לכל מי שיש ראש 1.... דחווףףףףףףףףףף

לכל מי שיש ראש 1.... דחווףףףףףףףףףף

אני צריכה דחוףףףף דחוףףףףף דחווווףףףףףףףףףףף איזה טלפון של העורך של איזה כתב ...... לא יודעת!!!!!!! אוףףףףף זה ממש ממש ממש מממששששששששששששששששששששששששש דחוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף למישו יש דרך להשיג או משהו? פ------------ל-------------י-------------------ז-------------!

אני צריכה להגיש תלונה!!!!!!!!!!!!!!

אאאאאאאאאאאאאנייייייייייייייייייי עעעעעעעעעעעצצצצצצצבבבבבבבבבבנננננננננננננניייייייייייייייייייייייייייתתתתתתתתתתתתתתתתת אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאהההההההההההההההההההההההההההאאאאאאאאאאאאאאהההההההההההההההההההההההה ככככככככככוווווווווססססססססססס אמאאאאאאאאאאאאאאאאא שללללללללללללללההההההההההההההההםםםםםםםםםםםם

B a Z u K a

New member
../images/Emo12.gif

מה עובר עלייך

חח תאמת אני עצבנית על...

זה שלא הכניסו את קמי פלי לאנשים הכי יפים את לא מבינה איך זה עיצבן אותי לא יכניסו לרשימה את הדבר הכי יפה בעולם !!!!!!!!!!!!!! אני חייבת לעשות משו לא אכפת לי

מהה קמיי???? סעמקק ערסססססססססססססס

תעשי את זההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה
מזההה קמילההה????????? בני זונותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת

FeLi Mii ViiDa

New member
לא רק את עצבניתת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני רותחתתתתת!!!!!!!!!!! ברגע שגיליתי שלואיסנה ובנחמין שם ופלי המושלם וקמוש לא הייתי בשוק זה פשוט השיא של החוצפה!!!! בכל אופן אם יש לך את העיתון תסתכלי בדף הראשון איפה שהמנהל כותב בהתחלה אז יש בסוף של מה שהוא כותב אימייל וגם איפה שיש את התגובות של הקוראים לכל מיני דברים יש למעלה גם אימייל תכתבי לשם ותציפי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לנתן

New member
../images/Emo12.gifתשלימי עם העובדה ש..

לו הרבה יותר יפה מקמי ומושלמת וזהו לא צריך להתעצבן.. ואם את כ"כ עצבנית היום לפי מה שראיתי כדאי שתקחי כדור הרגעה

לנתן- אני ידחוף לך גזר עוד שניה

לואיסקקה לא משתחווה לקמילה! שתבין.... כניראה בגלל שקמי זכתה באשת השנה לשנת 2004 של ראש 1 (ומשום מה לואיסקקה ל-א זכתה....) בטח הם יודעים שאם קמי הייתה ברשימה היא הייתה זוכה שוב..והם רצו גיוון... הרי כל עיוור יכול לראות שקמילה ה-מ-ו-ש-ל-מ-ת הרבה הרבה ה-ר-ב-ה יותר יפה מלואיסקקה שעומדת בצומת ומוצצת! ואת הכדור הרגעה אני עוד שניה דוחפת לך בתחת

לנתן

New member
את יודעת למי לדחוף...

תדחפי לעצמך כי רק עיוור יכול להבחין בין היופי של לו ליופי של קמילה ולומר שקמילה יותר יפה. וזכותי לומר את דעתי וזהו מצדי תצעקי כמה שבא לך .......
ושלא תתעצבני יותר מדי זה לא בריא....

AsHtOn GiRl 3

New member
../images/Emo46.gif לדעתך היא יותר יפה מקמי!!

אבל אין על קמייייייייייי
כל אחד רואה שדווקא קמי יותר יפה

צ'רררררררררוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

מה נשמעע איך את מרגישה?יותר טוב? וברור שקמושלמת יותר יפה ומושלמת אין וויכוח!

AsHtOn GiRl 3

New member
הולה.... ממממ לא דעת....

אולי אני יבוא בעצם...מרגישה יותר טוב.... אבל לא להרבה זמן....

חטחטעיחמחתט

אם את מרגישה טוב אז ס22ה נלך אבל אם את לא מרגישה טוב את לא תהני.... ולאן כבר אפשר ללכת סינמה סיטי?

למעלה