ליריקאן..

tairon

New member
ליריקאן..

ואת המעוז האחרון... יש בך אומץ לב נדיר וגם עם נדמה שאת מרימה ידיים... מתייאשת... בפנים קרב מתחולל.. קרב שלוקח ממך הרבה כוחות את שומרת הכל בפנים ככספת פוחדת לחשוף טפח קטן של הכאב פן אחרים יראו בכך כאב ויתרחקו שכל רצוני זה לעטוף אותך ולקחת ולו במעט חלק מן הכאב וישנם ידיים רבות שמבקשות לחלוק בנטל הזה... אוהב אותך כמות שאת לא הייתי משנה כלום ממך רק מבקש בשבילך לחוות פחות כאב.. רק מבקש עבורך את הכוח להעניק לנו האוהבים מנת כאב שבך.. ואת נסגרת כצדפה יפיפיה ... ואנו האוחזים בך מבקשים להנות כן להנות גם בכאב ולא רק ביופי החיצוני שלעיתים הוא רק מסווה למה שמתחולל בפנים את שיודעת להיות עבור כולם במילה הנכונה בדאגה האינסופית לא מעניקה לנו את הפריבלגיה הזו לא נותנת לנו להוכיח לך שעמידתנו לימינך היא איתנה יציבה.... ויחד איתך נעבור גם את הגל הגבוה הזה יד ביד .... רק תאפשרי והכל יהיה אפשרי.... אוהב לעד ללא תנאים טאי

LyriCan

New member
../images/Emo14.gif

אוהבת אותך אחי היקר אוהבת אותך גם במחירים גבוהים גם אם עלי לשלם על כך גם אם ייקחו אותך ממני גם אם אאלץ לפגוע באחרים אהבתי אליך עומדת במקום בו איש לא יידרוך אתה ורק אתה לנגד עיניי ובדרך אליך הבנתי כל האמצעים מקדשים את המטרה עד שתעמוד איתן אל מולי אתה ורק אתה, אחי שלי

tairon

New member
ליקראני ...

זה הולך טוב לשני הצדדים תנסי אותי.. אני לא רחוק ממך... תני לי את הפריבלגיה הזו נתת פעם אחת.. ואני מחכה שתאפשרי לי לחלוק בשאר..אף אחד לא לוקח אותי ממך ושאמרתי אחים אנחנו זה היה לעולמים מבחינתי את אחותי ואני אוהב אותך על מי שאת על החוזק.. ורק רוצה להעניק לך חוזק נוסף תאפשרי לי?..... רק את זה מבקש לא יותר

סליחה שאני מיתערבת פה....

זה מאוד יפה לאהוב לחוש נאהב ולחוש כאח למישו /מישהי לא חושבת שיש אדם שלא היה מפרגן לזה... זה יפה! זה מרגש אין ספק! אבל!! אין צורך לדרוס אף אחד בדרך, אין צורך להרוס שום דבר בדרך, ישנם דרכים יפות ללכת עם זה...ואם יש באהבה הזו שלכם הרס לאחרים הרי זה ממש ממש לא לעניין . להגן על אח זה יפה להיות לצידו, לא צריך לדרוך בדרך על כלום ואם אח שלך אוהב מישהי ומשהו הרי את צריכה לפרגן לזה. הגנה מוגזמת וכל דבר מוגזם אחר, הוא חולני. אז אהבה שלכם יפה מיוחדת אני מפרגנת תמיד פירגנתי, שתמיד תחושו ככה אחד לשני אין כמו חברות אמיתית אין! יעל

דדיט

New member
יופצית אני הדורס היחידי כל השאר

חיקויים שלי ובכלל בינינו אני יגיד לך כל מי שהיה מציק לאח שלי אני הייתי דורס אותו חוזר רוורס וחוזר חלילה וזה בהנאה אדירה כי אחרי הכל טטי הוא המלך ואני עבדו הנאמן לכל החיים יש חוזה יש לי עותק כהוכחה אחותי פתחי מנוע חסר לך שמן למרגוע

שוב ושוב אותה טעות...

כשאוהבים מישו- חייבים לתת לו ללמוד אם תעשה בשבילו הכל מה יהיה בסוף? טעות ענקית לכל האוהבים למיניהם... מילא.. עוד תלמדו ואולי לא. העיקר דדי, מה שנכון שאתה מופיע תמיד כמו פטרייה אחרי הגשם, מוזר לא? למה אתה מגיע רק כשנדמה לך שמשו קרה? בוא תיכנס לנו לוריד, תסתובב בין הטסיות דם תעשה איתנו אהבה ואזזזזזזזזזז ורק אזזזזזזזז יש לך האפשרות בכלל לפנות אליי ולומר לי מה לעשות אם תצליח להיכנס לי לוריד כמובן. יעל

למעלה