לכבוד הפורום החדש אני מאחל לכולכם

לא מכיר את הסרט

סתם באתי להשתתף בחגיגות הפתיחה לפורום טורט. אפילו הכנתי עוגת טורט! יאמי!!!

הסרט הכי מוכר על טוראט...

היו כמה וכמה סרטים וסרטונים. אבל יש סרט ממש סרט מושקע יפה מצחיק ומרגש על טוראט שלפני שלוש שנים בערך הוקרן בערוץ 4 שם הסרט :" שפת הסימנים" בערוץ 8 הראו סרט שעשו בצרפת ( שם גילו את הטוראט בשנת 1885) הראו את הסרט על בחור שחי עם טוראט הרבה שנים יחד עם הרופא שלווה אותו משך כל השהייה איתו, שווה מאד לראות את שם הסרט הזה שככחתי. והו גם כן "קטעים" קצרים על טוראט מתוך" אלי מקביל", ופרקליטייL.A" שני ספרים שאני אישית הייתי מאוד ממליצה על טוראט: 1. ספר שמספר על רופא מנתח שגם כן חי את רוב חייו עם טוראט" את הספר רשם אוליבר סאקס שם הספר"אנתרפולוג על המאדים". עמוד 85-שם הסיפור הוא" חיי מנתח". ובכלל ספר נפלא על קובץ סיפורים אנתרפולוגיים.אוליבר סאקס נוירולוג וסופר מדהים בכתיבתו. ועוד ספר" האיש שחשב שאישתו היא כובע" גם כן של אוליבר סאקס. גם כן כל מניי סיפורים על כל מניי סוגים של בעיות אצל אנשים. שם הסיפור הוא "ריי המפרכס השנון".סיפור סוחף ויפה שאני אישית אהבתי והזדהייתי מאוד. אז.. קדימה לספרית לפתח את הידע .. מומלץ מאוד!

חגית35

New member
מוסיפה ספר ונכנסת לפורום!

אחלא רעיון לפורום איך לא היה קודם... עוד מעט אכתוב פה הרבה שלום שמי חגית ואני אם לילד עם טוראט קל (שהחמיר מאוד לאחרונה מאז הטיפול ב-ADHD בקונצרטה) וקלוניריט לא ממש מדגדגת לטיקים... ספרה של מיקי אברמוביץ תסמונת טוראט- להכיר ולהבין הוצאת מינוף נכסים

למעלה