לכולם- התייעצות

שריק 7

New member
לכולם- התייעצות../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo183.gif

היום החלה אצלי השפעת. זה בא כאשר בעלי נמצא בתוך השפעת שלו..... חוץ מלהתחמם + תה + לקוות לטוב - אלו עצות יש לכם בנושא במיוחד עבור תשושית ??? שרי והאפצ´יקים.

dodo281

New member
ש-ר-יק ה-ה-ה-א-פ צ´י ! - אסותה ../images/Emo13.gif

בקיץ´ - חוץ מלהכין תרמוס עם שתייה חמה צמוד למיטה, וטישיו, ואקמול ו... כדי להאלץ לקום כמה שפחות ולהתאזר בסבלנות... ויטמין ב - לפחות 1000 יח´ ביום - תתייעצו עם רוקח, ואכיניצאה פורטה 535 שך אלטמן - 1-2 קפסולות ליום - הנ"ל יגבירו העמידות, ויקלו את ההתאוששות, ובחורף בהא - לקחת הנ"ל מראש -

שריק 7

New member
דודו- בעניין הצינון../images/Emo186.gif../images/Emo122.gif../images/Emo188.gif

יש לי 2 שאלות: 1. האם התכוונת לויטאמין C ? אם ל-B ,כפי שנכתב, איזה תת-סוג? 2. כשאת מציינת החורף הבא, את מתכוונת לקחת בקביעות? תודה מזל שחיבוק וירטואלי אינו מדבק.
שרי

dodo281

New member
הי שריק - אכן מזל ש../images/Emo24.gif לא.. ../images/Emo6.gif

ותודה על הסבת תשומת לבי - ! אכן: לא ויטמין בי, כי אם סי !!! - מקווה שלא הטעתי איש - מניחה שציון היחידות במקום המ"ג - יבטיח זאת, וכמובן - עניין ההתייעצות עם רוקח. הטעות משקפת המצב בו נכתבו הדברים. הייתי אצל רופאת עיניים - בגלל הסינוור הקשה - לשלול עוד פעם.. קטראקט, ועוד ... 1/2 שעה אחרי הבדיקה החלו כאבי עיניים קשים - כמו גוף זר, דמעות, עפעוף בלתי-פוסק, וטשטוש ראייה נורא - בזמן זה עניתי לך. בינתיים - הסתדר. טלפניתי לרופאה, סיפרתי, נענתי כי זו תוצאה של הבדיקה , (שעברתי בעבר לא פעם - מבלי שיווצאו תופעות כאלו) קיבלתי הנחייה מה לעשות - עשיתי - ולאחר כשעה - באו הדברים על תיקונם. ובאשר לחורף הבא - לא רק בבא - כי אם גם בקודמים - אני נוטלת אכינצאה הנ"ל וויטמין סי - כמובן בהנחיית הרופא שלי, איש יקר !!!!, שנים קיבלתי חיסונים נגד שפעת כל חורף - בין השאר אני סובלת מאלרגיה בדרכי הנשימה - ונטיתי להסתבך עם שפעות - שנסתיימו בברונכיטים קשים ממש וממושכים. עם החיסונים היה יותר קל - אך עדין היו ברונכיטים גם, כמעט כשיגרה. כבר לפני למעלה מ-5 שנים - בהגיעי אליו - הורה לי להפסיק החיסונים - אותם קיבלתי לפחות !!! עשור !!! היה זה בתחילת דרכי אתו - והדבר מאוד לא מצא חן בעייני והדאיג אותי, אך - לפי דרכי - אם אתה מחליט לפנות לרופא מסויים - עליך גם להחליט לנסות אתו את דרכו הטיפולית ... !!! אחרת - איני רואה כל טעם בדבר ! אז - עם הנ"ל, ובתוספת טיפול מונע/תומך בעניין האלרגיה - שקיבלתי שנים - אך שונה על-ידו - בא הקץ לשפעות ולברונכיטים !!! קרה, אבל זה הפך לדבר נדיר - במקום דבר תדיר !!! ואין לי ספק - שבהיותי תש´ כר´ +פיברו´ - לדבר חשיבות גדולה הרבה מעבר למניעת השפעות והברונכיטים - שכן או מהווים סטרס פיסי/זיהומי שיכול להיות טריגר ל"נפילות" ואף היה כך בעבר. זהו .

שריק 7

New member
דודו- תודה. אני שמחה לשמוע../images/Emo13.gif

שגם רופאך לא ממליץ לך על החיסון נגד שפעת. אצלי- אני החלטתי כך עפ"י תחושותיי. ועוד- לא ידעתי שגם את סובלת מבעיות דרכי הנשימה. לי יש אסתמה קלה מאוד מאוד, ונזלת כרונית. קוצר נשימה מופיע אצלי בד"כ בעקבות הצטננות... אם תרצי לשתף אותי במידע מסויים- אשמח. שמתי לב שהיה איזה קושי אצלך כשכתבת לי את המייל אחה"צ. הייתי בטוחה שזו העייפות.... אז עברת בדיקת עיניים? יופי שהיה תקין. ביום כל בדיקה בשבילי=קריעת ים סוף. יש לי צורך בטיפןלי שיניים רבים ואני מושכת אותם ודוחה משום שהכל כעת מהווה גורם לפחדים וחרדה. אף פעם לא הייתי כזאת... אוף!!! שוב , תודה לך ולרופאך הנפלא! שרי

לשריק - מזוהרה*

הייתי לוקחת פרופוליס או משהו אחר שקונים נגד שפעת. נראה לי שגם אני מתחילה לקחת משהו כי נראה לי שבעלי גם מתחיל עם משהו. חבל לי לעבור שוב סדרה של שפעת. בפעם הקודמת זה הסתבך אצלי לברונכיט ולקחתי אנטיביוטיקה. אז כנראה אקח משהו כדי לעצור לפני הסיבוך. לילה טוב. זוהרה*

שריק 7

New member
זוהרה- המשיכי להרגיש טוב.וקחי

את הרודיולה מאוד בזהירות. זה מה שנראה לי... לילה טוב- נקווה שלא תרגישי את ההיי דווקא בלילה...
שרי

סמדר8

New member
שרי ../images/Emo39.gif../images/Emo101.gif../images/Emo23.gif

בשנים האחרונות אימצנו במשפחתנו שני מוצרים הומיאופטיים של חברת בוירון - אוסילו ואינפלוג´יפ. את הראשון נוטלים מייד עם התחלת המחלה, ואת השני - כשהיא "תופסת חזק". כדאי לך לקנות ישר את השני. אלו כדורי מציצה מתוקים וחביבים.
להערכתי - אכן מקצרים את משך השפעת. אין לך מה להפסיד, ואין להם כל תופעות לוואי - הומיאופטיים.
שתהיה החלמה מהירה!

שריק 7

New member
סמדר שלום- את צודקת.../images/Emo20.gif

הומיאופאתיה אינה מזיקה. אכן, בתחילת מחלה כדאי ה-אוסילו. במשפחתי משתמשים במקביל לו - גם מצרפת, שנקרא : דוליקוקסיל. על השני לא שמעתי, אך רשמתי לי. תודה. האם את סמדר מהדרום? אם כן- אני זוכרת את המייל המקסים שכתבת לי! תודה
שרי

tshgn

New member
היי סמדי!../images/Emo24.gif../images/Emo73.gif../images/Emo39.gif../images/Emo6.gif

למעלה