לכל חברי הפורום

anat lv

New member
לכל חברי הפורום

מאחלת לכם שנה טובה חג שמח מלא אהבה בריאות ושמחה ענת הרחוקה

סו

New member
ענתווווווווווווווש

ווווווווואווווווווו כבר שבוע שואלת בצ´ט עלייך התגעגעתי שנה טובה טובה בריאה ואושר לך תקפצי לבקר סו

ענת היקרה

לא ראיתיך זמן רב כאן ואני מתגעגעת אני תקווה כי הכל כשורה מאחלת אף לך שנה טובה מאושרת שמחה ובשורות טובות לרוב מחיפה הכל כך רחוקה אך קרובה ללב

ענתייייי!! ../images/Emo23.gif ../images/Emo23.gif לב|

שניםםםםם שלא דיברנו.... מה המצב? מה שלומכם? מתגעגעת ושולחת לכם ד"ש וחיבוק גדול גדול
שלך זמרת בארים

ODED99AA

New member
ענתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת

צרי קשר באייסיקיו נתקשר באוף ליין ":) שנה טובה גם לך ענת

מוישיקו

New member
לענת

אני רוצה לאחל לך שנה טובה אבל ב א מ ת טובה עם המון רגעים של אושר זכרונות של כיף חיוכים ואהבה כל הזמן מושיקו

שרית.

New member
שנה טובה ענת ... ../images/Emo74.gif

הרבה אושר ורק טוב שנה טובה לך שרית ...

גילית.

New member
תמיד בליבי, גם אם את רחוקה

לענתושששששששששששששש תמיד בליבי, גם אם את רחוקה, ואוקינוס גדול, מפריד אותך מאיתנו, נ ש מ ה, מאחלתי לך, מקרב לבי, שתמיד תהיי מוקפת, באנשים אוהבים, ושתהיי חזקה, בשבילך,ובשביל האחרים, ופנייך תמיד יהיו מלאי חיוכים, אז אפרד ממך, באיחולי שנה טובה, לך ולכל המשפחה מגילית

גילית.

New member
תגיד קצין, "היי שנה טובה וחג שמח"

לקצין היקר, בגלל מיקומה של ברכתך, אני תוהה האם הברכה שלך, מופנית אלי? כי אם כן, אז אני לוקחת וממסגרת כבר, חחחחחחחחחחחחח ומכיוון חבר יקר, שאתה גם קצין וגם ג´נטלמן, אז אני כמעט בטוחה, שתשובתך תהייה חיובית , חחחחחחחחחחחח מאחלת לך חג שמח, לך ובני משפחתך, ממני גילית<במצב רוח זחוח>

הקצין

New member
גילית ..........

התגובה היא אליך כמובן עכשיו יש גם מיסגרת חחחחחחחחחחחחח חג שמח שנה טובה וכמובן שבת שלום ממני קצין וג´נטלמן

מתוקית.

New member
ענתוש מקסימה חמשיר בשבילך..

מתוק התפוח.. הדבש לך שלוח.. אם כאן ואם שם.. חביבתי את לא רוח.. שנה מתוקה וטובה עם תפוח.. ************************************* ------------------------------------ ממני אלייך מקסימה חג שמח... ג´ולי.. הבית היכן שנמצא הלב יקירתי.. גם אם רחוקה את עדיין כאן חלק מפאזל גדול..

למעלה