לירון יא עושקת

Optimus_Prime

New member
לירון יא עושקת

חכי חכי את הדעה שלי על מאריה קארי.. אני אשמור לעצמי.. ואגב לכל מי שחושב שאני לא מעריץ.. אז תדעו שאני מכיר כמעט את כל האלבומים שלה בע"פ ולפי הסדר\כנ"ל שירים וכו´... ואני עוד לא אוהב אותה.. קבלו
ואת ככה עושה אביוז ליוזר ניימ המדהים שלי שאני בטוח שאין לך מושג מי הוא ולמה אני מדבר איתך דרך הפורום אם אני יכול לדפוק על הדלת ולדבר? ואללה לא יודע *אורי, חבר מספר 40 בערך בפורום הרשמי של מאריה קארי (מתוך 7000!!)

eranmc

New member
היי אורי.

איך זה להיות אח של לירון המפורסמת? אפילו מראיה קארי מכירה אותה.

MCRulz Liron

New member
אורי!!!! זה לא אשמתי שערן פתח פורום

בתפוז..... מי בכלל יודע מה זה תפוז????? ו *AHEM* אם לא היית נכנס לי למחשב, לא הייתי בכלל עם היוזר שלך!!!!!! מילה על מאריה ואני מנתקת את האינטרנט!!!!!!!!!!!

eranmc

New member
מכות!!! ../images/Emo59.gif

*אמובלנס נשלח לפתח תקווה מכות בין האח לאחותו...* ד"א אחותו עוד מעט תיהיה מנהלת הפורום.

eranmc

New member
את לא מעודכנת..

למרות שעדיין לארשמו את הפורום רשמית ולא הסבירו לי איך מוסיפים מנהלים.

Optimus_Prime

New member
ברררררר

מה מנהלת? היא לא יודעת לנהל... את כל העבודה בmariahcarey.com אני עושה כשהיא בבסיס... בעעע... לירון, תלמדי להשתמש באדמין :eek: ואגב שיניתי את החתימה ליותר טובה. הממ... וערן, אכן זה די מרגש להכיר את לירון. מה אני אגיד לך , אני בוכה כל יום על מר גורלי. !

eranmc

New member
טוב אני לא

אני לא אתערב בענינים משפחתיים... עכשיו שחשובים על זה... אורי בזמן שלירון בצבא אולי ניהיה חברים?

Optimus_Prime

New member
ערן

אני מרגיש שאני מכיר אותך שנים הרי כל פעם שלירון בבסיס ואומרת לי לבדוק אימייל אני רואה מeranmc :) אל תדאג שהפורום יהיה גדול, אני אביא כמה גרופיות של מאריה שאני מכיר יהיה שמייח בנאדם !

eranmc

New member
חחחחח

אחלה גבר :) עכשיו אתה אוהב את שאגי או את לני קרביץ?

Optimus_Prime

New member
שאגי? לני קרביץ?

פחחדד... אם אתה מתכוון למי שבתמונה שלי זה Pras Michel את שני הנ"ל אני ממש לא אוהב דווקא @_@

eranmc

New member
אהה אני בטוח שאני מכיר

הוא היה חלק מפוג´יס? הוא שר את השיר "שמים כחולים" או "כוכבת גטו"?

Optimus_Prime

New member
Ghetto Superstar

כן זה הכי טוב שלו o_O מצטער שאני קוטע את שיחתנו אבל לירון מרביצה לי פה
בהזדמנות..

למעלה