לכל המחתרות :) הודעה של ארפיגי!!!

חומי1

New member
נכון, ככה נאזן זה את זה

ובבקשה תגלגל קצת למעלה ותנסה לספק תשובה במקום להתחמק. זה פשוט מצחיק, לולא המדינה שלך, והאדום שמדגיש את הכנוי שלך, הרמה שלך לא יותר גבוהה משל מלך העולם. עכשיו אני קולט את זה. אל תשכח לחזור ולנסות שוב להתחמק מההודעות שלי למעלה.

590V ISRAEL

New member
על כל ההודעות שלך יש תשובה !!!

אתה לא מפסיק לשקר , לא מספיק לסלף דברים , ולא מפסיק לכתוב שטויות ויש לך חוצפה לדבר על מישהו אחר. בבקשה תרגיע את עצמך :)

וואקה

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo45.gif

וואקה

New member
בקטע על מרגל העולם

בתור בחור שמבין בתחום, הרמה של מרגל עולם בהחלט יותר גבוהה, אתה צודק במאה אחוז!(וגם בארי).

וואקה

New member
וזיידמן עונה על ההגדרות של האדום?!

מה שמשותף לשני שלישים מהאדומים בפורום שהם הושגו ברמייה ובשוחד עם מטרות של ילדים קטנים. זיידמן רצה להיות אדום בגלל שהוא ניהל פה את הפורום בתירוץ ש"יש פורומים שאוהבים לשים את המנהלים לשעבר כאדומים כמחווה" למרות שזה בולשיט וכנראה שזיידמן שם את עצמו כאדום לפני שירד מהניהול. אבל בארי, ותכלס אני מבין אותו, אמר "מה אני ילד?! אני צריך להתעסק בחרא הזה.. לריב איתו כדי שלא יהיה לו את האדום?! שילך כוסעמו ומאבדט!". כנ"ל ואדים
.

590V ISRAEL

New member
אתה מצחיק אותי :)

אתם מדברים על אדום כאילו זה נותן משהו ??? מה אתם מתלהבים מזה כל כך :) הוצע לי האדום , השאלה הראשונה שלי היתה ??? מה זה אומר להיות אדום:). ------------------------------------------------------- הבנו שאתם רוצים להיות אדומים וזה מרתק אתכם אבל הגזמתם עם השטויות שלכם.

חומי1

New member
לצחוק או לבכות

-הוא לא מבין מה זה בכלל. -בארי חילק סתם אדום בלי לדבר איתו בכלל, או בלי שהוא יראה נכונות. הנה, כל הסיבות שאתה מסכים איתן (או לפחות לא מתחמק) כדי שתוותר בכבוד על האדום.

590V ISRAEL

New member
רוצה אדום קח אדום קח גם כחול :)

לא הבנת עדיין שהאדום לא נותן דבר :). מה יש לך מהאדום ???? אתה ממש מצחיק.

חומי1

New member
אתה לא מוסיף לכבודך,

כשאתה מנסח את דבריך כאילו אני רוצה אדום, חצי שעה אחרי שברור לכולם שאין לי רצון בכך. אני לא מעוניין באדום כי אני רוצה לשמור על החופש האובייקטיבי שלי, לא כתבתי בדיון הזה בשום שלב, או בכל דיון אחר שאני מעוניים להיות אדום. מעבר לכך אתה עלוב, ועכשיו זה ברור לכולם בדיון הזה.

evil44

New member
חומי אתה כזה 0 :) 0 זה מה שאתה

וניראה לי שאפילו חזי יסכים איתי בקטע הזה למרות שאני מכבד את MGH אתה פשוט אפס

וואקה

New member
../images/Emo41.gifלכל הקוראים של השירשור../images/Emo41.gif

אני חייב לציין שואדים מדבר שטויות, שקרים וחציי-אמיתות. אתם יכולים לסמוך על האמינות שלי שמוכרת בפורום ועל שמי הטוב. וואקה בעירבון מוגבל
.

