לכל אלה שנכנסים לפורום ונותנים

BaBy AnImE

New member
לכל אלה שנכנסים לפורום ונותנים

ביקורת... לכל אלה שטוענים שאנחנו ילדים קטנים שעוד לא הבתגרו. רק רציתי להגיד, שאולי זה לא נראה ככה, אבל הפורום הזה הוא הדבר הכי מבגר שקרה לי מאז שהוא נפתח. מאז הפורום הזה (וכל הוונאבי-מגניבים שבאים לכאן וטוענים שהם מגניבים), הפסקתי לקטלג אנשים כ"פריק" מהסיבה הפשוטה- הם לא יכולים להיות חריגים אם כולם אותו הדבר. אז עכשיו יש לי מטאליסט, ויש רוקר, ויש את זה שישמע את המוזיקה הזו ויאהב אותה כל החיים שלו, ויש את זה שאוהב מוזיקה רק בגלל לחץ חברתי. יש את זה שאוהב שחור, את זה שאוהב צבעים כהים, אבל כשכולם כאחד- לא פריקים |סגדש|, כי כולם אוהבים את אותם הדברים, נראים אותו הדבר, מדברים אותו הדבר ואוהבים אותו הדבר. ומשהו בשביל אלה שעוד לא הבינו את הנקודה- ללכת עם חולצת מטאל ג'ינס ואולסטאר זה לא פריק- זה בן נוער ממוצע. ללבוש שחור, להתאפר בצבעים כהים ולאהוב רוק- גם זה בן נוער ממוצע, שבעוד מקסימום 4 שנים יפסיק לאהוב את מה שהוא אוהב ולקרוא לעצמו 'חריג' בלחץ חברתי ויתבגר. ומה עם הפאקצות? הן עדיין פאקצות. לא עוזר כלום. כמו שיש רק מיעוט אמיתי של פריקים (אני מכירה אחת, ותנו לי לחדש לכם- היא לא שומעת רוק, לא מתה מאוד על שחור, אוהבת ורוד, ואני די בטוחה שהיא הבנאדם האחרון שיקרא לעצמו 'פריק'), ככה יש מיעוט אמיתי של פאקצות. אבל כן יש פרחות, וכן יש ערסים (בעיקר וונאביז, ואם אין בעיות איתם זה אפילו משעשע
). זהו

Love Bem

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

DarkBrownLynx

New member
../images/Emo57.gif רגע רגע

אז שמישהו יסביר לי מה ההבדל בין פרחה לפקאצה!

d00sh

New member
אוקיי כנסי

פאקצה - אוהבת ורוד, דברים פרוותים, מדברת בסגנון: שיואו לייק כאילו דעע, אוהבת מוזיקה - לפי זמר... היא מעריצה זמרים "כוסונים" שהיא אפילו לא יודעת איך קוראים להם.. פרחה - שומעת מזרחית ומסתובבת עם הערסים.. חח אתמול חשבתי עם חברה שלי על זה והגענו למסקנה שהומו זה המין הגברי של פאקצה, ופרחה זה המין הנשי של ערס..

d00sh

New member
הראשי תיבות זה סתם,

אני כתבתי את מה שאני באמת חושבת

liro6

New member
אם..

אני שומעת דיכאון ומזרחי ואוהבת ורוד וכל זה? אז אני..?

BaBy AnImE

New member
אז את פשוט

שומעת דיכאון ומזרחית ואוהבת ורוד. הטעם שלך במוזיקה ובצבע לא בהכרח מעיד על האופי
(אני מרגישה כמו איזו פסיכולוגית XD)

liro6

New member
היא אמרה

כל מי ששומע מזרחית היא פרחה או משהו כזה לא?

למעלה