לכל מי שנמצאים בקשר כלשהוא במיוחד בקשר לא חוקי ארוך

Ellis Murphy

Well-known member

אבח"י

Well-known member
קראתי
לא עברתי את כל השלבים האיומים האלה, כולם, אבל חלקם במערכת היחסים הראשונה שלי שבה עברתי לגור עם מישהו.
התאהבות מהירה, מעבר לגור יחד מהיר, משהו הרגיש רע[הסקס הפסיק לענין], תלותיות, קנאה ושליחת "שליחים".
בסוף אחרי 40 שנים הוא נקם בי - נפגשנו באוטובוס, ישבתי מולו, אמרתי לו שלום. הביט בי ושאל: אנחנו מכירים?
ברור שמייד העיתון שקראתי חזר להיות מול עיניי.
מניח שהוא נהנה מהנקמה הקרה והמתוקה שלו.

Ellis Murphy

Well-known member
קראתי
לא עברתי את כל השלבים האיומים האלה, כולם, אבל חלקם במערכת היחסים הראשונה שלי שבה עברתי לגור עם מישהו.
התאהבות מהירה, מעבר לגור יחד מהיר, משהו הרגיש רע[הסקס הפסיק לענין], תלותיות, קנאה ושליחת "שליחים".
בסוף אחרי 40 שנים הוא נקם בי - נפגשנו באוטובוס, ישבתי מולו, אמרתי לו שלום. הביט בי ושאל: אנחנו מכירים?
ברור שמייד העיתון שקראתי חזר להיות מול עיניי.
מניח שהוא נהנה מהנקמה הקרה והמתוקה שלו.
לא חייבים להתקיים כל השלבים. מספיק שניים שלושה ארבעה

Beauty_fall_under

Well-known member
אילו קראתי את הכתבה הזאת בזמן היו נחסכת ממני הרבה עוגמת נפש
ממליץ לקרוא ולהפנים.

אני חושבת שזה פחות מתאים ליחסים אסורים
יש כאן כתבה סופר חשובה על יחסים בלעדיים ומסוכנים לכל בר דעת
אבל כשזאת מערכת אסורה ואפשר שתהיה בה אהבה גדולה, יש מגבלות ואיסורים שנובעים מעצם היות המעורבים נשואים לאחרים
התנאים והנסיבות שונים לחלוטין ולא מאפשרים התנהגות חולנית כזאת

אבח"י

Well-known member
אבל כשזאת מערכת אסורה ואפשר שתהיה בה אהבה גדולה, יש מגבלות ואיסורים שנובעים מעצם היות המעורבים נשואים לאחרים
אני לא בטוח שאת צודקת.
היתה לי תלמידה לפני מליון שנים, שהתאהבה בי בכיתה ט', עשתה מאמץ עליון לעבור לכיתת החינוך שלי, והכל במהירות שבקושי יכלתי להגיב עליה, כי בהתחלה אפילו לא הבנתי מה מתרחש סביבי, וזה די החמיא לי. [מזל, מזל שאני לא נוגע, לא מחבק ולא אומר מלות אהבה לתלמידים/ות שלי], אחר כך זה הפך לאלים, ךפוגעני [כולל פרסום מספר הטלפון שלי בבית כטלפון של נערת ליווי] איום בהתאבדות, נסיון התאבדות בחופש בין יא-יב ומניפולציה על מטפל שישכנע אותי לבוא לבקר אותה.
רק בכיתה יב' לאחר עימות קשה עם אמה ויועצת ביה"ס זה נגמר - היא אויימה בתביעה במשטרה על הטרדה, פגיעה וכו'
אם הייתי חכם יותר, מכיר את הטקסט הזה, אולי לא הייתי מחמיא לעצמי אלא מבין מראש את הסכנה שארבה על פתח ביתי ממש.

