לכל חברי פורום תאונות דרכים שלום

Brendan

New member
חודש מרס 2002 - סטטיסטיקה

בחודש מרס 2002 נרשמו ע"י משטרת ישראל 1,304 תאונות דרכים עם נפגעים, מהן 31 תאונות קטלניות ו-139 תאונות עם פצועים קשה. בתאונות אלו נפגעו 2,478 איש, מהם 38 הרוגים ו-153 פצועים קשה. על כך מסרה הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, על סמך נתונים ארעיים שנתקבלו ממשטרת ישראל וסוכמו בלשכה. נתוני המגמה של מספר התאונות מצביעים על כך שבתשעת החודשים הראשונים של שנת 2001 נרשמה עלייה, בקצב של כ-%1.4 לחודש ומאז חודש אוקטובר 2001 נרשמה ירידה במגמה, בקצב של כ-%1.5 לחודש. במגמה של מספר הנפגעים, נרשמה במהלך שמונת החודשים הראשונים של שנת 2001 עלייה בקצב של כ-%1.5 לחודש ומאז חודש ספטמבר 2001 נרשמה ירידה של כ-%2.3 לחודש. בסיכום שלושת החודשים הראשונים של שנת 2002 מתברר, כי אירעו בהם 4,308 תאונות, בהן היו 8,500 נפגעים מהם 104 הרוגים. זאת, לעומת 4,435 תאונות ו-116 הרוגים בתקופה המקבילה אשתקד. יצוין, שהנתונים לשנת 2002 ארעיים, בעוד שהנתונים לשנת 2001 סופיים. בנוסף, נרשמו בחודש מרס ביהודה ושומרון (לא כולל שטחי הרשות הפלשתינאית) 34 תאונות, בהן נהרגו 3 בני אדם ונפצעו .68 -------------------------------------------------------- כל הזכויות שמורות © . 1997-2002 מדינת ישראל פרסום של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה.

or001

New member
לכל חברי פורום תאונות דרכים שלום

אני מעוניין למצוא אתרים עם סטטיסטיקות של תאונות דרכים משנת 1990 ואילך.
רבה רבה רבה,

the M

New member
עכשיו אתם מבינים למה ../images/Emo98.gif

אני כל כך מתעקש על דיעותיי? מה,אין מספיק צרות במדינה שאני צריך גם לפחד למות על הכביש בגלל מישהו אחר??

דני ג

New member
בדוק גם את אתר המשטרה שם תמצא

סטטיסטיקות שהיא עצמה מבצעת וכמו כן חתכים ופילוחים שונים. אל תתפלא אם תגלה סתירה מדהימה בין תוצאות הסטטיסטיקות לבין תפקודה בפועל בנושא הגורמים לתאונות ותחומי האכיפה ... דני G.

למעלה