לך ......

לך ......../images/Emo23.gif../images/Emo25.gif

איך השקט עוטף וחובק אל תוכו הוא סוחף את שנינו מלטף בחיינו עוד סיפור כותב.... אותך עטוף בדממה ראיתי אל מול פניך הופעתי חיוך זעיר על שפתיי נרשם ולבי סער , שמעינייך לא נעלם... נגיעות של שניים היו מעט גישושים ראשונים של כמעט אהבה את מקומה תפסה רגשות עמוקים בתסיסה.... עוד אנחנו שם הכל נפרץ , גודל ומתאווה בתוך המפץ בזרועותיך אל עולם דמיוני נשאת אותי ואת אהבתי.... מה עוד יש לומר אם הכל כבר נרשם ובתוך שנינו נשמר..... לך זה מוקדש
עד החיוג אלייך...

רחוק רחוק.........

רחוק רחוק בראש ההר הנשר הגדול שוכן לו עמוק עמוק בלב ההר הדוב הענקי ישן לו לכל חיה מקום מסתור מרוחות מאש מהאדם ורק אני איני מוצאת מחבוא ושקט בעולם בחלומות שלי אני רואה אותך שאתעורר אני בלי שום ספק אמצא אותך ואצלך אמצא מחבוא מושלם אמצא שלווה ושקט לעולם כן אצלך אמצא מחבוא מושלם ומנוחה מהעולם גם לציפור הכי קטנה יש איזו דרך מתוחכמת להימלט מסכנה והיא לפתע נעלמת לנמלה יש סדק צר לשפן נקיק בין הסלעים לחפרפרת מחילה רכה ולזיקית צבעים בחלומות שלי אני רואה אותך שאתעורר אני בלי שום ספק אמצא אותך ואצלך אמצא מחבוא מושלם אמצא שלווה ושקט לעולם כן אצלך אמצא מחבוא מושלם ומנוחה מהעולם עכשיו ברור כי לא יועילו נהרות ולא צוקים גבוהים או מחילות סמויות רק אהבה טובה תשמור עלי תגן עלי מסכנות

sahr12

New member
קראת לי?????????

אה סליחה....ראיתי פשוט "בליבי סער" חשבתי ש....חחחחחחח מוכשרת שכמותך....

למעלה