ליכוד או מילכוד?

ליכוד או מילכוד?

אני לא מבין את שרון, מה הוא רוצה להיות היס מן של בוש? אני מציע לך מר שרון החמוד להחזיר לי את הקול שלקחת במירמה, אבל לפני כן יש לי בשבילך הצעה..... אולי לפני "שאתה" מחליט להחזיר שטחים לאויביי העם היהודי, אולי תשאל את בוש הבחור מטקסס איך מחזירים שטחים כבושים שידגים לך על בשרו בכך שיחזיר את חצי בארה"ב לידי האינדיאנים ובין היתר את כל טקסס. הם רצחו שבטים שלמים של העם האינדיאני, אגב דעתי היא שכל היפה נפש למניהם כגון ארה"ב, רוסיה ועוד כמה מדינות מעוניינות שיהיו כמה שיותר מלחמות באיזורינו וזאת בכדי שיהיה להם למי לספק נשק. בענין פיטורי שני השרים אתה תשלם ביוקר, אני ועוד אלפים כמוני לא נצביע , לא עבורך ולא עבור ליכוד- מילכוד שלך, התנהגותך היא פחדנית ביותר,מבחינתי ראש הממשלה הבא של מדינת ישראל, לא אחר מאשר מר בודוזר האמיתי שזה לא אתה, אתה סוס .., אני עם אביגדור ליברמן, כל מי שחושב שההתנקות, כהגדרתו של שרון יביא שלום, טועה בגדול, אני עצמי עליתי לארץ ממדינה מוסלמית, אזור קווקז שם ידענו בדיוק מי הם הערבים, ערבים הם עם החושך ומשם הכינוי "ערב" לא יהיה איתם שום שלום. לליברמן היקר אל תדאג ממני לפחות יהיו לך לא פחות מ- 250 קולות וזאת הבטחה שלי.

אבנר.

New member
../images/Emo45.gif

בע"ה תשלחי את זה לשרון

Robert Peterson

New member
דרושה התארגנות פוליטית אלטרנטיבית

פניה דחופה לכל אלה ששרון גנב מהם את קולותיהם בבחירות האחרונות והפך את הממשלה שלראשותה היגיע בכוח אלקטורלי של אותם הקולות לחותמת גומי לישום מדיניות של מצנע ופרס.זאת מירמה והונאה פוליטית ללא תקדים. חייבים להתארגן לתנועה: " בוחרי הליכוד בעד הדחתו של שרון מראשות הממשלה ע' מוסדות המפלגה " תתארגנו למטות ותדרשו ממרכז הליכוד לזמן בהקדם האפשרי את התכנסות למטרת קבלץ החלטות בנושאים אידיאולוגים ואישור תוצאות משאל המתפדים באופן מחייב כלפי כל חברי התנועה כולל שרי הליכוד יושב ראש המפלגה. לא יתכן שבראש המפלגה יעמוד איש אשר מזלזל במצע אידיאולוגי של התנועה בהחלטות מוסדיה ובהכרעת חבריה. גינוים מילוליים, שירת שירי הוותיקים ואיסוף חתימות לא יועילו דבר.שרון מעליב את כולנו , מזלזל בכולנו

