לכל השמאל-ימין אותו כולנו יהודים!

רוני13

New member
אז למה...?

אני לא רואה שומדבר מזה הערבים אולי עשו שקט יחסי ותראה שמעוד פחות מ11 ימים הטירוף יתחיל הערבים כבר הודיעו שהם יפסיקו עם הפסקת האש וההסכם היה עד תחילת שנת 2006 והנה היא מגיעה אז דברו איתי עוד כמה שבועות ונראה איפה ה"שלום" שלנו...וזה גרם נזק לנו כעם-התגלנו כעם חסר ערכים! איפה ערך לאדמה שיש לערבים?! למה להם יש ואנחנו מוכנים למכור אדמה תמורת שלום של זמן מוגדר אז מה עכשיו כל פעם ש"הזמן המוגדר" הזה ייגמר נצטרך לוותר על עוד שטחים. אני לא חושב שאתם עיוורים אתם פשוט לא רוצים לראות דברים! זה כמו שעובר לידך בן אדם נכה(מצטער על הדוגמה...) אתה תנסה לא להתסכל כי לא נעים לך אבל בסוף תסתכל כאן זה אותו דבר תנסו להתעלם מהחסרונות הרבות מהיתרונות ואז תגלו שמה שלא הסתכלתם עליו היה גרוע יותר. למה שאצל ערבים נהרג מחבל הם ישר מפגיזים אותנו ואנחנו מחזירים להם בירייה לשטח שהוא חסר כל איש למה לא לירות למקום שמשם משוגר הקסאם?! זה רק מראה להם שהם יכולים להפר את ההפסקת אש ככה סתם ואנחנו לא נעשה להם כלום! ועוד נקודה למה לעשות לעם שלנו "פינוי-פיצוי"{ותאמינו לי הפיצוי לא כיסה כלום!}ולא לערבים?! יש להם בלי עין הרע 10 מדינות יותר משלנו! הסברים יותר מפורטים אני לא רוצה סקרים{של מינה צמח שואלים רק 500 איש ולא 7 מיליון איש}אני רוצה עובדות!

mean girl 16

New member
לא הבנתי כ"כ מה זה קשור למה שאמרתי

כי דיברתי על בגין שעשה שלום עם מצרים בכלל והכל הלך מצויין בלי עין הרע והכל נמשך מצויין כבר כמעט 30 שנה. אני לא יודעת אם הפינוי היה כל כך בשביל זה.. אלא יותר שלא נתמוך בהם ושלא נהיה מבודדים בתוכם-טרף קל. שלום לא יהיה. אף אחד כבר לא מאמין בזה ובטח שלא שרון. שרון מאמין שצריך לקבוע גבולות ברורים על מנת להפריד את עצמנו מהם. ואני מאמינה שצעדים לזה הוא ימשיך לנקוט בהמשך.

למעלה