לילוכיישנז.

• פותח הנושא sea
  • פורסם בתאריך

sea

New member
לילוכיישנז.

כמובן שלא יכול להפתח משהו חדש ומבטיח בלי שמישהו יבוא וילכלך עליו. אז מכיוון שעד עכשיו איש לא נטל את זכות זו לידיו, אני ממנה עצמי לתפקיד המייבשת. זה הולך ככה- באמת אחלה של רעיון. פורום של דתיים. מזל שסוף סוף יהיה לחבר`ה האלו מקום להתבטא... הרי עד עכשיו הם הדירו שורותיהם מהחדרים האחרים מכיוון שאלו מלאים באווירה חילונית פוגענית ומזיקה להחריד. סוף סוף חדר המבוסס על טהרת הטוהר. דתיים. מה שלא ברור לי זה למה דוקא הם זכו למעמד המיוחד הזה. מדוע שלא נפתח חדר מיוחד למרוקאים, עוד אחד לתימנים, חדר נוסף גם לאשכנזים, אתיופים, רוסים, אוהדי בית``ר, בחורות שמנות, בעלי קרחת, עארסים, אנשי שיווק של משחה נגד חצ`קונים וכן הלאה.. והרי לנו פורום שוויוני הפונה אל כל שכבות החברה. (אחרי הכל זה מה שתמיד רצינו, לא? שלא יווצר חלילה מצב בו מישהו ימצא את עצמו מדבר עם אנשים שלא נראים,מתבטאים ומתנהגים בדיוק כמוהו.) לדעתי בזאת צעדנו צעד אחד קדימה לעבר קירוב הלבבות החרוט על דגלינו מאז ומתמיד. אכן סאחטיין. SEA

שלמי

New member
יש משהו במה שאתה אומר, אבל.....

ב``ה יש משהו במה שאתה אומר, אבל.... בפורומים אחרים, אפשר לעשות ככל העולה על הדעת, ולכן פתחנו פורום לדתיים, בגלל שהציבור הדתי / חרדי לא יכול להכנס לפורומים אחרים, יש שם מילים שהציבור שלנו לא יכול לסבול ולכן יש לנו בימה משלנו, דרך אגב: אין לי התנגדות בכלל שיהיה לכל מי שחפץ פורום, לדעתי זה רק מועיל. שלמי

אורית21

New member
ההצעה דוקא נראית לי

שלמי- התשובה שלך לא ענתה בכלל להצעה הנחמדה שהועלתה. הם (ואני ביניהם, כדתיה), מציעים הצעה פשוטה והגיונית להפליא, שלא לכנות את הפורום הנקי כ``הפורום לדתיים``. לא רק אנחנו, הדתיים, זקוקים ומעדיפים פורום ברמת דיבור וענין גבוהים. יש גם הרבה חבר`ה שאינם דתיים שנכנסים קבוע רק לפורום זה. באותה מידה לא כל דתי נכנס רק לכאן.ישנם הרבה דתיים שמעדיפים את הכללי. מדוע לא, אם כן, נכנה את הפורום וכן את הצ`אט ``פורום נקי`` או כל שם אחר שלא יאלץ להפריד סתם, ללא כל סיבה, את הדתיים משאר עמישראל?!?!

שלמי

New member
בע``ה נטפל בזה

ב``ה אורית, יש הרבה במה שאמרת, אני אנסה לשנות את השם לגלא`ט פורום שלמי

.מני

New member
פורום דתיים

אולי היה כדאי שתחשבו על כותרות אחרות שמבטיחות רמת שיחה נאותה ולא מבדילות את הדתיים כקבוצה מבודדת כלא דתי אני אומר לכם שאתם מזיקים לעצמכם ולחברה כולה בהתבודדות הזאת אפשר ליצור פורומים כללים ולשמור גם שם על תרבות דיבור על כל פנים בהצלחה

למעלה