לכל מי שנמצאים בקשר כלשהוא במיוחד בקשר לא חוקי ארוך

alongrin100

Well-known member
ובא נוסיף "קושי בדחיית סיפוקים",מורכב,קליני ועוד,אין ספק שאי אפשר לדעת באמת (גבר-אישה)עם מה -מול מי אתה מתנהל,ונצא מנקודת הנחה שלרוב כולנו אנשים טובים.❤️
כן את צודקת.
שכחתי לגמרי את העניין של הקושי בדחיית סיפוקים.

אבח"י

Well-known member
בנושא הזה, כדי לא לעורר את מה שנקבר, לא אפרט כאן אבל בוא נגיד שהופעלו עלי כמה וכמה מהסעיפים שהוזכרו בכתבה.

בנוסף לכך היה מקרה אחד שדחיתי מישהי ובעקבות כך היא רדפה אותי בפורום, ניסתה לטנף עלי עד שבסוף נמאס לה.
מקרה אחר, עוד יותר הזוי עם מישהי שהחליטה לסיים את הקשר איתי, אחר כך חזרה בה ואז שוב חזרה בה - אז הסבלנות שלי נגמרה ואמרתי לה שאם הפעם היא עוזבת לא תהייה לה דרך חזרה וזה כל כך העליב אותה (אולי כי חשבה את עצמה) שגם התחילה לטנף עד שגם היא התעייפה...

בקיצור... קשה למצוא נקמנית יותר מאישה שנעלבה...
או הומו שנבגד!

in bal1

Well-known member
אני חושבת שזה פחות מתאים ליחסים אסורים
יש כאן כתבה סופר חשובה על יחסים בלעדיים ומסוכנים לכל בר דעת
אבל כשזאת מערכת אסורה ואפשר שתהיה בה אהבה גדולה, יש מגבלות ואיסורים שנובעים מעצם היות המעורבים נשואים לאחרים
התנאים והנסיבות שונים לחלוטין ולא מאפשרים התנהגות חולנית כזאת
די מסכימה איתך.אבל גם ביחסים אסורים יש אנשים אופססיבים שכנראה לא מבינים את מהות הקשר.וכבר אומרים אני אתגרש מבעלי/אישתי בוא נתחתן.שליחת הודעות בשעות לא הגיניות.זהו בראש שלהם הם כבר עזבו את בני הזוג שלהם ועכשיו זהו הם שלכם.

alongrin100

Well-known member
די מסכימה איתך.אבל גם ביחסים אסורים יש אנשים אופססיבים שכנראה לא מבינים את מהות הקשר.וכבר אומרים אני אתגרש מבעלי/אישתי בוא נתחתן.שליחת הודעות בשעות לא הגיניות.זהו בראש שלהם הם כבר עזבו את בני הזוג שלהם ועכשיו זהו הם שלכם.
וואי..
את לא יודעת כמה את צודקת.
אני לא יודע אם הם לא מבינים את מהות הקשר כמו שהם רוצים להשתמש בצד השני כמקפצה החוצה מהנישואים שלהם.

למעלה