לכל מי שיכול/ה לייעץ לי ,,,,,,

לב אדום

New member
לכל מי שיכול/ה לייעץ לי ,,,,,,

טוב אז ככה לאחר שנה וחצי מאז שעברתי אהבה נכזבת כואבת ,שנה וחצי לאחר מכן הלכתי לחתונה של חברתי הטובה שם פגשתי מישהו שהכרתי לפניי עשר שנים דרך חברי הרציני הראשון לאחר יומיים מהחתונה הוא התקשר אליי אמר שהוא הפך עולמות בכדיי להשיג את מס` הטל` שלי. בשחיתנו הוא סיפר לי שהוא גרוש כבר חודשיים ץ בערב נפגשנו צחקנו דיברנו על הכל והו אמר לי שהו אלא אוהב להיות לבד ,שהוא רוצה להתחתן להיות של אחת ואמר לי שהוא מאוד מאוד קנאי וזה שמתי לב בקיצור יום אחרי יום נפגשנו צחקנו שפכנו את ליבנו , הוא מאוד רצה שנגיע לקטע אינטימי ואני ביקשתי יותר להאט את הקצב והוא כיבד מאז הפגישה עברו רק שבוע וחצי ופתאום הוא מתהפך יוצא עם חברים ,לא עונה מתיד לטלפונים אתמול הוא התקשר ואמר לי שאנחנו יוצאים בערב שאני יהיה מעודכנת,,,,חיכתי עד שעה עשר ואז צלצלתי אליו שאלתי אותו מה קורה והוא אמר לי שאני אצא לבד כי הוא עסוק בענין גירושיו ברור שלא האמנתי לו ואמרתי ו שמשהו לא ברור לי בקשר אלוי הוא אמר לי שהוא רוצה לפתור את בעיותיו ושיהיה בסדר במהלך השיחה הוא דיבר יפה עם המון כינויי חיבה כמו תמיד אבל הוא לא התקשר ואני לא יודעת איפה אני עומדת מאוד מבולבלת מאוד מאוהבת ולא יודעת מה להבין יש לציין שהוא יחסית בודר בן 28 אני בת 26 מה עליי לעשות,,,,להתנתק להתקשר או מה,,,,? המיואשת

pank

New member
ללב אדום!

יש לך פה מומחית למניאקים. מדובר בערפד אנרגיות מצוי, ממליצה לך בחום להיפטר מהצרה הצרורה הזאת לפני שיהיה מאוחר מדי. תאמיני לי שאני מדברת מנסיון. ככל שתשתהי המצב רק יחמיר, חשבת פעם למה הוא התגרש בכלל. אולי כדאי שתשוחחי עם אשתו. דבר אחד שערפדים יודעים היטב זה לנגן על המיתרים שלך ולומר לך את כל אשר לבך חפץ לשמוע מילים מנופחות כמו הפכתי עולמות. שלי נהג לומר ``אני כל-כך עסוק בתקופה הזו ואין לי זמן לבחורות, אבל לא רציתי להפסיד אותך.`` ``כמה קל להתאהב בך`` ``את האחת והיחידה`` (בדקות הקרובות) ``לעולם לא אעזוב אותך`` (רק אעזיב אותך בהתנהגות המזוויעה שלי) הכתובת על הקיר באותיות של קידוש לבנה, השאלה היחידה היא האם ענייך עצומות כפי שהיו עיני או פקוחות לרווחה.

לב אדום

New member
היי פאנק

את יודעת שאני קוראת מה שכתבת אני אומרת לעצמי כמה שאת צודקת אני אולי עיוורת ולא רואה כלום מלבדו אני חושבת שפשוט הזמן יעשה את שלו,,, לוך תודה תודה על היחס החם

לב אדום

New member
היי פאנק

שמת לב שיש לנו הרבה חומר משותף? גברים,,,, מאכזבים,,, ואנחנו שלא יכולות להניח לעבר,,,

pank

New member
לב אדום!

