לידיעתכם

לידיעתכם

כל אדם שנולד למשפחה דוברת ערבית הוא ערבי, זה ההסבר לערבי יש מרוקאים ערבים , תוניסים ערבים , תימנים ערבים , והדת שלהם היא יהדות אבל הם דוברי ערבית , לא כולם יודעים עברית , אני מדבר על היהודים החיים במדינות ערב , כולם ערבים

עכשיו זה נקבע לפי השפה?

השפה אינה קובעת את הלאום והדת של האדם. היא רק פונקציה של המקום בו הוא נולד. בארצות הברית יש מהגרים מעשרות רבות של מדינות, כולם דוברים אנגלית. האם זה אומר שכולם "אנגלים"? נסה לספר את זה לאינדיאנים... היהודים שחיים במדינות ערב הם יהודים שנולדו במדינה ערבית, כשם שהערבים שחיים בישראל הם ערבים שנולדו במדינה יהודית. ההבדל בין השניים: לערבים יש 21 מדינות כאלה ללכת אליהן, ליהודים רק אחת.

עם כל הכבוד לך

תפסיק לבלבל ת´מוח יהודי זה בנאדם שהדת שלו היא יהדות ומה עם שפה ???? השפה של יהודי ארצות ערב היא ערבית והיהודים של ארצות ערב הם ערבים השפה היא זן כן שקובעת לפי אופן המחשבה של רוב היהודים בארץ מה זה ערבי אז ? יש ערבי מוסלמי נוצרי דרוזי צ´רקסי וכו´ אז למי אתם מתייחסים כשאתם אומרים ערבים ??? תפסיקו עם זה תתיחסו לאדם לפי הדת שלו ולפי האופי שלו ולא לפי הלאום שלו , בלאום שלי הוא ישראלי פלסטינאי ערבי נוצרי וחרא בלבן למי איכפת בכלל ? תנו לחיות בשקט וזהו אני נולדתי במדינת ישראל , חוץ מהממשלה ואם בכלל ,מישהו ברחוב מכיר בי כישראלי ? אני ממש בבלאגן , אני לא יודע מה אני ואתם אשמים , כן אתם, היהודים , אני מדבר על הרוב , יש כאלה שמבינים עניין ויש כאלה שלא רוצים להבין אבל יש להם שכל,פשוט לא רוצים להבין גם בצד של הערבים בישראל יש כאלה , אני לא מאשים אף אחד אבל זה המצב שלנו ואני מנסה כמה שיותר לחיות ולהיות עם שני הצדדים , יש כאלה שרוצים לחשוב רק על מה שטוב להם

ערבי הוא אחד שיש לו סממנים משותפים

לו ולשאר אחיו הערבים. שפה היא רק אחד הסממנים. מוצא אנתרופולוגי לא פחות חשוב: אבות הערבים באו מחצי האי ערב. אבות היהודים באו מארץ ישראל לגלות וחזרה לישראל. מחקרים מוכיחים שלכהן באוסטרליה ולכהן באלסקה יש סממנים גנטיים משותפים. יש אבחנה ברורה בין דת ולאום: איראן לא היתה ולא תהיה מדינה ערבית. זה מסביר במידה מסוימת את העובדה שעד להשתלטות האיסלאם היא היתה מדינה מאוד מודרנית, בניגוד למדינות הערביות שהעדיפו להתעסק במלחמות ולא בטכנולוגיה. עם זאת, לפעמים הדת והלאום מתלכדות: ככה זה ביהדות. ישראלי הוא כל מי שיש לו אזרחות ישראלית. פלשתינאי הוא מי שנולד בא"י (פלשתין בערבית, פלסטיין באנגלית) ומעדיף לדבר ערבית. גם היהודים שנולדו בא"י הם פלשתינאים, אבל מכיוון שאין סיבה לדבר ערבית אז הם קוראים לעצמם: יהודים שנולדו בא"י. אין עם פלשתינאי ולא יהיה. זה פשוט שקר, בלוף שהמציאו כדי לחסל את ישראל.

וחוץ מזה

עזוב אותי מ21 מדינות ערביות מה הקשר ?? מצריים או ירדן או ערב הסעודית תקבלנה תוניסאי כאזרח שלהן ? זה לא הולך ככה אח שלי מי שנולד באיזור מסויים זכותו להמשיך להתקיים באיזור מולדתו בחייך

זכותו רק אם...

רק אם הוא לא לוחם כנגד המדינה שמכף ידה הוא ניזון. אם הוא לא משלים עם הריבונות הישראלית, שיעוף ממנו. אם אין לו כנפיים, שישתה רדבול.

למעלה