אין ספק, שהתנהלות שרון

מזכירה התנהגות בולשביקית(מטבע לשון) (שמה של קבוצת מיעוט קטנה קיצונית וכוחנית שהשתלטה על המפלגה הקומוניסטית וביטול המנדט של התנועה המרכזית שהיתה מתונה הרבה יותר.) אבל לפני שפועלים באימפולסיביות צריך לחשוב טוב טוב, מה יקרה הלאה. בפיסיקה יש חוק הקובע כי לכל ואקום חייב להכנס משהו אחר, וזה תקף כמובן גם כאן. אז לפני שמדיחים את שרון, כדאי לחשוב טוב טוב על אלטרנטיבה ראויה כדי לא לקבל אותה גברת בשינוי אדרת ואפילו גרוע מכך. האם "המשיח" החדש-ישן ביבי הוא התשובה? אם נעזוב לרגע את הצד הכלכלי-חברתי (לא שהוא פחות חשוב) ורק נאמר כי בסתר ליבם כל חבורת הביילנים והמצנעיים מאוד נהנים מהמדיניות ה"מבריקה" שלו שבעיקר דופקת את מצביעי הליכוד ושכבות הביניים האמיתיות. ונתייחס לצד המדיני - כבר היינו בסרט הזה ביבי, דיבר גבוהה גבוהה על "אין ויתורים" ורץ לבצע את הסכם Y. ביבי הוא לא פחות עבד נרצע של האינטרס האמריקאי - משום שהוא בראש וראשונה נאמן לאינטרס איילי ההון הגדולים. הן בישראל והן בארה"ב. מצב בו ישראל, מתנהגת כמו ילדה טובה ו"לא עושה בעיות" "טוב ליציבות הבורסה" טוב לטומי לפידים, טוב לביילינים, טוב לבייגל'ה שוחט, טוב לביבים, טוב לאולמרטים. (הכוונה להם ולתומכיהם)... מצד שני -הוא אפילו פוגע יותר בשכבות הביניים והשכבות מוחלשות , משום שהן משלמות את מחיר ההפרטה ,הפיטורים ההמוניים ושחיקת השכר. למעשה מחיר ה"התקדמות לשלום" (השקרית כמובן) הוא המשך פגיעה בעמוד השדרה האמיתי של העבריים/ישראליים. שמעתי לאחרונה מתיישב בגוש קטיף אומר בראיון לרדיו, שבו לאחר מכן כמובן לעגו לו "אני מוכן להסתפק בלחם ומרגרינה ולא למכור את הערכים עליהם גדלתי עבור נזיד עדשים". כדאי לחשוב על זה.. וכדאי לא להיות אימפולסיבים מדי כדי לא ליפול שוב בשק.

Robert Peterson

New member
אסור ליצור ואקום

לכן אני תומך בגירסה של העברת השילטון בתוך הליכוד כי יבחירות האחרונות לא היו אישיות אלא מפלגתיות והתפטטרות ההדחה לא מחייבת התפטרות הממשלה או בחירות כלליות.ולפי דעתי אין לימין מומד יותר טוב מנתניהו מבחינת כישורים ומבחינת סיכויים אלקטורליים.את המודל" יותר טוב מביבי" ניסינו בפרשת " בני בגיו" וזה גרם לפילוג ופיזור כוחות ולחזרת השמאל לשלטון. מבחינ הכלכליל- חברתית אני מסכים אתך - זה ממש אסון.כי במדינה שנמצאת במלחמה וקולטת עליה לא ניתן לנהל את הכלכלה רק ע' כוחות שוק . כאן זה לא ארצות הברית.לכן אסור להרוס מערכת רווחה. העלאת גיל פנסיה וביטוח לאומי מעשה אנטי חברתי וגם פיטורים המוניים בכלכלה שאין בה תעסוקה אךטרנטיבית וגם לא יוצרים מקומות עבודה יזומים מסובסדים - אסון חברתי וליכוד ישלם על זה מחיר כבד אם נלך לבחירות עכשיו. בקיצור נתניהו צריך עוד לעבוד קשה וללילמוד גם להתייעץ על נת ששוב נצא לצמתים עם פלקטים : נתניהו טוב חיהודים !"

אם פייגלין לגיטימי, אז בני בגין

קל וחומר. והאמת היא שבנימין נתניהו צריך להיות ראש הממשלה, אלא שהוא צריך להיות "מחושק" ע"י מפלגה שרוב חברי הכנסת, המרכז והמתפקדים שלה הם אנשי ימין מובהקים, כך שידע כי כל עקירת ישובים תקרב את קיצו הפוליטי.

נכון, מסכימה.

גם בני בגין טוב מאוד, רק חבל שהוא לא רוצה להתמודד... חבל
.

ראליסט

New member
איזה "אידאולוג" אתה...

