ליניב

ליניב ../images/Emo13.gif

נכנסתי לכרטיס שלך... עכשיו אתה חייב לי חולצה ותקליט (כמו בימי זהו זה) זה אחד הדברים המצחיקים ביותר שראיתי.. שרי צוריאל ומוטי גלעדי (יבוא יום)...מתה על השיר הזה אפילו יש לי אותו באיזשהו מקום. אבל הבטחת אז תקיים נכון????? (ורצוי חולצה XXL
) יום נפלא וחג שמח מקסימוששששששששששששששש

DJNYC

New member
בעיקבות ההמלצה

גם אני ביקרתי בכרטיס האישי שלך ומצאתי את ההצהרה הזאת: "אה, ואין לי מושג למה כתוב שאני משתתף בפורום סקס... מעולם לא הייתי או כתבתי בו... " מזכיר לי אחד ביל, היה פעם מנהיג העולם החופשי

חחחחחחח חשבתי על זה...

ודאי הוא נכנס לשם בשם אחר רק שאותו המייל נשאר חחחחחחח יניבוששששש אין מה להתבייש
סתםםםםם הם בטח טעו ("כן כן ..בטח"). וביל...אחחחחח חבל שלא נפל לידיים שלי
ואם כבר אתה מתעניין בהמלצות... ראיתי השבוע את הסרט אמריקן פאי 2... ראית? אם לא...מומלץ ביותר ..סרט גדול מהחיים

Yaniv-DC

New member
הלו, ילדים!

אני קורא אתכם לסדר! ככה יפה לנהל עלי מיני דיון כשאני ישן? לא יפה! אין לי שום בעייה עם אף פורום שבו אני משתתף, בסקס אני פשוט לא... יאללה. הולכים לעבודה. שתהייה לכם שנה קולולולולו!!!!!

יה מרוקאי אחד...קולולוולו אה?

אנחנו נעשה דיונים על מי שנרצה....שמעת? והחלטנו שאתה שיחת היום...זה כבוד אחי... אנחנו רוצים שתכין לנו ספיץ..(נאום)...עד הערב (אין לי מושג מה השעה אצלכם).. עליו לכלול 6 שורות שאסור שתהיה האות שין...בוא נראה איך ילך לך ואם תצליח...אני אוותר על התקליט והחולצה של צוריאל וגלעדי
אךךךך איזו לארג´ית אני...(בעצם קצת יותר אבל לא מגלה). אז מקווה שמצאת לך משהו לאכול כי עוד מעט אני הולכת לאכול את האוכל של אמא.. ביי מקסימוששששששששL-)

DJNYC

New member
מעניין אם השאלה אומרת

ששכחת עוד שאת עוד לא למדת

שאלה מצויינת !!!!! בואי נתחיל מזל..

שאת יודעת בכלל מה החסידה מביאה??????? ברגע שתדעי...נמשיך הלאה..איזי איזי תדעי הכל אבל סקס זה.... סטייק...קובה....סברס (לקינוח)....אוףףףףף שוב מדברים על אוכל? זה הכל באשמת יניב! חג שמח לך מקסימושששששששששש

Yaniv-DC

New member
הלו, מה קורה פה?

איך אני פתאום יוצא אשם בהכל? מרוקאי???? אני???? חצי פולני חצי רומני שכמותי??? אשכנזי במלוא מובן המילה??? זה פשוט הבאנר הזה שמוציא אותי מדעתי/שלוותי/רצוני העז להמשיך לחיות. ולגבי אוכל, מתוקים שלי, כשאתם תשבו לכם לארוחת החג עם משפחה או חברים, אני אתלבט אם אני מכין חביתה רגילה או מקושקשת לשולחני שיהייה עמוס ב-1 אנשים. אז חדל דיבורים על מזון וחגים ושמחים. שלומות!

שיווווו חלילה וחס..מי אמר שאתה אשם?

אבוי לו...ובאבוי לו
אז מה זה הקולולוו הזה שכולם מדברים עליו? אם הוא מציק אני גם לא כל כך רוצה לדעת.... ולמה לא באת לחג לישראל???????? יכולת לאכול היום גפילדפיש (כך כותבים זאת?)... חצי רומני אחלה אבל פולני??????? נו באמת..אבל אף אחד לא מושלם גם לא רומניה שלמה שכמותי (בטח לא אני). אז אני ממליצה חביתה..תוסיף קצת בצל מטוגן וגבינה צהובה וזה יהיה אחלה...מעט סלט בצד חתוך קטן קטן ..קוקה קולה קרה... ולקינוח גלידת ריבת חלב...ואתה מסודר. טוב..צריך ללכת לארוך את השולחן אז חג שמח ואתה יודע...כשאמרת שאתה חוגג לבד...אם כל זה שאינני מכירה אותך כלל וכלל...צבט לי בלב...כי נזכרתי שיש עוד הרבה..וכמובן שאני בטוחה שאם זה היה תלוי בך היית כאן. שלומות גם לך מקסימוששששששששש

Yaniv-DC

New member
הלו הלו!

סלקום. לדבר יפה בבקשה! אחרי שנתיים בחברה, שנה כמנהל אני לא מרשה דיבור נגוע!!

שמיימית

New member
אני הייתי מעל 3 שנים לקוחה ונטשתי!!

ככה שאני מרשה לעצמי.... מה לעשות סלקום לא מפצים אנשים שנמצאים אצלם שנים אוי
מה אני פולשת :) סלקום שיהיה...

Yaniv-DC

New member
יאללה....

יש לה את הבעיות שלה אבל שם למדתי שהלקוח לא תמיד צודק, למעשה הלקוח הישראלי חוצפן מאין כמוהו. אבל די, זה לא פורום למתוסכלי סלולרי...

למעלה