Beauty_fall_under

Well-known member
אני לא בטוח שאת צודקת.
היתה לי תלמידה לפני מליון שנים, שהתאהבה בי בכיתה ט', עשתה מאמץ עליון לעבור לכיתת החינוך שלי, והכל במהירות שבקושי יכלתי להגיב עליה, כי בהתחלה אפילו לא הבנתי מה מתרחש סביבי, וזה די החמיא לי. [מזל, מזל שאני לא נוגע, לא מחבק ולא אומר מלות אהבה לתלמידים/ות שלי], אחר כך זה הפך לאלים, ךפוגעני [כולל פרסום מספר הטלפון שלי בבית כטלפון של נערת ליווי] איום בהתאבדות, נסיון התאבדות בחופש בין יא-יב ומניפולציה על מטפל שישכנע אותי לבוא לבקר אותה.
רק בכיתה יב' לאחר עימות קשה עם אמה ויועצת ביה"ס זה נגמר - היא אויימה בתביעה במשטרה על הטרדה, פגיעה וכו'
אם הייתי חכם יותר, מכיר את הטקסט הזה, אולי לא הייתי מחמיא לעצמי אלא מבין מראש את הסכנה שארבה על פתח ביתי ממש.
אבח'י ממש מעציב לשמוע
ושוב, זה בכלל לא אותו הדבר
אתה מספר על מערכת יחסית חד צדדית, לא שיתפת פעולה ובכלל לא נרקמה כאן מערכת
זה רק מקרה עצוב של קראש קשה של נערה מתבגרת וסיבותיה.
הכתבה מדברת על יחסים הדדיים ומרצון שעם הזמן מתגלים בהם נק' שעלולות להעיד על אלימות כלפי אחד מבני הזוג.
מקווה שזה מאחוריך❤

אבח"י

Well-known member
אבח'י ממש מעציב לשמוע
ושוב, זה בכלל לא אותו הדבר
אתה מספר על מערכת יחסית חד צדדית, לא שיתפת פעולה ובכלל לא נרקמה כאן מערכת
זה רק מקרה עצוב של קראש קשה של נערה מתבגרת וסיבותיה.
הכתבה מדברת על יחסים הדדיים ומרצון שעם הזמן מתגלים בהם נק' שעלולות להעיד על אלימות כלפי אחד מבני הזוג.
מקווה שזה מאחוריך❤
כן מאחוריי כבר הרבה שנים. לצערי היכולת שלי להדחיק דברים נמוכה.

Ellis Murphy

Well-known member
יחסים רעילים קורים בכל קונסטלציה של יחסים...

Ellis Murphy

Well-known member
נו אליססססססססססססססססס
בנושא הזה, כדי לא לעורר את מה שנקבר, לא אפרט כאן אבל בוא נגיד שהופעלו עלי כמה וכמה מהסעיפים שהוזכרו בכתבה.

בנוסף לכך היה מקרה אחד שדחיתי מישהי ובעקבות כך היא רדפה אותי בפורום, ניסתה לטנף עלי עד שבסוף נמאס לה.
מקרה אחר, עוד יותר הזוי עם מישהי שהחליטה לסיים את הקשר איתי, אחר כך חזרה בה ואז שוב חזרה בה - אז הסבלנות שלי נגמרה ואמרתי לה שאם הפעם היא עוזבת לא תהייה לה דרך חזרה וזה כל כך העליב אותה (אולי כי חשבה את עצמה) שגם התחילה לטנף עד שגם היא התעייפה...

בקיצור... קשה למצוא נקמנית יותר מאישה שנעלבה...

alongrin100

Well-known member
בנושא הזה, כדי לא לעורר את מה שנקבר, לא אפרט כאן אבל בוא נגיד שהופעלו עלי כמה וכמה מהסעיפים שהוזכרו בכתבה.

בנוסף לכך היה מקרה אחד שדחיתי מישהי ובעקבות כך היא רדפה אותי בפורום, ניסתה לטנף עלי עד שבסוף נמאס לה.
מקרה אחר, עוד יותר הזוי עם מישהי שהחליטה לסיים את הקשר איתי, אחר כך חזרה בה ואז שוב חזרה בה - אז הסבלנות שלי נגמרה ואמרתי לה שאם הפעם היא עוזבת לא תהייה לה דרך חזרה וזה כל כך העליב אותה (אולי כי חשבה את עצמה) שגם התחילה לטנף עד שגם היא התעייפה...

בקיצור... קשה למצוא נקמנית יותר מאישה שנעלבה...
אתה צודק.
נשים פשוט לא מסוגלות להתמודד עם דחייה.
הן לא מסוגלות לעכל איך אתה, מכל מאות הגברים שהיא דחתה והיו שמחים להיות במקומך, העזת לסרב להצעה ולהגיד לא.

זה עושה להן שמות באגו והן יהיו מוכנות ללכת רחוק כדי לפצות על הגאווה הפצועה שלהן.

יש כאלו שמפתחות אובססיה ולא ישחררו עד שישיגו אותך.
יש כאלו שיצאו למסע נקם ויהיו מסוגלות להגיע אפילו לבית שלך.
יש כאלו שינסו לגרום לך לקנא.
יש כאלו שיצאו לקמפיין של ריבאונדים כדי להרגיש שוות ונחשקות ולשקם את האגו הפגוע.

