לכל חברי הפורום היקרים

אביבה1938

New member
לכל חברי הפורום היקרים

תודה על העידוד ועל התגובות שלכם . זה מחמם את הלב. השבוע אני מאוד עסוקה , שלושה ימים ארגנתי וניקיתי את הבית לאחר השבעה , היום יצאתי לסידורים בדואר,בבנק,בקופת חולים במשרד הפנים לקחתי את תעודת הפטירה של בעלי ,בשלתי לשבת,הילדים יבואו מחר. כך שבינתיים אני עסוקה . חודש אני צריכה להיות בבית, אצלנו אשה מתאבלת רק חודש אחד והילדים שנה.אבל הכאב הוא לתמיד. אבל בכל אופן אני מקוה להתאושש ולהמשיך בחיים רגילים, למען הילדים והנכדים שלי. אני מאחלת לכל חברי הפורום ולמשפחתם בריאות ואריכות ימים חג חנוכה שמח אביבה

hregev

New member
חג אורים שמח ../images/Emo137.gif ../images/Emo16.gif ורטוב|מטרי

אביבה - אני שמחה לראות אותך שוב אתנו בפורום, מי ייתן ולא תדעי יותר צער. אצלנו אירע נס חנוכה - אושרו לנו 18 שעות סיעוד למ. שלי. מאחר והוא אינו מוכן לשמוע על מרכז יום והיו כמה עובדות שניסו לשכנע אותו וזה לא הלך, אז החלטנו על טיפול בית, ביום ראשון מתחילה לעבוד כאן סבטלנה. בינתיים מצבו הולך ומתדרדר, ההזיות הורגות אותי , הוא מעיר אותי באמצע הלילה עם פרצוף מפחיד ולוקח אותי לפתוח את התריס אל המרפסת מכיון שהוא מפחד והוא אומר שהם מתחבאים לו שם, הוא מקבל כדורים בשם סרוקואל ואני מקוה שזה יעזור לו (לנו !!!) המראות בבית מפריעות לו (אם כי ישנה הטבה עם הכדור האחרון) הוא מדמה שהדמות שלו או שלי אלו אנשים שבאו להזיק לנו ולהשתמש בחפצים שלנו , לדוגמא: יום אחד אני שומעת אותו אומר בכעס "עזוב" אז באתי לראות מה קורה והוא אמר לי שהוא רצה לקחת לו את מכשיר הגילוח. כיסיתי את המראות ונשאר בצד קטע של 10 ס"מ על מנת שאוכל גם אני להסתכל על עצמי מידי פעם, אז הוא אמר לי שהם כבר לא מציקים לו אבל מציצים לראות מה הוא עושה, אלו הם חלק מעוללותנו בנוגע להזיות והדמיון הפרוע. בנוגע להשתנות המרובות אני כמעט יוצאת מדעתי, כל כמה דקות ביום הוא צריך לשירותים וכמובן שאני צריכה להוריד לו את המכנסיים והתחתונים וככה קשה לי לעשות משהו רצוף וללא הפסקה. בלילות זה הקטע הקשה, מתוך שינה גם ההזיות וגם אני עוזרת לו עם הורדת הבגדים ואז מהבלבול הוא עושה בעמידה כמובן על המכנסיים בקיצור אני מחליפה לו בגדים כמה פעמים בלילה (בערך כל שעה וחצי שעתיים) כך שאני עצמי מתהלכת סהרורית, אני מקוה שאחרי הניתוח לכריתת הערמונית שיהיה כנראה בסוף החודש - יהיה שיפור, אני מקוה גם שהוא יעבור את זה בקלות עם כל המחלות הרבות שיש לו. בואו נקוה לטוב; אני מקוה רק שלא תהיה התדרדרות נוספת בעקבות הניתוח, כי הזהירו אותי מזה. O.K. פרקתי קצת מהפחדים והסיוטים שלי, אני מקוה לישון טוב הלילה, לילה טוב וחג שמח לכולם - חני

אני קורא וחושש שזה בקרוב אצלנו

המצב של מ. יקירך דומה למצב של אלפי שלי, אבל הוא "משיג" אותה ואני ממש מרגיש וחושש שלא ירחק היום ואלפי תהיה בשלב של מ. דהיום. במיוחד המצב דומה בביקורים התכופים ביותר בבית השימוש. היא עדיין שולטת לחלוטין על מה שאריאלה מכנה דברים גדולים וקטנים, כך שלא צריך לעזור לה בשטח זה אבל הביקורים תכופים מיום ליום. עשינו בדיקה ואכן יש לה דלקת אבל אני בטוח שגם שרוב הביקורים אינם קשורים בדלקת אלא בכך שאינ זוכרת שרק יצאה. ישנה בעיה דומה עם שתיית קפה. העיקר שנחזיק מעמד. לי גם קל משום שיש לנו את ג'ואן שדואגת לה. אבל עדיין ישנם דברים שהנטל עדיין עלי, בעיקר משום שלאלפי יש עדיין מודעות שאני שמח שקיימת, אבל מצד שני זה מקשה לכפות עליה דברים, בעיקר בנושא הגיינה. חג שמח לכולנו יעקב