590V ISRAEL

New member
MGH בזמנו המציאו שחזרתי למשחק :)

תקראו ותבינו מה הולך בפורום :) חחחחח מדובר בהמצאה שחזרתי במשחק לפני איזה חודש חודשיים :) תראו תגובות של MGH כאשר הם לא מתלהבים ומשקרים על גבי הפורום:) גביעון : ברית הגביעון M-G-H נושא: בקשר לוי ישראל כותב הודעה << נושא קודם | נושא הבא >> djroyz מאמן צעיר הצטרף / הצטרפה: 03 אוקטובר 2005 מדינה: Israel משתמש: מנותק/ת הודעות: 4 נשלח בתאריך: 17 נובמבר 2005 בשעה 16:41 | IP רשוּם ________________________________________ טוב אני יחדש לכם דיברתי אתמול עם וי ישראל והוא לא מתכנן כלום הוא שאל אותי מי אלה הטון האלה אמרתי לו שהם תמיד היו ברית משעממת שרק בונים תעשייה והוא צחק ואמר ראיתה איך המשחק ידדר יש 2 מדינות עם השם וי ישראל ושניהם זה לא הוא זה מתחזים!!!! בכל מקרה אין לכם מה חפחד ממנו לפחות כרגע חזרה לתחילת העמוד The Rock מאמן מבריק הצטרף / הצטרפה: 21 אוקטובר 2005 מדינה: Israel משתמש: מנותק/ת הודעות: 201 נשלח בתאריך: 17 נובמבר 2005 בשעה 16:43 | IP רשוּם ________________________________________ אחי אחד מהשני אלה זה הוא, והוא רשם בפורום שהוא עוזר להם אז אתה טועה, דיברתה עם הבן אדם הלא נכון, או שהוא פשוט בילבל אותך ועבד עלייך אחי, כדי שנחשוב שהוא לא עוזר להם.... כי יש לו חשבון לא סגור איתו, אני מאמין שהוא מחפש נקמה, אבל אני גם מאמין שהוא לא יקבל אותה. __________________ הפועל חיפה לנצח! חזרה לתחילת העמוד djroyz מאמן צעיר הצטרף / הצטרפה: 03 אוקטובר 2005 מדינה: Israel משתמש: מנותק/ת הודעות: 4 נשלח בתאריך: 17 נובמבר 2005 בשעה 18:07 | IP רשוּם ________________________________________ זה לא הגיוני שזה הוא כי יש יותר מדי אויבים לשם שלו אז פשוט ישמידו אותו מהר מדי וגםאני ראיתי בחדשות עולמיות תקיפות עליו ותקיפות שלו ואני מזהה בקלות שזה לא הוא!!! חזרה לתחילת העמוד isramjad מאמן מבריק הצטרף / הצטרפה: 27 יוני 2005 מדינה: Israel משתמש: מנותק/ת הודעות: 207 נשלח בתאריך: 18 נובמבר 2005 בשעה 05:52 | IP רשוּם ________________________________________ פחדנים תקשיבו! סליחה, חברה תקשיבו שתי המדינות של v-israel שנפתחו היו של אותו בן אדם, והוא אחד מהברית שלכם...זו עובדה שאני מוכן לחתום על נכונותה... כעת אתם סתם עושים לעצמכם רע כפליים! 1) כשאחד מכם פותח מדינה , אפילו שתיים בשם של האויב הכי גדול שלכם...למה הוא מתכוון? מה ירווח מזה, ברור שכל מה שהוא עשה זה רק הפסיד עוד כבוד ועוד מורל-> תמשיכו לסעיף 2 ותבינו. 2) כעת אתם מפחדים מעצם המחשבה שואדים חזר, וכי הוא מתכנן משהו, אז בושה בושה בושה וחרפה אלף פעמים לכם...אתם לא ראויים להיות ב-MGH...את ואדים וכל TS הצלחנו להלחם בהם לא רע בכלל והיינו האויב בשבילם כשידם הייתה על העליונה...