לכל הצווחנים !!

sadehram

New member
לכל הצווחנים !!

הצלחתי לארגן ליום שישי הבא את החברים האחראים לכל מה שקורה בשדה התעופה חיפה . את מר זלמסון ואת הבוס שלו מר דני שנער . חברים חברי האגודה בלבד מוזמנים להעלות שאלות וטענות ואולי גם צעקות בפני האדונים . הם מאוד התלהבו מההזמנה ( הם לא יודעים מה מחכה להם!) המפגש יערך ברחבת שחף החל משעה 1400 . במידה וישארו מקומות פנויים נאפשר גם לחברים שלא חברים באגודה להשתתף במיפגש. רמי שדה נ.ב. לאב"ד אחותך חטיארית!!!

גם אני, גם אתה וגם אחותי

כנראה קרובים יותר לקבר מאשר לקושלהאימא שלנו. אז רילקס. חטיאר זה עניין עובדתי / סטטיסטי, כמצויין בטבלאות התמותה של אגפי ביטוח החיים בחברות הביטוח. עם זאת, אצלכם שם יש כמה כאלה שאצלם חטיאריות היא סטייט אוף מיינד :)

sadehram

New member
לאב"ד

לפי מיטב ידיעתי אחותך חיטיארית במצב טוב. מה טוב.!! מיעולה !! ( לפי ספי) . ואין לך אף מילה לומר על המפגש שאירגנתי ? יש לך חסך בפירגון? לא שחס וחלילה ושלום אני מצפה לקבל כאן בפורום. אבל חשבתי לתומי אולי איזה צדיק . אבל אני בטוח שזה יגיע וגם אם ובמידה זה לא יגיע. פיתחתי לעצמי עור של פיל מת. כך שזה ממש לא משנה. לילה טוב בשמחות רמי

המבחן יהיה מבחן התוצאה

פגישה עם אנשים כאלו לא תמיד מביאה את התוצאה הרצויה .

sadehram

New member
לפקח במיל

פתרון פשוט . אל תבוא! ותמשיך לקטר . נ.ב נדמה לי שאתה בכלל לא חבר אגודה אז גם כך אתה לא מוזמן . אז זה בסדר. אתה יכול להמשיך ולקטר .

אמיר72

New member
"הם לא יודעים למה מחכה להם" ?

למה, לא כתבו השבוע שזלמנסון נעלב ממה שכתוב בפורום ? הם לא יודעים לקרוא ? מה אתה מתכנן להם, לחץ פיזי מתון ?

sadehram

New member
להיסטוריון חיל האויר אמיר.

לאור הצווחות שהיו כאן בפורום על ההתעללות של הבטחונסיטים של משרד התחבורה. ובצדק. אני מאמין שזה יבוא לידי ביטוי במיפגש עימם. אני לא מאמין שהם יודעים למה לצפות. רק אם כל הנמרים של הפורום יצטרפו לפתע למינזר השתקנים . אז באמת אין למה לצפות . הבנת! רמי

ytell

New member
פירוש חדש ומרענן לתפקיד האגודה

אתם תתלוננו על דברים שמטרידים את ציבור הטייסים האגודה תארגן לכם פגישה עם הפקידים שתוכלו להתלונן בפניהם ישירות

למעלה