לילה טוב

shaharhakmon

New member
לילה טוב

אני ממש לא מספיק לגעת במחשב , אמא שלי בבית חולים, אבל להמשיך להחזיק אצבעות מחר לנו יש אולטראסאונד נוסף. עידכונים מחר.

Adoushi

New member
מצטרף ומאחל החלמה מהירה לאמא

ותיהנו באולטראסאונד. איהאב

shaharhakmon

New member
תודה לכולכם,

אז ככה היה אחלה באולטראסאונד , הק"פ הוא רק ברגל ימין,דר' וולמן היה ממש מרוצה מהעובדה שיש תנועתיות מלאה בכף הרגל. ביום ראשון אנחנו שוב באולטראסאונד שיתבצע שוב באיכילוב בנוכחות פרופסור יפו מנהל מחלקת אולטראסאונד באיכילוב,ופרופ' ויינטראוב. התינוקת בעטה כמו כדורגלנית מצטיינת במהלך כל הבדיקה,כנראה בגלל שניסתה להפסיק את השירה של דר' וולמן הרופא המדהים!!!! אמא שלי עדיין בבית החולים אבל מצבה בהחלט משתפר, תודה רבה לכולכם.

תודה על העידכון, שמחה שיש לכם

נית
החלמה מהירה לאימך, טוב לקרא שהיא מרגישה טוב יותר.

שמחה בשמחתכם...

ומבינה בדיוק את מה שאתם עוברים. תזכירי לי בבקשה באיזה שבוע את? בכל אופן גם אני ניסיתי לעשות שיהיה לי אולטרסאונד בנוכחות אורטופד, אבל בבית חולים העמק אמרו לי שלא עושים דבר כזה. ובגלל זה פיצלו לי את הבדיקה. קודם אולטרסאונד, ואחר כך פגישה עם דוקטור בור שאמורה להתבצע בסוף החודש. דרך אגב אם יש למישהו שאלות לד"ר בור אשמח לשאול אותו בשימכם. בהצלחה ביום ראשון באולטרסאונד נוסף

אילנה, את מעולה

אם תוכלי לשול את בור שלוש שאלות זה יהיה מעולה. 1. האם אפשר בשלב מאוחר לשים נעל או סנדל רגיל על הנעליים ואם לא אז למה. 2. האם זה נכון שביןגיל שלוש לארבע יש 20 אחוז שהק"פ יחזור אם לא משתמשים בנעליים. אם הוא יודע משהו מעודכן על זה שגילו שאין קשר בין חומרת הק"פ לאחוזי החזרה שלו. תשאלי כמובן רק אם יהיה לך נח וזמן עודף. בהצלחה גדולה. (תגידי כבר עשיתם כמה אולטראסאונדים לא? תארי לך פתאום רואים על המסך ילד מתולתל, איזה ממי זה D-: תודה

למעלה