אכן יש לנו מכנה משותף, אבל בבקשה תלמדי מהשגיאות שלי והקשיבי לי כי יש לי המון נסיון בתחום המניאקים, הם אומנם מאהבים מדהימים, אבל זה לא שווה את כאב הלב שבא אחר-כך. אני כבר יודעת לצפות את ההתנהגות שלהם מראש. כשמניאק אומר לך, אני אוהב אותך מה שבעצם הוא אומר זה ממש ברגע זה אני רוצה ממך משהו לתועלתי האישית. רוב המניאקים מכורים להתחמקות מקשר, ולכן הם אלופים בתרגילי העלמות מהם הם שבים על מנת לוודא השטרף עדיין לא ברח מהמאורה שלהם. תמיד בפגישה הראשונה הם עוטים חזות של נסיך החלומות האבירי ומפגינים מחוות תאטרליות שמפילות אותך מהרגליים וסוחפות לתוך עולם אגדות. בקיצור כשמדברים עם מאנייקים צריך להחזיק באופן קבוע בבילון (תרגום) מאחורי כל משפט שלהם מסתתרת כוונה זדונית בעיקר מאחורי מחמאות. למשל פאנק את כל-כך יפה וזוהרת היום, מה דעתך להכין לי סנדוויץ. את כזאת מלאך הכוונה אני אנצל את התמימות שלך עד הסוף המר. הקיצר בואי שתינו נעשה תשליך לעבר ולערפדים, ונפתח דף חדש.

לב אדום

New member
פאנק התומכת והמתוקה

טוב קודם כל תודה על עצתך אז כמו שאת שמעת את בעייתי הבוקר בקשר למניאק מה נראה לך, שהוא יחזור לבדוק מה שלום הטרף הקל שלו או שהוא פשוט נעלם לי לתמיד?? גם אם אני לא רוצה אותו בשבילי ,בא לי שהוא יבוא ושאני זאת שאזלזל בו מה לפי דעתך נגמר הקשר מבחינתו או לא??

pank

New member
מבטיחה לך שהוא עוד ישוב

אבל לא היום ולא מתי שאת מחכה רק אחרי שהוא ייבש אותך טוב. עקרי אותו מהלב, פאנק שחיכתה עד בוש.

לך לב אדום.......

להיות מיואשת את ממש לא צריכה.. תאמיני לי ,,ברגע שהוא מתחיל עם הצגות עוד בהתחלה..... אז כנראה הוא שחקן טוב.... ואת לא צריכה להאמין לכל מילה שלי צריך לקחת במיוחד בהתחלה את הכל בערבון מוגבל... פשוט תניחי לו,, אל תתקשרי,,,,אל תשאלי... אהראש לשהם פועל ככה אם את רוצה יותר מידי הם מתרחקים ואם את לא רוצה הם מתקרבים... וזה מוכח בשטח.... איך אומרים ....אל תכניסי ראש בריא למיטה חולה..... פשוט מה שאת צריכה זה להמשיך הלאה..... ותאמיני לי מתוקה האחד שלך נמצא.. ואתם תמצאו אחד את השני אז לא להתיאש ותמיד להאמין......... חוקרת

selka

New member
חיים

חיים הם קצרים לא תמיד מתוקים. לקחת הכל בקלי קלות, חבל על שזמן, זה הדבר הכי יקר שיש. ללכת קדימה, כל יום והפתעות שלו.

halit

New member
פאזל

להלן תקציר משפטי מפתח: הוא גרוש כבר חודשיים (שלמים!?) יומיים הוא הופך עולמות בכדי להשיג את מס` הטלפון שלך (את רומא לא בנו ביום 1 והוא הופך עולמות ביומיים:) הוא לא אוהב להיות לבד (מי כן?) הוא רוצה להתחתן ולהיות של אחת (אני שומעת סרנדה ברקע?....) הוא מאוד רצה להגיע לקטע של אינטימיות את מאטה קצב הוא מתרחק בחייך, את צריכה תרגום?.... :) :cool: אני בטוחה שהיו לה גם כמה טקסטים מוכנים למצבים כאלו... לב אדום, נשמע כאילו הוא מנצל נקודת תורפה שהוא קלט... הוא רק אתמול התגרש, כמה את בטוחה שהוא רוצה להיכנס מייד לקשר מחייב? כמה אנרגיה תדרש ממך בכדי להתנתק מהסיפור הזה, לעומת זו שתדרש לך בכדי להתמודד, להישבר ואז להתנתק? הלית

למעלה