לכל הטיפשים ,,,,,,,,,,,,,,,

לכל הטיפשים ,,,,,,,,,,,,,,,

יש לכם בורות כזו שאתם מטעים הנה לכם קצת על קצה המזלג את הריקוד המושחת שלכם על דמם של יהודים ואשמח להגיב לכל טיפש וטיפשה כולל כל התוארים שלכם אשר את כולם אני לא לומד בבית הכיסא מחילה מכבודכם ,,,, מה מסמל יום " הסילבסטר " * הידעת ? שחג " הסילבסטר " הינו לזכרו של האפיפיור "סילבסטר הראשון ",בימיו של הקיסר קונסטנטינוס ( בשנים - 314-335 ). * הידעת ? שהאפיפיור סילבסטר נחשב לגדול רודפי היהדות בדורו? הוא הפיץ את הנצרות באכזריות , בחרב ובהרג רב של יהודים בכל רחבי האיפריה הרומית. * הידעת? שאהפיפיור סילבסטר ,שונא היהודים , קיבל מהקיסר קונסטנטינוס את כתב הסמכות המקנה זכויות יתר לנוצרים ברחבי האימפריה. ובעקבות כתב זה חוקקה הכנסייה חוקים שטניים נגד היהודים ובוטלו כל זכויותתיהם האזרחיות. * הידעת? שאותם חוקים נמשכו במשך דורות רבים גם לאחר נפילתה הגדולה של האימפריה הרומית וגם הופצו בעולם כולו והיו הבסיס לרדיפת היהודים בימי הינקוויזיציה,הפוגרומים ושאר הפרעות. * הידעת ,שבזמן חגיגות ליל הסילבסטר בתאריך ה- 31 בדצמבר 1400,יצאו בפוגרום מאורגן ראשון נגד יהודים? הפוגרומים פרצו במקביל בערים בכל אנגליה ,צרפת ובגרמניה. * הידעת? שבליל הסילבסטר 31 לדצמבר 1941 (סה"כ לפני 64 שנים)רצחו חיילים גרמנים בוורשה יותר מ-600 יהודים מנשים זקנים וטף וזאת על מנת ל-"חגוג" את חג הסילבסטר!!! * הידעת שבליל הסילבסטר שנת 1942,עבדו מכונות ההשמדה באושוויץ בקצב מטורף ואכזרי,ויותר מאשר בימים רגילים , ולשמחת החוגגים השמידו ללא רחמים אלפי יהודים? אך האפיפיור הרשע היושב ברומא בירך את מאמיניו לרגל הסילבסטר, העולם "הנאור" נהג כמנהגו וזעקות הקורבנות היהודים נבלעו להם במצהלות השיכורים ש-"חגגו" את הסילבסטר. * הידעת? שיום הסילבסטר הוא יום דתי נוצרי,בעל אופי של עבודת אלילים? ההשתתפות בחגיגות ביום זה מהווה פגיעה בזכרם של היהודים בדורות הקודמים שמסרו את נפשם על כך,,,,, אומר דוד מלך ישראל בספר התהלים " אשרי האיש אשר לא הלך בעצת רשעים,,,,"

עונה לכולםםםםםםם

שימרו על שפה יפה יהודים יקרים ובואו נגלה את האמת המוסתרת מעינכם ונראה מי צודק שימרו על נפשכם ואם אתם באמת בעלי איכפתיות אנא גלו זאת ולא רק הקדשה של מס' דקות דומיה של צפירה מטומטמת,,,,ואם תשאלו מי אני אגלה לכולכם ללא חשש כלל וכלל עושה את ההפך ממה שדחפו לי בבצפר המטומטם חינוך של גויים ה' ירחם עלינו כמה חומר יש לי למחוק מהבצפר מזל שלא למדתי הכל אחרת הייתי כמו המנהל של הטימטום פה

דנטל

New member
הגולש נחסם מהפורום

כי עבר על תקנון תפוז שדורש כיבוד הזולת ומינימום תרבות דיון.

מה יש לך?!

מאיפה כל המרירות,הכעס והעצבים? חבל שאתה מתרגש כל כך מפורומים וכותב בצורה כזאת ישירה ובוטה. מה כל כך אכפת לך מה אחרים עושים בחייהם ואם או איך הם חוגגים[אם בכלל] איש איש באמונתו יחייה ופה זה נגמר. ביננו תשמור על כל האנרגיות האלה לדברים אחרים[למשל לסקס...] סילבסטר שמילבסטר...היה ונגמר,נזכרת לתת את הערותייך קצת לא בזמן הנכון אין מה לטחון את הנושא עכשיו ועוד באיזה 3 הודעות שלך,אל תכניס ראש בריא למיטה חולה[אם הראש שלך בכלל בריא כי לפי האובססיה והחולניות בהודעות שלך אתה לא נשמע הכי "בריא"].תחייה את חייך כמו שבא לך ואל תתערב בחיי אחרים וככה תאריך ימים ב"ה! אתה לא מעניין אף אחד והדעות הקיצוניות שלך קצת מכתימות את הפורום הזה שהוא בסך הכול מקום לשתף אנשים בחוויות וכאלה,זה מקום פשוט נחמד ותרבותי ואין צורך לגלוש לנושאים מעבר לזה[לדעתי] אז שתהיה לך שנה אזרחית חדשה טובה ומוצלחת[חחח]והכי חשוב למרות הפרצוץ הזעוף שאתה בטח מסתובב איתו כל יום כל היום...עדיין אל תשכח לחייך! יום טוב

