפילו ציינו את זה איפשהו

המפגש הוא לגילאי 10-110 בלבד! ת.ז. יבדקו בכניסה.

תודה כוכבת

מי יכול לאמר לי מה עליי להביא(בכדי שלא יהיה רק דבר/סוג אחד של כיבוד)או עם מי אני יכול לדבר על כך. תודה.

zbug

New member
אולי לכל סיר יש מכסה

אבל לך תמצא אותה בין כל מליוני הסירים שם .. לדעתי הדברים הרבה יותר פשוטים ובסיסיים,תחשוב פשוט לי היה את המזל לאהוב יותר מפעם אחת בחיי וגם להיות נאהב וזה מזל גדול מאוד ובכול זאת לא הייתי נאחז בסיר. אני אישית יותר איש של חניה מאשר מטבח ורצוי שהחניה תהיה מלאה במשהוא מאוד מהיר...

לא. אני פשוט לא חושבת על זה

כי סירים ומכסים זה מין חפצים שמשלימים באופן מוחלט ואנחנו בחיים שלנו צריכים ליצור איזו השלמה ביננו לבני זוגנו. זה לא אוטומטית.

k e r e n m

New member
אני כבר..

לא יודעת, אם זה מזל , גורל, למה אחרים מצליחים למצוא, ולמה יש כאלה שלא חסר להם כלום משום בחינה, ועדיין לא מוצאים, והקלישאה הזו,שלכל סיר יש מכסה, כנראה הומצאה ע"י מישהו שרצה לנחם רווקים.

זה לא נכון לומר

לכל סיר יש מכסה לדעתי הכול תמיד תלוי בתעוזה שלנו ומול מי היא מוצגת כי אם יש לך תעוזה היא לא תמיד עובדת על מי שלא נמשך למראה שלך..

joy ה

New member
אומרים

חכמינו שלכל אדם אם זה גבר או אשה שארבעים יום לפני שהוא בא לעולם נקבע לו מי יהיה הבן /בת זוג שלו אם זה מרגיע אני חושב שלא צריכים להיות לחוצים בכל מקרה אין זמן לזה

ביל26

New member
דודו מה קורה?

מה שיכנע אותך לבוא מחר? כי חשבתי שאתה לא בא...

duduamar

New member
מאיפה הבאת את זה?

אני כל הזמן מאוד רציתי לבוא, פשוט אין לי איך, אז כנראה שאני לא אגיע.... לצערי.

ביל26

New member
פשוט ראיתי הודעה שלך איפשהו וחשבתי

שאתה בא... באמת חבל.

joy ה

New member
אומרים

חכמינו שלכל אדם אם זה גבר או אשה שארבעים יום לפני שהוא בא לעולם נקבע לו מי יהיה הבן /בת זוג שלו אם זה מרגיע אני חושב שלא צריכים להיות לחוצים בכל מקרה אין זמן לזה

למעלה