לידיעת חברי הפורום

לידיעת חברי הפורום../images/Emo62.gif

ברצוני לידע אתכם על הכנס השנתי בנושא פוריות מטעם מכון "פועה" ביום רביעי 02.01.02 באולמי חפצדי רחוב ירמיהו 27 י-ם בהישתתפות: מושב בוקר: הרב יעקב אריאל-בדיקת הריון פרופסור שלמה משיח-פוריות והריון בגיל מיתקדם(מעל 40) פרפסור וצלב אינסלר-שחלות פוליציסטיות. הקשר בין גנים וחוסר פוריות הרב דר מרדכי הלפרין ממשרד הבריאות-בדיקת אולטרסאונד בהריון-איסור היתר או חובה וכן עוד רבנים והרב הראשי לישראל מושב צהריים: פרופסור שמחה יגל-שע"צ-מה ניתןליראות ולתקן בעזרת אולטרסאונד דר חיים יפה - ביקור חולים-שימוש בסמנים עוברייםושיליתיים לאבחון מוקדם פרופ´ אשר אורנוי- אילו תרופות אסור לקחת בהריון פרופ´ ארנון סמואלוב- סוכרת הריונית.c.m.vדרכי טיפול וכן עוד שני רבנים בעניני הלכה- בנושא הפוריות מיועד בעיקר לשומרי מסורת-אבל מניסיוני מהכנס בשנה שעברה הרבה הרצאות בעיקר של הפרופסורים מיועדים לכלל הציבור

הערה למעונינות-

הכנס מוגדר ככנס בנושא : טיפולים ובדיקות בהריון-סקירה הלכתית (או משהו דומה). נראה לי שזה יהיה פחות על פוריות ויותר על היתר, והדגש על ההלכה ולא על חידושי רפואה למשל. תקנו אותי אם אני טועה.

שי ז.

New member
לפחות לגבי פרופסור משיח את טועה

הוא חילוני גמור ולא ישתתף בשטיפת מוח דתית על חשבון דעתו המיקצועית. שי

סליחה, אמרתי משהו על שטיפת מוח???

רק רציתי להגיד שהדגש יהיה על ההיבט ההלכתי (ברור שיהיה גם מידע רפואי, אבל זה בכ"ז לא כנס רפואי גרידא)- כי יש כאלו שזה לא נוגע להם ולא יעניין אותם. זה בנוסף לכך שלפי מה שהבנתי הדגש יהיה גם על בדיקות בהריון ופחות על פוריות. שטיפת מוח לא נראה לי שתהיה שם בכל אופן.

innes

New member
למה שתהיה שטיפת מוח בכנס כזה?

גם לדתיים יש בעיות פוריות. יש להם מערכת אתית הלכתית משלהם. כחילונית זה חסר לי לפעמים.

שי ז.

New member
לוקח את דברי בחזרה לא הסברתי את

עצמי נכון. ראשית אפתח בהתנצלות לכל מי שנפגע. כוונתי היתה שמתוך היכרות עם האיש אני יודע את התיחסותו לכל מיני סיפורים שכל מני שרלטנים מנסים למכור בשם הדת ואין סיכוי שהוא יקח חלק בזה כלאמר שאם הוא שם סימן שהכנס יהיה עניני ומקצועי. שי

נועם@בת

New member
אז הגיע הזמן שתכיר מעט את מכון

פוע"ה. הם מקצועיים לא פחות מפרופ´ משיח. ובינם לבין שרלטנות אין שום קשר אפילו לא נסיבתי. אם הם מארגנים כנס, תהיה בטוח שהוא יהיה מקצועי להפליא ויהיו שם טובי המומחים, הן בתחום הרפואי והן בתחום ההלכתי. ולא פגעת כאן באף אחד, רק.. אפעס.. הוכחת בורות קלה
נועם

למעלה