לים תיכוני ...

גל ים..

New member
לים תיכוני ...

חיים אנו בעולם משוגע..לא נורמלי...מלחמה לצד שלום..תקווה לצד יאוש.. האשכול של אורמור הינו אשכול יום הולדת...יום של שמחה ואור.. ואין בדעתי לקלקל את האשכול שם במילות גנאי וקלס לא כלפיך ולא כלפי איש ..לכן בתקווה שתצא מתוך העולם הוירטואלי שלך...לעולם של אור ותראה את קצה הקשת בענן ..מקדישה לך משהו מיוחד...תוכל להכנס אל עולם אחר קסום וארץ אחרת אגדה..ומקווה שלכמה דק´ תרגיש הרגשה שתמלא אותך באור ושמחה..ותוציא ממך גם את כל הרעלים שנמצאים בתוכך.. באהבה גל האמן לי שהרעיון האחר שחשבתי עליו היה גרוע מאוד..

לגל ים ...

מכיוון ששנינו אנשי ים תרשי לי מידה של כנות. תחילה מודה ומתנצל בפני אורמור על קלקול השרשור,אך נדמה לי שגם כמנהגך כתבת שם דברים שלא לעיניין. שנית מודה על שיווק עולם האגדות והארץ הקסומה. אמר כבר ידיד קרוב שלך למישהי אחרת ואני מצטט "אם אין לך מה להגיד אל תגיד זאת כאן". מבין אני שקיים בך צורך אובססבי לכתוב, אך לכל יש גבול ומידה, ולטעמי עברת את הגבולות והמידות, לא על הכל צריך להגיב ולא על פרפר או יתוש או סתם זבוב שעובר או שנדמה לך שעובר. הכל במידה. היו מספר רמזים קטנים וגדולים ולא ממני וכנראה עולם האגדות מאפיל על המציאות. מכיוון שקראתי ששפתך לעיתים נמוכה (כמעט כמו שפתי,הרי לבנטיני אנוכי) אז עניתי בשפה ברורה ומובנת. מעניין מה הרעיון הגרוע מאד שחשבת. ולגבי הרעלים שנמצאים בתוכי, רצונך שישארו שם?

גל ים..

New member
אם במלחמה עסקנין לא אני, אם שלום!!

אשמח להמשיך שיחתי עמך בתיבה האישית.. הייה שלום חבר רע וידיד.. ולגביי שיווק..למדתי ממורה גדול..סופטי!! גל

הוריקן*

New member
גל ים תיכוני

אני חושב שכדאי שתחליפו טלפונים,ותמשיכו את העניין מחוץ לפורום. גל,האם לתת לתיכוני את הטלפון שלך? תיכוני,האם לתת לגל את הטלפון שלך?

הוריקן

אתה חצוף ומחרחר ריב. תגיד את האמת ,למה נתת את המספרים וזכים וחפים דמם נשפך. דמי לא יהיה הפקר ואלחם על שמי הטוב.

הוריקן*

New member
ים תיכוני חצוף ומחוצף

אני לא נתתי את המספרים.לא ולא. אבל,בגלל שאתה משמיץ אותי אני אתן אותם. אתן גם אתן. תכף,מייד זה יבוא.

הוריקן*

New member
והמספרים הם...

5,17,23,31,35,39 והמספר הנוסף הוא 43 זהו פירסמתי ומצפוני נקי.

zar

New member
זה משחק מכור../images/Emo46.gif

איך זה שאין בכלל שש והרי הוא הוזכר בכל כתוב שני ואני הלכתי על זה בליינד תגיד לי, יש בכלל זוכה? אני מכיר משפחה נזקקת

zar

New member
עכשיו אתה מספר../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

ואני כבר גרסתי את הטפס

הוריקן צאר שש וכל אנשי הסָפרות

צר לי על גישתכם השלילית והמזלזלת. צר לי יותר על חוסר התיחסותכם לחבר פורום שנמצא בצרה צרורה החבר סובל מצבירת רעלים בתוכו,ואתם מעדיפים לעסוק בנמורולוגיה. כבודו של האדם חשוב יותר.

שש

New member
לא עוד * לחברה שלך שבצרה

אל תזרי חול ,אבק סופות ליס בעייני. אל תחליפי לי צבעים, כחרדון צב הדור, אני עוד זוכר את צליפת הזנב הקוצני. לא תפתי אותי, בהסירך את בגדייך, כקליפות ארטישוק רק יחשפו את קוצייך הדוקרים. מעמידת פני ים שקט, תמנון, שולח זרועות לקראת טרף. די לי מלינוק רעלך, הלכת, מדוע זה שבת?, לא מצאת איש תחתי, אל תשילי המפרש מתורן ספינתי הפליגי לך, אל תשובי עוד, סימני ציפורנייך עוד יגלידו בגבי, הניחי לנשמתי, אשכחך באחת, עוד טרם תחלפי, אמצא מזור, כן אין כמוך, יחד הפלגנו בסערה של חושים, אך אמצא, אין לך תחליף את יודעת, לא הכעס ניגר מפי, רק גודש האכזבה, והכאב הזה המעיק שנותר בפנים.

זה יפה מידי עבור השרשור הזה

שש אתה בהחלט יכול להכניס זאת להודעה חדשה. ראוי שיעמוד בפני עצמו. אהבתי.

אורמור

New member
שש אתה כותב תשע וחצי..!!

ומגיר מילים המציירות תמונה ברורה כקריסטל.. ואמיתית כמו החיים עצמם.. אור מצטרפת לדעת האיש מהלבנט, בחלט ראויה למעמד נפרד התמונה שציירת..

למעלה