לכבדים....

GoodInsanity

New member
לכבדים....

אני צריכה עזרה קטנה...פעם ממש עקבתי אחרי הסדרה וממש אהבתי אותה אבל דבר קטן ושולי קרה : צה"ל.... עכשיו סוף סוף סיימתי והצלחתי להתעדכן פחות או יותר אבל נתקעתי קצת בעונה 7...אני צריכה שתעדכנו אותי כי אני לא מצליחה למצוא תקצירים מספיק מפורטים: מי זה מאט(לשעבר רוב מסתבר)? איך מאט וג'ודי נרצחו?! מי אלו כל האחים האלו שצצו פתאום לאלכס?!(כן אני יודעת שאני בדיליי וחצי מהאנשים שאני כותבת עכשיו כבר לא בסדרה..) ו...איפה אלכס?... תודה רבה!

קודם כל תקצירים ממש פורטים יש פה בפורום

את מוזמנת לחפש. ועכשיו לתשובות רוב/מאט מאט הגיע לאזור מטעם תוכנית להגנת עדים השם כיסוי שלו זה רוב שלדון הוא עבד בקילארני. בשלב מסויים המתנקש מצא אותו וג'ודי עזרה לו לברוח אבל הוא היה חייב לעזוב. ובתחילת העונה השביעית הוא חזר וסיפר לה שהוא איש חופשי והכל נגמר. "הרצח" של ג'ודי ומאט בעיקרון שמו להם פצצה באוטו שהם היו אמורים להמלט בו, למזלם הם ניצלו. האחים של אלכס מדובר כמובן בצאצאיו של ברייס, אשלי הבת של ברייס ומרכוס שהוא הבן של ברייס אבל הוא ואשלי לא מאותה אמא
. ואלכס נכון לעונה 7 בארגנטינה עם ניק, בעונה 8 זה כבר שונה ...

GoodInsanity

New member
תודה!

אפשר רק עוד משו קטן?... כן, כבר גיליתי שנפל על אלכס עץ (WTF)...ושהוא גם לא קיבל הלוויה... גרייס לא הייתה בהריון מניק?מה קרה לו אחרי שהוא חזר בחיים אחרי התאונת מטוס? ומי זאת טיילר? ורייגן (קרובת משפחה של...אלכס?)?...פטריק? כמה גישושים באפילה...

גרייס הריון מניק?????????

התבלבלת יקרתי, סאלי הייתה בהריון מניק והיא ילדה לו בן, הריסון. ואחרי תאונת המטוס הוא חזר לארגנטינה והוא וטס חיים שם.. טיילר הגיעה לחווה בסוף העונההשישית במטרה לנקום ברייגן על מות אביה. ונשארה שם. רייגן היא בת דודה של טס והיא מקלאודית . פטריק הוא אח של דייב הוטירינר...

GoodInsanity

New member
זה מוזר

כי אני זוכרת שניק חזר מהתאונת מטוס ואחרי שטס חיבקה אותו היא הניחה את היד שלו על הבטן שלה... אז איך גרייס קשורה??

למעלה