|****לכולם על שירשור*****

• פותח הנושא daud
  • פורסם בתאריך

daud

New member
|****לכולם על שירשור*****

אז ככה בדקנו את המערכת של תפוז ובינתיים היא עומדת בשירשורים ארוכים במיוחד ואין בה
באגים בתחום הזה אם כי אני בטוח שכל האקר שהיה מחפש |את היה מוצא כי אין כזה דבר מערכת מושלמת אבל בלי קשר לכך אני רוצה להסב את תשומת לבכם שהפורום הזה בנוי לגמרי אחרת מהפורום של ואללה, הוא לא דורש שירשור!!! למה ??? כי מתקיימת בו ה"ברירה הטבעית" מאחר ובמשך 72 שעות מרגע כתיבת הודעה היא הופכת להודעה הראשונה בפורום בכל פעם שמישהוא מגיב עליה!!! בפורום תפוז ההודעות מופיעות ללא התגובות כחלק מהיעילות של המערכת ואת התגובות אפשר לפתוח בנפרד כי זה מאפשר לדף יותר כבד מדף של של וואלה (בגלל האיקונים ועוד סיבות) לעלות הרבה יותר מהדף הקל יותר של ואללה כי הוא עולה בשלבים, לכן אני מבקש מכם/ן שתי בקשות: 1) לפתוח הודעות חדשות לנושאים חדשים, אחרי שבדקנו שהמערכת לא קורסת כבר לא צריך לשרשר. 2) לכתוב תגובות להודעה זו כדי שהיא תהיה בראש הדף וכולם ישימו שב אליה אפילו שהיא לא מעניינת

anadin

New member
בתקווה שהבנתי את דאוד ../images/Emo68.gif

ערב טוב לכולן (ותומר גם) נכנסתי היום לפורום והיה ממש קשה לעקוב ולקרוא. אני מבינה שפורום זה לא דומה לוואלה - ולכן ניתן לפתוח יותר הודעות והשירשורים בהתאם. אנא- רחמים על חולי פיברו! ללא רודיולה ותוספים אחרים לקח לי המון המון זמן לקרוא ולקפוץ לקישורים שכתבתם. הרי הריכוז לא מה שהיה פעם. נראה לי שכולכם על טורבו בגלל הרודיולה - ברכותי, אולם נראה לי שדאוד מתכוון שעלינו לכתוב ולהגיב אחרת. פשוט להתרגל שכאן זה תפוז והחיים קלים יותר.
תודה ושבוע נפלא

מאיונת

New member
אנאדין ודודו../images/Emo9.gif שבוע טוב.

אנאדין כמוני כמוך. מאד מוזר. דודו כל כך יפה כתבת וכל כך משכנע והכי , הכי נכון. אני מקוה, מקוה שכולם יקראו מה שכתבת. דווקא אלה שכל כך צמודים לבתי טבע חייבים להזהר כפליים. שלא ניזדקק לכלום, אמן. שניהיה בריאים.

dodo281

New member
האת היא מיה ? מיה ה-אחת והיחידה ?!?

אם כן -
...... אם לא - נעים להתוודע - אשמח לשמוע אי- אילו פרטים עלייך - ככל שידבך לבך - ובהמשך - גם נכיר יותר טוב...
בבקשה - אמרו נא לי מיהי מאיונת -

tshgn

New member
הערת באג? - לדאודוני

בסביבות 4 בבוקר שלחתי לך קישור שאינני מצליח להדפיסו (יוצא ללא המילים...) - זהו מאמר מדעי מספר רפואה שמסכם את הפיברומיאלגיה (כולל CFS ודומיהם) באופן נהדר וגם מעודכן למדיי (אוגוסט 2002). הבעיה היא שממש בזמן ששלחתי אותו הופיעה הודעה כאן בתפוז שהקשר יחודש בעוד מספר דקות ובינתיים המערכת מאותחלת. האם העניין הוא רוטוני ב4 בבוקר?, או בשעה אחרת, בכל יום, שבוע, אחר????? והאם יצא לך לפגוש הודעתי זו, או שעלי לרשום אותה שוב? אז בהמשך אחפשו ואם לא אמצא אז הוסיף הקישור שוב. בתודה, תומר

dodo281

New member
הי תומר - יש אתחול מע´ בכל לילה

ואל תאמין כשאומרים שזה כמה דקות - לפחות הפעמים בהן אני אישית נתקלתי בזה - זה נמשך כשעה ויותר. כדאי שתדע - ולא תחכה לחינם.

שריק 7

New member
|כלדאוד-לפקודתך!!! הגבתי.וסחתיין על

הצעתך לד"ר אלקיים לבקר בפורומנו. אני מקווה שזה יקרה, אבל..... בעניין לא לשירשורים- אתה מתכוון שנהיה לארג´ים בפתיחת הודעות חדשות? שרי

למעלה