וכעת ל-MGH יש כוח ש-TS לא חלמו להגיע אליו אי פעם, וממה הם מפחדים? מרוח רפאים של מדינה שהייתה פעם המדינה של ואדים. מסכנה: אתם באמת לא ראויים לשם הזה! הייתי מעדיף לפרוש מהמשחק לפני שאשמע את התגובות הנ"ל מ-MGH. בברכה, אמג'ד חזרה לתחילת העמוד aviram מאמן מבריק הצטרף / הצטרפה: 12 ספטמבר 2005 משתמש: מנותק/ת הודעות: 385 נשלח בתאריך: 18 נובמבר 2005 בשעה 11:27 | IP רשוּם ________________________________________ אויייי נו באמת, לא כל בנאדם שאומר שהוא מפחד זה אומר שכל הברית מפחדת אני מבקש ממך לשאול את החבר'ה שאתה כן מכיר מ-MGH, אם הם יגידו לך שהם מפחדים אז התגובה שלך במקום, אם לא אז אני מציע שלא תשמיץ כאן סתם את הברית, ואפילו תתנצל (אני יודע שאתה אדם בוגר יחסית להרבה אנשים כאן) __________________ נמצא ב-MGH01 חזרה לתחילת העמוד nethaniel מאמן מבריק הצטרף / הצטרפה: 22 אוגוסט 2005 משתמש: מנותק/ת הודעות: 197 נשלח בתאריך: 18 נובמבר 2005 בשעה 12:19 | IP רשוּם ________________________________________ אמג'ד יש לך פה כזה ענק אבל אני לא אגיד מה שאני חושב עליך באמת כי אם כן אני חוטף פה באן לחודש. אתה לא מתבייש לכתוב את זה בפורום של MGH ש __________________ מדינה שנחה בשקט 2226 לשעבר חזרה לתחילת העמוד jon_spivak מאמן על-טבעי הצטרף / הצטרפה: 20 ספטמבר 2005 מדינה: Israel משתמש: מנותק/ת הודעות: 790 נשלח בתאריך: 18 נובמבר 2005 בשעה 12:33 | IP רשוּם ________________________________________ שמע אמג'ד אני חושב דווקא שאני ראוי לשם לזה ואני לא מבין איך לעזעזל אתה יכול לבוא לפורום של MGH ולכתוב את זה תגיד לא פרשת? מMGH אתה הלכת במקופם לנסות לתקן עזוב אין לי כוח לריב איתך עכשיו חזרה לתחילת העמוד isramjad מאמן מבריק הצטרף / הצטרפה: 27 יוני 2005 מדינה: Israel משתמש: מנותק/ת הודעות: 207 נשלח בתאריך: 18 נובמבר 2005 בשעה 13:50 | IP רשוּם ________________________________________ אני אענה לשלושתכם. נתחיל עם נתנאל. אם יעזור לך להגיד לך שאני יודע מה אתה חושב עלי, זה יחסוך ממך לכתוב עלי כאן? לאבירם, אני יודע ובטוח שרובכם, במיוחד הוותקים הם אמיצים בלי שום ספק...רק שאני רציתי להדגיש כי הסיבה שבגללה עזבתי את MGH, ואפילו עוד בזמן שאביב עוד היה כאן, לא אהבתי את הדרך שבחר...והיא להגדיל את הברית בלי שישים מגבלות, את זה אני לא אהבתי, והני אחת הסיבות למה. ברית גדולה יש בה הרבה אנשים --> הרבה אנשים לא קשה מאוד שיתנהגו באותו אופן או יתקרבו לזה אפילו --> בכך יהיו תמיד אנשים שלא רק לא קל לי, אלא אפילו קשה לי להסתדר איתם או עם מחשבותיהם. לסיכום אפשר להגיד שהתגובה שלי מיועדת לכלם, אבל מדברת רק על חלק קטן ממי שבחרתם להוסיף אליכם, ואותם אנשים מביאים בושה וחרפה. בקשר לגון ספיואק...אני לא ב-MGH , ותקרא למעלה מה היא אחת מסיבות העזיבה שלי, להנהיל סדר היה יכול להיות על חשבון גירוש אנשים מהברית ויכול להיות שאתה היית ברשמה, לכן אני בחרתי לעזוב בעצמי וזה לטובתך כמו שזה לטובת רוב האנשים שאני לא הכרתי אישית! בכל מקרה בקשר לזה שיש לי גישה לפורום הזה, אז תסכים איתי שמי שנהיה מספיק זמן בתפקיד מסויים, גם אחרי שהוא פורש מהתקיד עדיין יש לו חסינות מסויימת...אם למשך כל זמן חיי הפורום הזה, תמיד אבל תמיד נתנו גישה למרגלים...אז למה שלא יתנו לאחד שמנהלי הפורום יכולים להתערב על חייהם, כי ממנו לא תצא אף מילה מהפורום לחוץ! בברכה, אמג'ד חזרה לתחילת העמוד

