לילה טוב חברים יקרים ושקטים

xלה קxרי

New member
איזה כיף, חומי.

אני הסתובבתי ינשופית עד אחרי 3:00 (אבל לעומת זאת נהניתי מאוד מסרט ב"נשיונל ג'יאוגרפיק" על הבנים של הניו-זילנדי והשרפה שהגיעו ראשונים לפסגת האברסט ב-1953, ועכשיו, 50 שנה אחרי, עשו זאת הבנים, את אותו המסלול בדיוק. התרגשתי עד דמעות. באמת!)

אטילית

New member
זה מופיע בהמון שידורים חוזרים

אולי תצליח לתפוס. אבל חומיל'ה בלילה יותר חשוב לישון אז תן לחגוג את ההצלחה שלך

אטילית

New member
חומצ'יק בוודאי ,כבר לבשתי...

שמלה ושמתי לי פודרה..... מאורע של פעם בשנה!!!!!!!!!!!!!!!

xלה קxרי

New member
אתה מטיל בי ספק?? ../images/Emo12.gif

קבעתי תור למספרה, מניקור פדיקור (לא רוצה לפגר אחרי אטילית....סתאאאם. בחיים לא עשו לי מניקור) ושמלת הזהב עם נצנצי הכסף הובטח לי שתוחזר במועד מהניקוי היבש! חומצ'יק! העיר כמרקחה.... אנשים ממרקים את חזיתות בתיהם, ושרשרות דגלים, בלונים ופרחים נתלות מכל מרפסת ובכל קרן רחוב. המשטרה גייסה כוחות מיוחדים לאבטח את החוגגים, והתחזיות מדברות על מספרים שוברי כל שיא אפשרי. החולד (ראש העיר שלנו) הוציא הודעה על ידי הדוברת, שביום זה יבוטלו כל הקנסות והדוחו"ת לחונים על המדרכות ובמקומות אסורים, הארוחות בכל המסעדות תוגשנה בחינם, סרטים יוקרנו ברציפות בכל בתי הקולנוע במשך 24 שעות והכניסה חינם...גם הפופקורן! חומצ'יק, קצת אמון...אני איכזבתי אותך פעם???

כבר אמרתי לך שיש לך כשרון ספרותי?

נא לכתוב בבקשה ספר/יומן/הרהורים ואזניתן לבדוק אם אפשר להוציא לאור. אני מתכוון ברצינות. משהוא בסגנון של: "הרהורים על חולי ובריאות" למשל? עאם הרבה הומור, ציניות טובה ועוד - כמו שאת יודעת. שאול

xלה קxרי

New member
נו, שוין. לכתוב בפורום ובין חברים

זה דבר אחד, ולהוציא לאור זה כבר עניין אחר לגמרי! תמיד אשמח לחלוק איתכם את הקלות והזרימה בה אני כותבת לכם, אבל בין זה לבין כתיבה הראויה להיכלל בין דפיו של ספר, המרחק גדול מאוד...
אני ממש לא סופרת. אבל שמח לי שנעים לכם לקרוא. זה באמת בא בקלות וללא מאמץ, ואם זה גם גורם לכם נחת, פעמיים כי טוב!

אלה

אני יכול לכנס כשותף לכתיבת ה
? אולי נעשה גם גירסת Book -@, מה את אומרת על ההצעה?

אטילית

New member
מסכנה ינשופית

ניסית לספור כבשים? לשתות חלב חם? אולי לחמם איבר כואב? אולי לעשות התעמלות לפני השינה? אולי כל פעילות פיזית מעייפת? אולי לקרא ספר הסטוריה? אולי לספור אחורה נגיד ממאה עד אחת לאט לאט ולנשום עמוק, ולחשוב על לשקוע לתוך השינה. אולי לספור אחורה ולהגיע למקום שאת הכי אוהבת כמו לפלנד ולהתכרבל בשמיכה העבה והמחממת, ולדמיין את הסביבה הטובה והמרגיעה. אולי אני אאפנט אותך....סתם בכאילו. אולי תשכבי ותחשבי אייך אור לבן ונעים נכנס דרך הראש ושוטף לך את כל הגוף עד הרגליים ויוצא, והכל לאט לאט לאט ובדרך ,כל איבר לוקח לו את הצבע הרצוי לו........ואת נושמת ונושפת בשקט בשקט בשקט................ לילה טוב בייבי, גוד נייט סליפ טייט דונ'ט לט דה בד בגס בייט

xלה קxרי

New member
אוווווף. מה לא ניסיתי.

אם הייתי יודעת להירגע כך, באמת, כל חיי היו כנראה נראים אחרת, ובכלל לא היתה לי בעית שינה. פעילות פיזית עושה בדיוק את האפקט ההפוך, היא אולי מעייפת את השרירים, אבל מזרימה היטב את הדם למוח, וגם את כל החומרים הטובים שהוא מפריש בעקבות הפעילות, מה שמעורר, עושה מצב רוח טוב וממריץ. אני נורא חזקה בהמלצות על איך להירגע אבל ליישם אותן??? אוה, זה כבר עניין אחר לגמרי

אטילית

New member
כל כך מבינה

המון שנים שיש לי בעיה כזאת. בשנים האחרונות לא יכולתי להרים את הרגלים למיטה כי הכאבים היו איומים. ואם הייתי נרדמת זה היה לשעה שעתיים עד שהתעוררתי ואי אפשר לחזור לישון. בזמן האחרון
טפו,טפו,טפו, ושאף אחד לא ישמע- אני מקבלת תרופה לרגלים שמשום מה אם אני הולכת לישון בשעה מסוימת ועייפה במידה מסוימת ורגועה אז אני נרדמת. אני אמנם לא ישנה הרבה אבל זה כבר פחות חשוב. וההבדל עצום. בהצלחה במאמצייך

למעלה