../images/Emo22.gifיענקלה אכן המחלה היא אכזרית ופוגעת בגוף

בנפש בדעת ובכל, אנו במצב כוננות ובהפתעות של כל יום מה יקרה הפעם משהו חדש, כמו ילד קטן שאנו נהנים שהוא עושה משהוא חדש אכן כאן לא נהנים אלא מפחדים או כואבים את צער יקירנו שהוא מתענה ואנו אין לנו על מי להשען אלא על אבינו שבשמים. שלשום ישראל קם מהשינה חצי ערום כלפי מטה הוא הרגיש שהוא עשה בטיטול הוא הוריד את הטיטול ואת המכנסיים וכיסה את עצמו השמיכה, כשבאתי להעיר אותו נדהמתי לראות את המחזה. בנר הראשון של חנוכה אחרי ההדלקה ישראל משתכל מהחלון (החנוכיה עומדת על אדן החלון למען פרסום הנס) הוריד את מכנסיו ועשה קטנים, אני לא הייתי לידו הלכתי למחשב אך שמעתי צליל של מים שנשפכים לריצפה, מכאן ידעתי שהוא עשה קטנים ליד החלון ליד החנוכיה , עם האור נפתח הברז, חה חה חה ממש אוטומט, לא אמרתי לו למה ומה עשיתה ,\ לקחתי סמרטוט וניקתי עם אקונומיקה . יש תופעה חדשה , ישראל מדבר לעצמו כל הזמן או שהוא מתפלל לעצמו או שהוא מדבר אולי עם משהוא, חג אורים שמח, בשורות טובות ושבת שלום ומבורך

אריאלה יקרה

חברתי היקרה , מה שלומך ושלום הנכדים המתוקים? כשהייתי השבוע אצל הנכד וראיתי שגם לו התפספס, נזכרתי בך ובחברות ובכל מה שעובר עליכן עם ה"קטנים" וכו'. מאחלת לך שתהיה שבת רגועה , חג שחנוכה שמח ושבת שלום , להתראות , טובה

../images/Emo138.gif../images/Emo137.gifחנילה מזל טוב לשעות הנוספות

נהדר שאת כותבת ופורקת את המטען שיש לך ב
הנה יהיה לך יותר קל עם העוזרת/מטפלת, טוב לקוות לטוב כמו שכתבת תמיד יש לחשוב חשיבה חיובית אשריך, מאחלת לך שאור החנוכה יאיר לך כל החיים, חג אורים שמח ובשורות טובות

חניל'ה יקרה

אני שמחה שאת יכולה לכתוב ולשתף אותנו במה שעובר עלייך. לפחות תהיה לך עכשיו קצת עזרה בבית כדי שאת לא תפלי מהרגליים. מתפללת עבורכם שהניתוח יהיה במהרה ויעבור בשלום ואז החיים יהיו רגועין יותר. חיבוק ענק ממני , שמרי על עצמך חג חנוכה שמח ושבת שלום , להתראות , טובה

../images/Emo24.gifאביבהלה טוב שאת כותבת בפורום

ולאט חוזרת לשגרה אני מאחלת לך רק טוב בכל מעשי ידייך שמרי על עצמך ועשי למען עצמך ולא רק למען הילדים והנכדים שיהיה לך חג אורים שמח עד כמה שניתן ושאור החנוכה יאיר לך כל החיים בשורות טובות ובתקווה להפגש ביום שני

אביבה יקרה

טוב שאת משתפת אותנו קצת במה שעובר עלייך, זה חשוב. אני מקווה שהעיסוקים האלה קצת מסיטים את המחשבות מהכאב הרב שהצטבר במשך כמה שנים, כי כולנו יודעות שהסבל הרב של טיפול בבן הזוג החולה נמשך ומתעצם כל הזמן. מאחלת לך שיהיו רק זמנין טובים ומאושרים עם בני המשפחה וחברים והעיסוקים שלך יגרמו לך אושר ותקווה, מקווה להתראות , חג אורים שמח ושבת שלום, טובה

למעלה