לכל הנבחנים מחר- קבלו סיכומים

U n i q u e 1 8

New member
לכל הנבחנים מחר- קבלו סיכומים

מצאתי אתר שיש בו סיכומים טובים (וטובים פחות) בתיאטרון. לחצו פה ואז כנסו ל"מקצועות לימוד"--> מדעי הרוח--> תיאטרון צירפתי גם 64 מושגים שיכולים להיות בבחינה. מקווה שעזרתי בהצלחה לכולנו :)

lirazbarbie

New member
תודה רבה!!!!!!

ובהצלחה לכולם! מי ייתן וכולנו נגמור על מאה סופי

אוי מי גוד

לא למדתי כלום
דקה לא ישבתי ללמוד כי הייתי עסוקה בהצגה. והופתעתי לגלות שהיה פשוט קל
לא היה בכלל מה ללמוד
אני היחידה שחושבת ככה?

JC Superstar

New member
באמת היה קל!!!

ואף שטותי למידי!!!!! פשוט הייתה בגרות בין הכי הקלות שהיו (היחידה שהייתה ככה קלה זה היה לפני 5 שנים לערך!) פשוט בגרות מותק!!!! היו לי גם כמה רעיונות נחמדים בזמן הבחינה (בשאלה על הבימוי בסגנונות עניתי על אדם בן כלב (ברכט) ובישראלי על הבעיה פוליטית-חברתית עניתי על "מילה של אהבה"... אלו שתי הצגות שלא ראינו דרך בית הספר, אבל אני ראיתי בפרטי את "אדם בן כלב", ו"במילה של אהבה" אני שחקתי... אהה.. ובתיפאורה עניתי על "שבוע")

עשיתי בדיוק את השאלות../images/Emo184.gif

שלא עשית!! אכן, לא היה מה ללמוד, רק מושגים!! אה, ותשאלות של היחידה החמישית המורה שלי לתיאטרון חיבר והוא נתן לנו תשאלות

Natali s

New member
היה ממש קל!!!! סיימתי עם זה! אה

וקיבלתי בהפקה שלי 100!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הבגרות הייתה קלה רצח.. יצאתי תוך שעה וסיימתי את המחברת של הבחינה.. בחרתי בכל השאלות 2! חחח.. ככה יצא..
אני לא מאמינה!!! אין יותר תאטרון בחיים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JC Superstar

New member
בחיים?

בדיוק היום דיברתי עם המורה שלי ואמרתי לה שתיאטרון נמאס עלי, ושאני צריך חופש מתיאטרון ובגלל זה טוב לי שלוש שנים חופש מתיאטרון ולהתנתק וכל זה... אבל אני הולך לחזור ללמוד תיאטרון... עדיין לא החלטתי איפה...

אכן כה../images/Emo184.gif

3 שנים תיאטרון, 3 שנים הפסקה ואז 3 שנים ביצפר למשחק ואז כל החיים משחק
או מיי גא"ד, ואם יימאס לי????
מה אני אעשה???

lirazbarbie

New member
ח.. גם אני שמתי לב אחרי הבחינה ש...

בחרתי הכל שתיים :) דווקא מזה הגעתיל בחינה לחוצה ושכחית את כל החומר :( נראה לי קיבלתי 80 (שזה גרוע, כי ההפקות סופי מאה, והגישו אותי על מאה)

אני בחרתי הכל 1../images/Emo12.gif../images/Emo184.gif

וסיימתי תוך 3 שעות
נו טוב, שעה רק התלבטתי באזיהש אלות לבחור ועל איזה הצגות לענות.............

SuperStarGirl

New member
באמת לא היה למה ללמוד...

אבל זה בעיקר כי היה לנו מיקוד מעולה (מסכנים אלה שנבחנים שנה הבאה, בטח ייתנו להם מיקוד לא משהו...). למרות זאת, הייתי ממש בלחץ לפני הבחינה. יצאנו עם המגמה לילה לפני ההבגרות לראות את "אדם בן כלב" ואני הייתי כולי בסרטים אם אני אתבלבל מזה, ובסוף בכלל לא כתבתי על ההצגה הזאת... על אילו שאלות עניתם? אני עניתי על השאלה לגבי הקונפליקט בצפייה ("המלט"), על מבנה העלילה בסגנונות של המאה ה-20 (תאטרון אפי - "מעגל הגיר הקווקזי") ועל השאלה לגבי האמירות החברתיות-פוליטיות בתאטרון העברי ("חמץ").

למעלה