לך....

לורה...

New member
לך....

כתבתי לך מילים,כתבתי רגשות אולי טעיתי,כבר אין מה לעשות, בכל מקרה,אדם יקר, שיהיה לך חג נהדר מאחלת לך מכל הלב המון שלווה והמון אהבה. מקווה שלי תישאר ידיד ו... תזכור לחייך תמיד . שלך לורה

לורה,את מדהימה!!!

כל פעם מחדש את מדהימה אותי... גם ברגעים שאנשים לא נחמדים... או סתם רגעים שאת מגלה דברים לא נעימים לגביי אנשים... את לא שוכחת לברך... לא שוכחת לשלוח מהנעימות שבך... אוהבת אותך,את מדהימה!!! אלת האהבה.

נכון שאמרת את זה...

בשביל לסחוט ממני חיוך??? הנה קבל אחד.. :cool: C הזכויות שמורות...(מה לעשות?)...לתפוז!!!

לורה...

New member
עופרי

שיהיה לך הכי הכי הכי חג שמח....הכי הכי הכי חג מאושר,הכי הכי הכי חג מלא אהבה והכי הכי הכי חג מלא שלווה.... שולחת לך מכאן נשיקונת קטנה לחג חיוך גדול (-: וח-ג ש-מ-ח שלך לורה

לורה...

New member
אלתי...תודה

ואני כ``כ מקווה שהוא יקרא... שיהיה לך חג שמח....לך,מלאכית,כן-את כמו מלאכית קטנה....את,אלת האהבה. שיהיה לך חג מלאאאאאאאאאא אהבהההההההההההה אוהבת אותך המון המון לורה

לורה...

New member
עופר

זה לא..... זה לאיש יקר אחר.... ועופר... חיכיתי חיכיתי, בצ`ט, בכיתי בכיתי והוא לא בא,הוא לא בא עופר.... והוא הבטיח פעמיים כי יבוא... (-: מתגעגעת..... לורה

The ofer

New member
לורה....

את כל פעם מפתיעה אותי מחדש....עוד לא למדת????????????????. ועוד משהו: אפילו שזה לא אליי....תני לי לחשוב.....

The ofer

New member
אוףףףףףףףףףףףףף

אוףףףףףףףףףףף הנה הוא בא....שמח בשבילך.....אבל...לא משנה את מה שכתבתי בהודעה הקודמת.....

לורה...

New member
עופרי

הוא לא בא... הוא לא משאיר בדר``כ הודעות בפורום. וחיפשתי אותך בצ`ט..... ואני.....מתגעגעת.....אליך...... באמתתתתתתתתתתתתת !!!!!!!!!!! ואם לא אראה אותך אז שתהיה לך שבת שלוםםםםםםםםםםםם וחג שמחחחחחחחחחחחחח שלך מכל הלב לורה

למעלה