ליחה דמית

ליחה דמית

מזה מס שבועות כשאני מתעוררת בלילה יש לי ליחה עם דם מהגרון.בבדיקה של אאג נשלחתי לבדיקה עם סיב אופטישאני מתה מפחד לבצע אותה!!!! השאלה האם הרפואה הטבעית יכולה לעזור במקרים כאלה? אני בת 36 לא מעשנת בריאה בדכ ולכן אני מאד מוטרדת!!!ופונה לרפואה הטבעית

ינוקא1

New member
לא לוותר על הבדיקה !

גם כל מטפל אלטרנטיבי אחראי יפנה אותך קודם כל לבדיקה המערבית. כמובן שניתן לעזור גם ברפואה אלטרנטיבית , אבל במקרה הזה זה לא תחליף לבדיקה מסודרת. תחשבי גם כן שכל עוד אינך עושה את הבדיקה את בחששות ופחדים "מה זה". כשתדעי , זה שחרור מהרבה פחד. (אגב , זה יכול להיות גם משהו קל כמו דימום קטן ברירית הריאה או הסימפונות) בהצלחה רבה !

hal767

New member
אין סיבה לחשוש

כדאי לאבחן כראוי. כן, לרפואה הטבעונית ההייג'יניסטית יש מה להציע לפתרון הבעיה. המצב שאת "מתה מפחד" יותר מדאיג מהמימצאים.

TheGreatNut

New member
אם הכוונה שלך הייתה שאין סיבה לחשוש...

מהבדיקה, אולי כדאי שתציין שהתכוונת לבדיקה. בפעם הראשונה שקראתי את מה שכתבת זה היה נראה לי שכתבת שאין מה לחשוש מהמצב הפיסיולוגי שהיא תארה.

0 אור 0

New member
מצטרפת ומוסיפה

לרפואה ההוליסטית / טבעית יש יתרון גדול על הרפואה המערבית במניעה, בטיפול במחלות כרוניות, בטיפול במחלות שקשורות לאיזונים פנימיים שנפגעו, לרפואה המערבית יש יתרון גדול בנושא בעיות אקוטיות, טראומות ובעיות שגורמות לסכנת חיים מיידית, וכמו כן יש לה ערך מוסף ענקי בנושא האבחונים כאשר נוצרה בעיה פיזית (אפילו אם נסביר לך שהמקור הראשוני לבעיה הוא רגשי) לכן כל מטפל אחראי שתגיעי אליו, ירצה קודם כל לדעת מה היה האבחון המערבי, ורק אחר כך יציע דרכי טיפול חלופיות, וזאת בתיאום עם הרופא המטפל שיסכים לכך שאין סכנת חיים בדחיית טיפול מערבי.

למעלה