את באמת צודקת,,,

איש איש באמונתו יחיה ???? מעניין איפה זה כתוב???לא מכיר משפט כזה יש לך טעות ולגביי השאר את חיה באותה ספינה ואל תחשבי שמה שאת עושה לא פוגע,,,ומרירות???בכלל לא פשוט צועק לך ואת לא שומעת ,,,,,רדי לעומק דבריי ותשכילי למה שאתאמץ למענך תני סיבה ולחלום עלייך ????לא מתרגש מבשר שמוצג לכל את סה"ה טיפה ובסוף את בטח יודעת עברתי את השלב שלך כנסי לשיעור אולי תלמדי משהו,,,את יודעת מה בטוח שתלמדי

מפנה אותך לפורום

תמיכה נפשית לצעירים/מבוגרים. יש בך מין אובססיה או שיגעון מחורבן [סליחה] לנסות להטיף או לשנות אנשים ועולם אז צא מהר מהסרט שלך,כי אין מה לתקן בעולם הנפלא הזה ואם רע לך כאן אתה מוזמן לשים קץ לחייך. מי בכלל רוצה שתתאמץ או תחלום עליי,זה סך הכול פורום זה לא מקום כזה רציני,או אולי לא מספיק רציני בשבילך.אתה מוזמן להרגע,להכין כוס שוקו או תה חם,תלוי מה אתה אוהב לעשות אמבטיה לשים בצד נרות ריחניים וקטורת להאזין למוזיקה שאתה אוהב,אחרי זה סתם לראות סרט טוב או להתבונן דרך החלון בטבע ובשמיים המדהימים שלמעלה אולישם גם תראה את בורא עולם,את היושב במרומים,שאוהב את כולנו גם את אלו שסתם יוצאים בערב שישי וגם את אלה שלא.ואל תשכח לרגע שהוא זה שעושה ויעשה לנו את החשבונות אות גזר הדין ורק אצלו נסביר את מעשנו כאן למטה אז אל תנסה לקחת את תפקידו פשוט תנסה לחיות כמו שאתה רוצה ומאמין,או שתלך לשיעורים שלך האלה שמהם אתה משכיל ושייבושם לך! מעניין מה אני עושה שפוגע באחרים,תחדש לי? וכן אתה מריר אתה נורא נורא נורא מריר תאכל איזה שוקולד בלגי טוב אולי זה יעבור לך[אני בספק]

טוב לצחוק על הבוקר

את מצחיקה אותי תודה לך טוהב גם אותך,,, דרך אגב מאושר ואין לך מושג כמה ,,,,,

כנסי

ברור , הוא לא כופה עלייך , הוא רק מזהיר אותך . זאת אומרת - ברור שאת תתני דין וחשבון (עונש) למעשייך אבל לפני שתצטרכי לתת את זה , מזהירים אותך . אם את טוענת (ולא שאני לא מסכים איתך , - לא מסכים אם אף אחד-באמצע) שלא התערבו לך בחיים , את לא חייבת לקבל את זה . לדעתי לקחת את זה קשה . חגגת בסילבטר? נהנת? שיהיה לך בכיף . את לא חייבת להקשיב לו . אני חושב שמה שהוא כותב זה נכון (בלי קשר לאחרים שטוענים שזה לא "סילבסטר" אלא "שנה אזרחית חדשה" , מה הקשר? תקראו לזה מצדי "חרא" אבל על ה"חרא" הזה הנוצרים פעלו נגד היהודים כמו שהוא תיאר בהודעהש לו) אבל גמני לא מקשיב לו כי יש בחירה ואני עושה מה שהוא רוצה . אם הייתי יכול , הייתי יוצא לחגוג סילבסטר (
..סליחה,"שנה אזרחית חדשה" - OK? רק על תהרגו אותי..) .

SupermanZW

Well-known member
הידעת

שאין שום קשר בין סילבסטר לחגיגות השנה החדשה? את השנה החדשה חוגגים עוד מהקמת האימפריה הרומית, כ1000 שנים בקירוב לפני תקופתו של סילבסטר.

הידעתי??????

אני חוגג כיהודי בא' בתשרי ואוכל תפוח בדבש הידעת?????? תשכיל אחי איפה אתה חי?

SupermanZW

Well-known member
זה חג אחר

אני חוגג גם את ראש השנה הבבלי (בדיוק כמוך) וגם את ראש השנה הבינלאומי, אם זה לא מוצא חן בעיניך אתה יכול לקפוץ לי, ותפסיק כבר להטיף לאנשים לא לחגוג.

אז אולי כך,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

אולי תחגוג באוגנדה ועוף מפה ואל תעלה את מידת הדין הרי כל ישראל ערבים זה לזה לא????

SupermanZW

Well-known member
מה הקשר לאוגנדה?

את השנה החדשה חוגגים בכל העולם, גם באוגנדה מן הסתם. אם מישהו מאיתנו צריך ללכת לאוגנדה זה דווקא אתה ולא אני, כי לפי היהדות אסור היה להקים את מדינת ישראל כי המשיח עדיין לא הגיע, אז לך מכאן.

למעלה