אם אתה חושב שביבי צריך להיות מחושק,למה הוא המועמד שלך לראשות הממשלה? ממתי איש שתומך באדם למנהיגות,רוצה שיהיה מחושק? ההסבר ברור-לביבי יש סיכוי לנצח בבחירות,כי הוא הרי אינו קיצוני כמוך.אבל למעשה אתה רוצה שאת המדינה ינהלו הקיצוניים של הליכוד,שיחשקו את ביבי.למרות שאם ביבי יבחר,אז העם לא יבחר בו כדי שינהל מדיניות של מישהו אחר. אתה מראה כמה אתה אנטי-דמוקרט.אתה יודע שהעם לא יעלה לראשות הממשלה,איזה קיצוני לאומני כמו לנדאו-אז שיצביעו לביבי ושהוא יחושק ע"י קיצוני הליכוד. לא יעזור לך.העם הוא מרכזי בדעותיו,מוכן לוותר על השליטה ביש"ע,ואם אינך מאמין,התבונן בסקר שהתפרסם בידיעות ערב שבת,שנותן לליכוד 40 מנדטים,ולהשקפת ההתנתקות מיש"ע,70 אחוזים. ברור היום מדוע מפלגת עבודה אינה רלוונטית.הליכוד תפס את מקומה במובן האידאולוגי,ולכן הוא זוכה לכח כזה.על אף כל הזעקות הצבועות של שרי ליכוד וחכי"ם מתוכו,תוכנית ההתנתקות תיושם-כי העם חושב שהיא טובה.

MS6

New member
לצערי הרב...

מתוך מספר גדול של שרים שמסוגלים להנהיג את המפלגה, אף אחד מהם לא השכיל לנקוט בקו נצי.. והעניין מאוד מאוד תמוה בעיני.. גם אם נניח היה ידוע שרק 20% ממתפקדי הליכוד יתנגדו להתנתקות.. נניח רק אלו.. זה לא מעשה חכם, נניח אם אתה לימור לבנת, לצאת ולומר את דיעותיך הפוליטית בראש גלוי וכך לזכות בתמיכתם הבלתי מעורערת של 20% ממתפקדי הליכוד?? 20%!!!! זה כוח עצום במפלגה גדולה...

ראליסט

New member
כל מי שיפריע להתנתקות,

מבין שרי הליכוד,חוסם את דרכו לרשות הממשלה. את זה ביביהו יודע,ולכן הוא לא יעשה שום דבר מעשי כנגדה.כך גם לבנת וסילבן.רק לנדאו שיודע שבגלגול הזה הוא לא יהיה ראש ממשלה,וגם לא ראש הליכוד,מרשה לעצמו להתנגד לתוכנית,וכמוהו גם דויד לוי,ישראל כץ וצחי הנגבי.

Roobie

New member
בורה...

כל מוסלמי הוא ערבי? קווקזים הם לא ערבים... ככה שאולי עלית משם, אבל אין לך ידע בסיסי על המקום בו חיית. וכן, ברור שהמילה arab הגיעה מהמילה "עֶרֵב"..

טל ר

New member
מתי ארה"ב כבשה את טקסס?

לאחר שהיתה מדינה עצמאית כמעט 10 שנים (בעקבות מלחמת העצמאות הטקסנית כנגד מקסיקו), טקסס סופחה לארה"ב ב-1845 מתוך הסכמה הדדית של ארה"ב עם טקסס. אוי לבורות. טל.

נכון

ארה"ב של ימינו כולה הייתה פשוט מדבר אחד ריק וגדול כשהגיעו אליה ה"אמריקאים". להיות בור זה לפעמים תכונה מולדת. להיות צבוע זה נרכש, וזה הרבה יותר גרוע.

טל ר

New member
האם לטענתך ארה"ב כבשה את טקסס?

אם כן, אנא הסבר לי בדיוק באילו שנים זה קרה. להיות בור זו *תמיד* תכונה מוּלדת, אולם חלקנו מתגבר עליה עם השנים. טל.

לטענתי היו באמריקה הצפונית "ילידים"

שחיו שם הרבה לפני שמייסדי ארה"ב הגיעו אליה. לא שמעתי שמישהו מציע לארה"ב "להתנתק" מכל האזורים בהם היו ילידים כאלה.

טל ר

New member
ודאי שהיו שם

אולם לטענה שארה"ב כבשה את טקסס אין רגליים. טל.

שאלה אישית לטל ר

מתגובותייך כאן משתמע שאינך נמנה על תומכי "הימין" או המרכז הישראלי.. האם ניתן להבין שאתה נאמן לרבין דרכו ומורשתו?

למעלה