לכל חברי פורום האח הגדול :) עצה אישית

לכל חברי פורום האח הגדול :) עצה אישית

היי כולם וחג שמח .... אני אישית קוראת בפורום הזה הרבה זמן , ובאמת נהנת ממנו יותר מהפורום בקשת אפילו .... עצה קטנה יש לי אליכם... תנסו פחות לריב אחד עם השני כי כל הכיף בפורום נעלם שכל אחד יצביע למי שבא לו (אבל באמת תצביעו אל תהיו שאננים ) וזה הכל כי כל הקללות שלכם אחד לשני והירידות שלכם אחד על השני , מורידות את האיכות של הפורום הזה.. מספיק קללות יש בפורום האח הגדול בקשת , אז תנסו להנות מהפורום הזה עם קצת יותר איכות תנסו באמת לעשות שיחות מעניינות על המתרחש בתוכנית ....תאמינו לי שזה עדיף מאשר לריב בינכם הרי זה לא באמת ייתן לכם משהו... דעתי להיום , היא ששי אמור ללכת (כל אוהבי שי - אל תגיבו פשוט ככה תחסכו מעצמכם לקלל סתם) אני חושבת שהוא מאוד חכם ופיקח - והוא יכל לעשות את כל מה שהוא עושה בצורה אחרת אבל בצורה שהוא בחר לעשות את זה - זאת צורה דוחה - והכוחניות שלו רק מרתיעה אנשים יוסי ועינב בעייני הם שני האנשים הכי אמיתיים שנמתצאים שם , וגם אם לפעמים הם אומרים דברים שלא היו צריכים להיאמר זה עדיין מראה שהם מתנהגים כמו שהם היו מתנהגים בבית ולא צבועים ולא חושבים פעמיים מה להגיד ולא מתכננים פשוט חיים את הרגע... וזה המשחק להיות כמו שאתה ובכל זאת לנצח , ולא להיות עסוק בתככים ומזימות ושקרים ולחשוב שתנצח (ע"ע דן מנו) וצבר - בעייני - הבחור הכי חכם שם- כל צעד וכל מילה שלו מחושבת כל כך - ואני לא אתפלא אם הוא יינצח ... בכל מקרה צפייה נעימה לכולם כל אוהבי בובליל - תצביעו אל תהיו שאננים....

../images/Emo140.gif../images/Emo24.gifרווש נשמתי

צריך אותך יותר בפורום,מילים כדורבנות יפיופה,התגעגעתי אלייך,ויאללה אל תהיי שאננה תצביעי ליוסי 1 למס' 2020... אני תיכף מרימה פון...

למעלה