לכל חובבי פליקס הארנב!

Kofico

New member
לכל חובבי פליקס הארנב!

מכתבי פליקס מישראל כפי שפורסמו במוסף הסאטירי של הארץ. מאת שהם סמיט עוד הרפתקה חינוכית נפלאה של הארנב הגרמני הקטן שהקיף את העולם! בן-גוריון, ינואר סופי היקרה, אני בישראל! בנמל התעופה בי-ג'י. אמרתי לך שאין מה לדאוג! המטוס שלי נחת בשלום. לא היו עליו שום מחבלים, גם לא בשדה התעופה. את צריכה לראות כמה אנשי ביטחון מסתובבים פה. למעשה, בגלל זה אני מתעכב. אני כאן כבר שלושה ימים בחקירה. את לא תאמיני! אני הייתי משוכנע שיפרשו לי שטיח אדום - הרי אני רב-מכר! - אבל הישראלים חושבים שאני פצצה! שמישהו הטמין בי מטען חבלה! שמעתי חוקר אחד לוחש לחוקר אחר שלא יסיר ממני עין, שאולי אני המגה-פיגוע הבא, או סתם נאצי. לא נורא, אני משתדל לפתח הומור יהודי. יאללה ביי (להתראות בעברית) הארנב המשועשע שלך פליקס תל אביב, אדר תשס"ד סופי היקרה, סליחה שלא כתבתי לך כמה חודשים! מה שעבר עלי בשדה התעופה... בהתחלה חקרו אותי,! אחרי זה צילמו אותי ברנטגן ואז - לא תאמיני, סופי, כמה היהודים האלה יכולים להיות אכזרים מרוב שהם שומרים על עצמם - נלקחתי לחדר צדדי ואשה אחת חתכה לי את הבטן... בלי הרדמה! עד עכשיו דמעות עולות בגרוני כשאני נזכר איך היא חיטטה לי בבטן. כמובן שהיא לא מצאה כלום. עכשיו יש לפליקס שלך תפר מכוער באמצע הבטן. אבל אני אתגבר. איך אומרים היהודים, "משנכנס אדר מרבין בשמחה". להתראות, הארנב הפצוע שלך פליקס ירושלים, פורים תשס"ד סופי היקרה, החתך עדיין כואב, אבל זה לא מנע מפליקס שלך לעלות לירושלים, עיר הקודש, בירת ישראל. למען האמת, סופי, אני קצת מאוכזב. ירושלים איננה עיר של זהב. היא אפורה, מלוכלכת ומלאה ביהודים מהסוג שהרגיז את אבותינו, עם כובעים שחורים על הראש ומעילים שחורים אפילו בחמסין. בהתחלה חשבתי שזאת תחפושת, כי עכשיו חג פורים וכולם מתחפשים - סופי, את לא תאמיני איזו תחפושת הכי פופולרית כאן! קופאית של ס! ופרמרקט! סופי! הסכיתי ושמעי איזה תעלול פליקס השובב שלך עולל! הת חפשתי לשאהיד (זה מחבל שמפוצץ את עצמו על ישראלים) ונכנסתי ככה לבית קפה במדרחוב. אולי בגלל שאני כזה נמוך בהתחלה לא הבחינו בי. אבל פתאום איזו אשה ששתתה עם חברה שלה נס-קפה (מין קפה דלוח שישראלים בתפוצות מתגעגעים אליו) בשולחן לידי הבחינה בי והתחילה לצרוח וכולם ברחו. חוץ מילד אחד שזיהה אותי מהספרים. חוץ מזה, הוא לא היה מסוגל לרוץ, כי היה לו גבס על הרגל. הוא נפצע בפיגוע שבוע לפני זה ובדיוק השתחרר ויצא לחגוג עם משפחתו, למרות ההתרעות. חתמתי לו על הגבס (עוד מנהג ישראלי). סופי, החוקר מגיע לחקור אותי, אני חייב לגמור. סליחה - מתקנים אותי - לסיים. אני, הארנב ההרפתקן שלך פליקס ירושלים, מגרש הרוסים, אפריל סופי היקרה, איזו טעות עשיתי. עכשיו מחזיקים אותי כאן בצינוק כמו את ואנונו, זה שגילה שיש לישראל פצצת אטום. הלילות הירושלמיים קררררים, התא מסריח, יש רק צוהר קטן ודרכו אני שומע כל הזמן צעקות של עצורי! ם אחרים. רק שהם צועקים בערבית. סופי, אני שואל את עצמי - אם אני חף מפשע, אולי גם הם? איזו הרגשה איומה זה שלא מאמינים לך! ביקשתי מאביגדור פלדמן, הפרקליט שלי ושל ואנונו, שייצור קשר עם ערי סטימצקי, שיבוא לשחרר אותי בערבות! אני לא אתפלא אם המכתב הזה יצונזר. אל תדאגי סופי, אני עומד בחקירות. רק חבל שאני כל כך שעיר, שיש עוד כל כך הרבה אניצי פרווה לתלוש... החזיקי לי אצבעות שלום, עכשיו הארנב המעונה פליקס מדינת ישראל משרד החוץ/האפוטרופוס הכללי 25.5.04 לכבוד: פראו סופי מינסטר, גרמניה. העתקים: אביגדור פלדמן ערי סטימצקי הנדון: עיזבון ג.נ. אנו מצטערים להודיעך על פטירתו של ____פליקס_______ בתא המעצר במגרש הרוסים, בתאריך _________ 26.5.2004 _________. להלן שני מכתבים שנמצאו על גופו. בברכה סטיב < br> סופי שלי לא בגדתי. אוהב אותך פליקס סופי, כמה חיכיתי שתגדלי, כמה הייתי מת לזיין אותך. (זהו, החלטתי ללמוד מהישראלים להיות ישיר.) נ.ב. יש לי זין גדול. (החוקר שלי ג'ורג' הציע להוסיף את זה, שתדעי מה הפסדת) פליקס מדינת ישראל משרד החינוך העתקים: הוצאת שוקן ערי סטימצקי ג. יפית ירושלים, יום השואה, תשס"ד לכבוד: סופי גברת נכבדה. גרמנייה מסריחה. בזאת אני מודיעה לך כי בגין! בגין! בגין! פעילות עוינת נגד מדינת ישראל, הריני נאלצת להוציא את כל מה שקשור בארנבון הקטן שלך אל מחוץ לחוק. אני עושה זאת בצער רב, שכן ידוע לי כי מר פליקס תרם רבות להשכלתם הגיאוגרפית/תרבותית של רבבות ילדים ישראלים שאין להם כו! שר לפתוח אטלסים ואנציקלופדיות. יימח שמך שרת הספורט והחינוך לימון לי-בת נ.ב בני יאיר, דוגמן מצליח (ע"ש לוחם חרות ידוע) מעוניין להתכתב עמך בדוא"ל. [email protected]

sabih

New member
תמיד

חשדתי בבנזונה הקטן הזה!! מהתחלה לא אהבתי אותו, עכשיו אני יודע למה. יש למישו קצת יין אדום ?

למעלה