לכולם

לכולם

היום בשעה 20:00 בדיוק בערוץ 11 , ישודר טקס הפתיחה של המכבייה שאנחנו משתתפות, כולם לראות!

היה כל כך כייףף!!!

היה טוב וטוב שהיה!!!!! ראו אותי בטלולזיה עם רוני..חחח כפרה עליי.. ייאלה אנשים איך היה לכם? נ.ב. היו אנשים במשלחות.. פשוט לברך את ההורים..חח

כן אה?

חחחחחחח קיוויתי שהם לא יברחו מהאצטדיון! דרך אגב כשרקדנו בלבבות למטה ראיתי שמראים אותכם תיארתי לעצמי שבטח אחת מהם זאת את חחחחח.. אני עוד לא הספקתי לראות את ההקלטה.. אבל היה ממש ממש כייייייףףףףף וכמה זיקוקים היו יווו!

חחח כן..

והייתה בעיה עם ההקלטה שלי וזה כאילו לא הקליט את מה שראו אותנו אם רוני..עכשיו אני צריכה לנסות להשיג קלטת =/

היה מהמם!!

היה פשוט מעולה!!! הריקודים היו מהממים התיזמון היה מעולה.... מישו יכול לומר איך החלפתם בגדים כל כך מהר עם השטיחים האלה או מה שזה היה?

מה כל כך מהר?

מה כל כך מהר????? היה לנו שעתיים להחליף בגדים שזה פשוט המון, בסטודיו שלי (שוהם) כולן היו מוכנות אחרי חצי שעה וישבנו והתבשלנו עם הבגדים!!! ומה שהיה הכי מיגע (שמעתי מחברה של אמא שלי) זה המשלחות... בכל זאת 52 משלחות, זה פשוט המון!!!!!!!!!!

amitush26

New member
../images/Emo176.gifואי.../images/Emo12.gif

האמת? פיספסתי. כן כן, תהרגו אותי אבל לא ראיתי אתמול את המכבייה. ועכשיו כשראיתי את כל המשלחות של היהודים נכנסות ואת "איטליה אוהבת את ישראל" ואת כל היהודים שכל כך שמחו, ממש ירדו לי דמעות מהתרגשות
|מזיל דמעה| I'M PROUD
*אם ככה כותבים את זה
*

amitush26

New member
../images/Emo176.gifזה יעני לבבות, וזה יוצא מקסי

מקסים מזווית עליונה.

למעלה