ליידיס & ג´נטלמן.......

וייס

New member
ליידיס & ג´נטלמן.......

שלום לכ-ו-ל-ם !!!!!!! ותודה לכל אלה שדחפו אותי לצאת לוושינגטון. אחרי שהות של שלושה ימים במלונות העיר ונסיעה ברכבי פאר תחת אבטחה משטרתית ונסיעה כנגד כיוון התנועה וברמזורים אדומים, אני יכול לומר: וושינגטון היא עיר יפה, רחובות נקיים, ואנשים נחמדים, אבל דבר אחד עצבן אותי שם. המוניות, המוניות שם הזכירו לי את רוסיה (גם שם הייתי, פעמיים) כל מונית צבועה בצבע אחר ולרגע חשבתי שאת המונית בוחרים לפי מארת הנסיעה או לפי מצב הרוח.... אם נוסעים לים לוקחים כחול, אם הולכים לרופא לוקחים אדום, אם הולכים לקניות אז לוקחים כתום, ואם היה פיגוע לוקחים שחור... ומילא הצבעים היו נורמלים, אבל הם היו מכוערים ! ושלא לדבר על המוניות שנראו כאילו יצאו ממשחטה של רכבים בעזה כמו המונית שהזמנתי שהדלתות היו בצבע ירוק ואילו שאר הרכב נצבע בסגול !!! בקיצור, מאז אותה מונית הם היו צריכים להצמיד לי גם קאדילאק..... יש לכם דרישת שלום חמה מבוש.... דרך הדובר ארי פליישר ... וכמובן שיש לכולכם ד"ש משאר האנשים שפגשתי: ביל גיטס, הרה"ר לאו, ג´ו ליברמן, הדסה ליברמן, שגרירנו דוד עברי, הסופר הנודע אלי ויזל, שרי החוץ של כמה מדינות, ועוד המון המון אנשים כבדים ומכובדים. נ.ב. יניב, ראית במקרה שיירה של לימוזינות עם ניידות ואופנעי משטרה. אם ראית, למה לא עשית לי שלום ?!.......... אומרים שתמונה אחת שוה יותר מאלף מילים. אז בבקשה כמה תמונות !

וייס

New member
סורי, אבל יש בעיה בשליחה !

זה קרה לי היום כמה פעמים. אני מנסה לאתר את הבעיה.

למעלה