לילך, בקשה לי אלייך...

יאנקה

New member
לילך, בקשה לי אלייך...

את יכולה לשלוח לי את הריכוז של הדפים על החתולים ששלחת לי פעם (פשוט הלכה לי המערכת והכל הלך איתה, אז עם לא אכפת לך...?) וגם, אם זאת לא בקשה מוגזמת מדיי, אולי יש מאמרים מכל מיני מקורות לגבי חיות (הטיפול בהם בעמותו השונות, בעיריות השונות וכדומה) ועל החתולים בפרט ובמיוחד. אודה לך מאוד מאוד מאוד
ד"א, איך הלימודים?

**לילך**

New member
היי יאנקה ,מזמן לא ראינו אותך

ואנחנו מתגעגעים אלייך וכמובן גם לסיפורים על לורד וצ´וצה ,לפחות תקפצי להגיד שלום בצאט.... הנה הקישור

champ

New member
אתר ממש נחמד ../images/Emo108.gif ../images/Emo45.gif

יש לך כזה גם על כלבים
?

**לילך**

New member
תודה

על כלבים אין לי עדיין אני יכולה לפתוח אחד כמובן כשיהיה לי זמן.....

יאנקה

New member
תודה לילך,

אני בזמן אחרון ממש לא יודעת מה לעשות קודם,מרוב הדברים שיש (בעיקר הלימודים, השיעורים, והעבודה כמובן, וסתם כך מטלות הבית למיניהן וכו´ וכו´ וכו´). כך שלא כל כך יוצא לי להגיע לכאן ואני מרגישה ממש רע בקטע הזה. לגבי לורד, הוא ממשיך לשגע אותנו, כבר הרס לנו את הבית פעמיים, כי הוא השתחרר כשלא היינו בבית וחגג שם להנאתו. חוץ מזה הוא נורא מקנה כשבאים אלינו אנשים ומתחיל לעשות דווקא ע"י כך שהוא משתין כל רבע שעה, מבתי להודיע שהוא רוצה לצאת החוצה. הוא פשוט נעמד ומתחיל להשתין. צ´וצ´ה כרגיל מדהימה כל פעם מחדש. מרוב שאני בקושי נמצאת בבית לאחרונה, כל פעם שאני מגיעה הביתה היא פוגש אותי בכניסה ליד הדלת ומנסה לספר לי כל מה שהיה במהלך היום.
חוץ מזה, אני ממשיכה עם הפרוייקט, וזה עדיין בקטע רעיוני. עכשיו אני צריכה להמציא סיסמא, חשבתי על משהו כמו "הגן על החתול", אולי משהו אחר... ובכן, כל הצעה אחרת תתקבל בברכה
זה הכל איתי. מה קורה אצלך, איך הלימודים, איך הקטנטנים החמודים?

למעלה