לכל החיפאים/ות 5:1 חחחחחחחח

• פותח הנושא TJ
  • פורסם בתאריך

TJ

New member
לכל החיפאים/ות 5:1 חחחחחחחח../images/Emo3.gif

ברבארה

New member
ערב טוב -ולכל אותם רגעים של ויכוח

על יכולתם של הגברים , ומה שבינהם. 1.הגברים הנחמדים - מכוערים. 2.הגברים היפים - לא נחמדים. 3.הגברים היפים והנחמדים - זקנים. 4.הגברים היפים, הנחמדים וההטרוסקסואלים - נשואים. 5.לגברים הלא כ"כ יפים אבל נחמדים - אין כסף. 6.הגברים הלא כ"כ יפים אבל נחמדים שיש להם כסף - חושבים שאנחנו רוצות רק ת'כסף ש'להם. 7.הגברים היפים שאין להם כסף - רוצים ת'כסף שלנו. 8.הגברים היפים הלא כ"כ נחמדים שבמידה מסוימת הטרוסקסואלים - חושבים שאנחנו לא מספיק יפות בשבילם. 9.הגברים שחושבים שאנחנו יפות והם הטרוסקסואלים וכמעט נחמדים ויש להם כסף - פחדנים 10.גברים המעט יפים מעט נחמדים ויש להם קצת כסף ותודה לאל הטרוסקסואלים- ביישנים, ובחיים לא יתחילו אתנו!!! 11.הגברים שבחיים לא יתחילו אתנו - באופן מיידי מאבדים בנו עניין אם אנחנו עושות ת'צעד הראשון. אז תגידו לי - מי יכול להבין אתכם בכלל?!!! גברים הם כמו יין - כולם מתחילים כענבים - ותפקידנו, הנשים, לדרוך עליהם, ולהשאיר אותם בצד, עד שהם יהפכו למשהו שכדאי לאכול אתו ארוחת ערב!!! לכל הנשים שזקוקות לדקה של צחוק ולכל הגברים שמסוגלים לעמוד מול המציאות

ברבארה

New member
ליזוש אהלן יפיופה ...ונערת השער

שמעת פם שמעז יצא מתוק? שימי ליבךלא מעזה.

tidhar

New member
מעז יצא מתוק מקורו דעכשיו........

עזה = תמנתה דהינו פלישתים

TJ

New member
כפי שנאמר: אין הביישן למד ואין

הקפדן מם

עליזה 22

New member
תעשי טובה ,תעני יותר מהר

אני חייבת ללכת לישון, איך זה שפתאום דממה פה ? מה זה?

ברבארה

New member
ליזוש ,,ככה לא הולכים יושנת

זה נשמע לי כמו שאת אומרת יאללה תישנו מהר צריך כאן ת'מיטה . ולמה לגיד יאללה צריך קצת נימוס ? אהה ככה לימדו אותי אתמול.

למעלה