היו לי כמה מקרים כאלה.
אחרי המקרה הראשון חשבתי לעצמי שלהבא, במקום כל הבלגן, אולי לתת לה סקס גרוע כדי שתרד ממני.
לא הצלחתי להביא את עצמי לעשות את זה.

in bal1

Well-known member
אתה צודק.
נשים פשוט לא מסוגלות להתמודד עם דחייה.
הן לא מסוגלות לעכל איך אתה, מכל מאות הגברים שהיא דחתה והיו שמחים להיות במקומך, העזת לסרב להצעה ולהגיד לא.

זה עושה להן שמות באגו והן יהיו מוכנות ללכת רחוק כדי לפצות על הגאווה הפצועה שלהן.

יש כאלו שמפתחות אובססיה ולא ישחררו עד שישיגו אותך.
יש כאלו שיצאו למסע נקם ויהיו מסוגלות להגיע אפילו לבית שלך.
יש כאלו שינסו לגרום לך לקנא.
יש כאלו שיצאו לקמפיין של ריבאונדים כדי להרגיש שוות ונחשקות ולשקם את האגו הפגוע.

היו לי כמה מקרים כאלה.
אחרי המקרה הראשון חשבתי לעצמי שלהבא, במקום כל הבלגן, אולי לתת לה סקס גרוע כדי שתרד ממני.
לא הצלחתי להביא את עצמי לעשות את זה.
או שיש כמוני. שחותכות כיוון שכבר מזמן הבינו שכלום לא ייצא מאותו בחור.ואם משהו התחיל כבר מזמן מבינה שזה לא יילך לשום מקום.אז למה לעשות מעצמי צחוק!

alongrin100

Well-known member
או שיש כמוני. שחותכות כיוון שכבר מזמן הבינו שכלום לא ייצא מאותו בחור.ואם משהו התחיל כבר מזמן מבינה שזה לא יילך לשום מקום.אז למה לעשות מעצמי צחוק!
צודקת לגמרי.
אם לכל הנשים הייתה הבגרות הנפשית שלך, העולם היה הופך לטוב יותר.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
צודקת לגמרי.
אם לכל הנשים הייתה הבגרות הנפשית שלך, העולם היה הופך לטוב יותר.
לדעתי,נדרש הרבה מעבר לבגרות נפשית או אינט' רגשית מה שאין להרבה אנשים .
גם גברים יכולים להיות נקמניים אבל זה עדיין לא נשים.
להגיע למצב שאת הורסת את החיים של הגבר שאיתו היית - הרס עצמי ולאבד את עצמך,ולהרוס משפחה.

alongrin100

Well-known member
לדעתי,נדרש הרבה מעבר לבגרות נפשית או אינט' רגשית מה שאין להרבה אנשים .
גם גברים יכולים להיות נקמניים אבל זה עדיין לא נשים.
להגיע למצב שאת הורסת את החיים של הגבר שאיתו היית - הרס עצמי ולאבד את עצמך,ולהרוס משפחה.
אין ספק שנשים חזקות הרבה יותר מגברים בצד האמוציונלי. זה מגיע עם הרבה מאד דברים חיוביים, אבל גם לא פחות דברים שליליים.

זה מתחיל בכל מיני החלטות אימפולסיביות של קניות בלתי שקולות, עובר דרך הפרעות אכילה ומסתיים בנקמנות והרס משפחות.

עוד לא פגשתי באחת שלא הצטערה על מה שעשתה, אבל תמיד זה בדיעבד ולאחר מעשה.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אין ספק שנשים חזקות הרבה יותר מגברים בצד האמוציונלי. זה מגיע עם הרבה מאד דברים חיוביים, אבל גם לא פחות דברים שליליים.

זה מתחיל בכל מיני החלטות אימפולסיביות של קניות בלתי שקולות, עובר דרך הפרעות אכילה ומסתיים בנקמנות והרס משפחות.

עוד לא פגשתי באחת שלא הצטערה על מה שעשתה, אבל תמיד זה בדיעבד ולאחר מעשה.
ובא נוסיף "קושי בדחיית סיפוקים",מורכב,קליני ועוד,אין ספק שאי אפשר לדעת באמת (גבר-אישה)עם מה -מול מי אתה מתנהל,ונצא מנקודת הנחה שלרוב כולנו אנשים טובים.❤️

למעלה