590V ISRAEL

New member
המשך :)

jon_spivak מאמן על-טבעי הצטרף / הצטרפה: 20 ספטמבר 2005 מדינה: Israel משתמש: מנותק/ת הודעות: 790 נשלח בתאריך: 18 נובמבר 2005 בשעה 14:34 | IP רשוּם ________________________________________ טוב מה שתגיד עם הייתי ברשימה טוב שעזבת לדעתי אולי אפילו MGH צריכה לחסל אותך אני בכוח ניסיתי לא לריב איתך אבל די כול התגובות בתפוז המגעילות שאתה רושם על MGH וכול הדברים האילו איפה הבושה איפה? חזרה לתחילת העמוד isramjad מאמן מבריק הצטרף / הצטרפה: 27 יוני 2005 מדינה: Israel משתמש: מנותק/ת הודעות: 207 נשלח בתאריך: 18 נובמבר 2005 בשעה 14:41 | IP רשוּם ________________________________________ jon_spivak כתב: טוב מה שתגיד עם הייתי ברשימה טוב שעזבת לדעתי אולי אפילו MGH צריכה לחסל אותך אני בכוח ניסיתי לא לריב איתך אבל די כול התגובות בתפוז המגעילות שאתה רושם על MGH וכול הדברים האילו איפה הבושה איפה? אני אף פעם לא מעליב אנשים, לא בתפוז ולא במקוף אחר...ולכן כלם מודים לי על התגובות שלי, גם MGH (אני מתכוון לאנשים המסכילים מביניהם) וגם האויבים הכי גדולים של MGH...אני אף פעם לא לוקח צד, חוץ מצד הצדק...יכול להיות שהעכשיו אני אגיב לתגובה של מישהו מ-MGH ועוד שעה למישהו מהיריב! אני לא חושב שמה שאני עושה שגוי, אלא הנכונות בהתגלמותה...אסור שמישהו יעמוד ליד חברו גם אם החבר צודק וגם אם החבר טועה...הצדק בחיים הוא יותר טוב מכל דבר אחר...אם אתם צודקים אני אלחם למענכם, אם היריב צודק אני אלחם למענו, וכשאני אומר אלחם, אני מתכוון בתגובה שלי! גם בברית שלי אני נוזף במי שעושה טעות, זה שהוא בברית שלי, לא יתן לא חסנות..מי שעושה טעות צריך לשלם את העונש המגיע לו! וכמו שאמר אבירם, אתה אחד מ-1000...אני לא חושב שכל MGH יסכימו עם מה שאתה מגיב! ותקנו אוי אם אני טועה. בברכה, אמג'ד

למעלה