לכל חברי פורום 30 +

אופס.. ידעתי ששכחתי

מריה שנה מאושרת מלאה בריקודים... (סחטיין על הריקוד בטן)

שנה מדהימה לך איש יקר../images/Emo25.gif

לכולם: גרמתם לי לחייך, לצחוק, לגחך, להשתתף, להזדהות, לגלות חברים, לגלות אנשים יקרים, לראות תמונות מגוונות. להסכים, לא להסכים, להרהר, לכתוב, לחכות להמשך... שנה מפתיעה לטובה לכולם כולל כל מה שבליבכם!

liat liati

New member
יא מסעוד, כשרונות מגלים פה כולם

שיחולו עליך כל הברכות!

מתוקית.

New member
אהובי.......

אמרתי לך כבר ש.. אני אוהבת אותך..? אז אגיד שוב ושוב ושוב אני אוהבתתתתתתתתתתתתתתתת אותךךךךךךךךךךךךךךך
שלך ג´ול

סוחתק´... כמה רוק בנשיקה אחת

טוב.. יאללה שיהיה אבל רק בגלל השנה החדשה משבוע הבא הנשיקות יבשות

מתוקית.

New member
../images/Emo6.gif

אתה יודע מה זה יובש בכלל חחחחחחחחחח מתה עליך אתה חורגת אותי מצחוק רבאקקקקק אני צריכה להתארגן עוד מעט ללכת לקנות מתנות ויש עוד נסיעה לראשון יהה אני הולכת לחגוג היוםםםםםםםם איזה כיף לי יש חשפןןןןןןןןן אמממממ אופסססססס

וואוווו... עליק´... אם רק תעיזי

לגעת בחשפן מילא זה שאני מרשה לך להסתכל עליו ראבק.. תשבי בשורות האחרונות... שומעת....??????

שיחקת אותה!!!!!!!!!! ובגדול.....

תודה תודה איש מותק
(נוווו הייתי חייבת )....... רק לידיעהההההה את הדוד יסדרו לי רק מחר בבוקר...וזה עולה 1500 ש"ח !!!!!!!!!!!!!!! שנה טובה גם לך מקסים!

אני במקומך...

הייתי סוגר תמיים והולךךךךךךךךךךךךך לציפיייייייייייייי עד אחרייייייייי החגגגגגגגגגגגגגג מה את אומרת?

חחחחחחח נו חיימ´קה!

שיבואו כולם אלי לחגגגגגגגגגגגגגג אני לבד גם ככה!!!!!!!

לבדדדדדדדד?

טוב, אם את לבד אני בא! רק תאמרי לי לבוא עם הילדים, או לבד חחח מה להביא אתי?

איזו תמונה מהממתתתתתת

ראית איזה יופי אני מתעלמת? חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ממה את מתעלמת?

הייתה לנו בקורת של מס הכנסה השותף שלי ברח רק אלוהים יודע לאן מקסימה, ראית אותו אוללללללייייייייי

את דואגת 200$ סגרנו חשבון

השותף שלי היה נהג מונית לא יודע למה יש לו פחד ממס הכנסה מה שחשוב שהכל נסגר על הצד הטוב ביותר לא רצו לשתוש קפה לא רצו לשתות קר לא צריךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך בכוח אמרו שנה טובבבבבהההההההה

למעלה