לכל מי שלא מכיר - NECA

JackBaltar

New member
לכל מי שלא מכיר - NECA ../images/Emo2.gif

NECA מתמחים בייצור כל מיני מרצ'נדייז ודברי אספנות לסרטים כגון הסיוט שלפני חג המולד, סוויני טוד, ביטלג'וס וגם סרטי הארי פוטר (לכל חברי הפורום הפוטריים
). הם מוכרים את המוצרים שלהם באמצעות אמזון ויש שם דברים ממש שווים ובאיכות גבוהה. האתר של NECA - http://www.necaonline.com חנות NECA להסיוט שלפני חג המולד באמזון (מכילה את מרבית המרצ'נדייז של הסרט, באתר יש עוד דברים מגניבים כמו מזרקה, כדורי שלג ועוד..ניתן למצוא אותם גם באמזון בחיפוש)- http://www.amazon.com/s?initialSear...ightmare+before+christmas&Go.x=0&Go.y=0&Go=Go מקווה שתרמתי מעט :)

Oyster Girl

New member
יבוא יום וכל זה יהיה שלי../images/Emo99.gif ../images/Emo54.gif

אפרופו מרצ'נדייז, חשבתי לעשות פה שרשור שבו כל אחד יצלם את כל רכושו הנוגע לאדון הפורום ויחלוק עימנו. מה דעתכם? וכמובן תודה על הקישור

tali44

New member
באמת רעיון טוב!

(הבעייה היא שאין לי יותר מידי מה להציג, אבל אני אתגבר על זה.
)

tali44

New member
החלום שלי זה לקנות משהו מאמאזון.../images/Emo6.gif

אגב, הגעתי למסקנה שכמעט אין לי מרצ'ידינס של טים ברטון!!!
אני צריכה לקנות בהזדמנות איזה סיכה לקרוקס, מחזיק מפתחות ואיזו חארטה לפלאפון... שאני אהיה שקטה מבחינה מצפונית אמוציונאלית.

S H I F T Y

New member
אוף אוף אוף

יש כ"כ הרבה פיצ'יפקעס שאני מתה להזמין מחו"ל! שלל מרצ'נדייז של קורפס ברייד וטוטורו. איך מזמינים בכלל מאמזון אגב? כרטיס אשראי אני מניחה....?

JackBaltar

New member
שאלה טובה, לא הזמנתי משם אף פעם עדיין אבל..

מה כן, קניתי דרך האינטרנט ספרים מהאתר הבריטי שהוא ממש מומלץ,the book depository - זה זול, האתר מאובטח והמשלוח הוא חינם לכל העולם!!! בגלל שיש פה הרבה בנות שאוהבות את דמדומים אני אדגים על זה - את יכולה לרכוש שם כל ספר בסידרה הנ"ל רק ב6.5-7 פאונד (ליש"ט) וזה יצא לך עוד זול יותר מאשר תרכשי את זה בארץ. המשלוח לוקח להם 5-7 ימים. חוזר ומדגיש - משלוח חינם (אין את זה בשאר האתרים הגדולים באינטרנט). לינק - http://www.bookdepository.co.uk/WEBSITE/WWW/WEBPAGES/homepage.php?selectCurrency=GBP

S H I F T Y

New member
אוי, זו נקודה רגישה אצלי

כמה כסף אני מוציאה על ספרים
I have an addiction. כמה זה פאונד בשקלים בערך? אני רוצה לבדוק מה ההפרש בין האתר הזה לפה בארץ

JackBaltar

New member
תשובה-

פאונד = 6.2 ש"ח אז ספר דמדומים שעולה שם 6.5 פאונד יעלה לך 40 שקל, ובגלל שהמשלוח חינם המחיר הסופי גם יעלה לך 40 ש"ח!!! דרך אגב, כאשר אני קניתי שם בפעם האחרונה השער היה 5.5 אז היה עוד יותר זול. זה משתנה, אבל זה עדיין זול יותר ואם תראי את המחיר של אמזון לאותו ספר בדיוק כולל המשלוח תהיי בהלם (הם מראים מתחת למחיר באתר את המחיר באמזון שם המשלוח כן עולה כסף).

JackBaltar

New member
זה כולל משלוח לישראל או שצריך להוסיף?

כי בבוק דיפוסיטורי זה משלוח חינם לישראל (ולשאר העולם)

Oyster Girl

New member
אני כבר לא קונה באינטרנט ../images/Emo54.gif

חיילת = סוף למותרות ולטיפוח האוסף הברטוני....

adi dion

New member
יא קניתי היום תיק של הסיוט!! ../images/Emo3.gif

(לא מהאתרים האלה, סתם בעזריאלי חחח) תיק צד חמוד כזה
הייתי חייבת הוא היה ממש מגניב! ווהו זה הדבר הראשון שקשור לטים שיש לי XD האמת רציתי פעם גם לקנות ארנק של הסיוט אבל הוא לא היה נוח לכסף קטן אז ויתרתי...

JackBaltar

New member
תתחדשי !! :)

אני גם זוכר את הפעם הראשונה שקניתי משהו של טים :) כשראיתי את הכותרת חשבתי שקנית משהו מאמזון או איביי והייתי מופתע, אח"כ הבנתי שזה מחנות. נראה לכם שלמישהו מאיתנו יהיה פעם אומץ לקנות מרצ'נדייז מהאינטרנט? נראה... תצלמי את התיק כי oyster girl הולכת לעלות פינה בשישי הקרוב או הבא של תצלומי מרצ'נדייז של כל אחד, תוכלי להשוויץ ;)

למעלה