לכל האתאיסטים

Ian Richardson

New member
לכל האתאיסטים

לאחרונה נמצאו ממצאים שמוכיחים את אמינות התורה והאלוקים נמצאו דלוגי אותיות חדשים שלא הגיוניים סטטיסטית ודברים נוספים. אין לכם יותר סיכוי

Ian Richardson

New member
מי זה אוילר ואיך הוא הוכיח?

נגמרו התרוצים לך תתפלל לאללה

מי זה אוילר../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

זה גדול המתמטיקאים במאה ה-18
הסיפור היה בערך כך. בחצר הצארית הרוסית התארח הפילוסוף הצרפתי הנודע דידרו. הצארית התחילה לדאוג, שהבחור "מקלקל" לה את בני האצולה ברעיונותיו הליברליים, והיא ארגנה לו פולמוס פומבי נגד גדול המתמטיקאים לאונרד אוילר, שכביכול מצא הוכחה מתמטית לקיומו של אלוהים. אוילר פתח את הוויכוח בהתקפה ישירה: עבור כל שני מספרים a ו-b קיימים שני מספרים c ו-d המקיימים את התנאי הבא: a ועוד b, כפול c שווה d. משמע קיים אלוהים! דידרו לא מצא מה לענות על כך, ומיהר לעזוב את רוסיה בבושת פנים.

סקירה קצרה על אוילר

להלן סקירה קצרצרה על אוילר. יש להוסיף, שבזמנו של אוילר תורת האנליזה המתמטית עדין לא היתה מגובשת ממש, ולכן התקבלו באותה תקופה גם תוצאות שגויות למכביר. אבל לאוילר היה חוש אדיר, והתוצאות שלו היו לרוב נכונות ונשארו לדורות. נוסף למתמטיקה הוא עסק גם במכניקה, בהרמוניה של המוזיקה וב...תאולוגיה.

kakdila1

New member
נכון- ד"ר אלי ריפס

ועיתונאי אמריקאי שפתחו תוכנת מחשב המאפשרת למצוא את הצפנים במהירות. אך ניוטון היה הראשון שגילה את הצופן התנ"כי, זה לא דבר חדש.

kakdila1

New member
הוכחה ע"י מדענים לאו דווקא יהודים

אמיתותו של הצופן התנ"כי.

Governor

New member
לא!

כל "מדעני" הקודים הם חוזרים בתשובה יהודיים. עד אחד! ______________________________________________________________

Governor

New member
ליצן,

בל תעיז ליצור רשם שהצגת שאלות שאני מתחמק מהשיב עליהן, או שאין לי תשובה עליהן כתבת: `הוכחה ע"י מדענים לאו דווקא יהודים אמיתותו של הצופן התנ"כי` עניתי: `כל "מדעני" הקודים הם חוזרים בתשובה יהודיים. עד אחד!` ועל זאת אתה מעיז להשיב: `טוב.... כשתחליט לענות ברצינות- תענה`? הרי כל מה שעליך לעשות כדי להפריכני הוא להציג "מדען קודים" לא-יהודי, או "מדען קודים" חרדי מלידה ______________________________________________________________

kakdila1

New member
והרי לך....

מפענח הצופנים של הסוכנות לביטחון לאומי של ארה"ב- הרולד גאנס, ד"ר אליהו ריפס, ניוטון, ד"ר יקיר אהרונוב, רוברט אומן, דויד קאז'דן, ד"ר אלכס רוטנברג, ד"ר אלכס פולישוק, העיתונאי מייקל דרוזנין ועוד ועוד... היחיד כאן שהוא אכן חוזר בתשובה הוא אליהו ריפס, כל השאר הם יהודים חילוניים או גויים אך זו איננה הנקודה.

vizini

New member
שקרן.

פרופ' יקיר אהרונוב לא עוסק בשטויות מעין אלה.

vizini

New member
אני לא צריך. אני יודע שהוא לא

עוסק בכך. ולכן אתה שקרן.

למעלה