לידיעתכם חברת קווים ירדה מהפסים

לידיעתכם חברת קווים ירדה מהפסים

מבטלת ומשנה קווים לפי מזג האויר מבטלת קו 96 מאזור תעשיה קרית אריה עובר ברוטישלד פינס עין גנים הדר גנים וכו תלמידם מבית ספר ישורון ואולפנת דרכי נועם לא יהיה להם איך לנסוע לביתם מבית הספר וכל התאונות שמתרחשות בכביש איפה הפארק כושר החדש בסירקין כביש לא בטיחותי ועוד הבנות יאלצו לעבור את הכביש הנ"ל ואני בתור עובדת באזור תעשיה אאלץ להתרוצץ בן 2-3 קויים על מנת להגיע הביתה לילדים חוסר הצדק שנעשה ואין מי שיושיט יד לעזרה ממש מזעזע איך מגיעים למישהו בכיר בקוים על מנת לדבר איתו אודה על כל עזרה ורעיון החתמנו עצומה ושלחנו

אלינה12

New member
פעם הוא גם עבר באם המושבות

וזה היה פנטסטי, עכשיו כדי להגיע להדר גנים צריך 2 אוטובוסים. ניסיתי להבין למה בוטל, בקווים מפנים אצבע מאשימה לעיריה ובעיריה אומרים שזה קווים. לא הצלחתי למצוא את האחראי.

אין עם מי לדבר שם...

צריך לשלוח מכתב [עדיף בדואר רשום] למשרד התחבורה., אפשר להפנות את זה ישירות לשר התחבורה, פשוט לציין שם. ולכתוב לו מכתב חריף ומפורט על כל הדברים הרעים של "קווים" ולציין את מה שכתבת עכשיו. ושתכלס, אין לנו רגע שקט בעיר הזאת בגלל החברה המחורבנת. פשוט לכתוב מכתב מפורט, חריף ונוקשה. ומי יודע.. אולי יזוזו דברים. האמת שמה שעשה אלירן היקרי היה יכול לעזור המון אם היו לנו תושבים עם "ביצים" ולא שפנים שעלו על האוטובוסים כמו "ילדים טובים". אני אז הייתי עוד תלמיד, ונעדרתי מהבצפר בכוונה כדי לא לעלות על האוטובוסים. אבל זה לא הצליח כי יש לנו תושבים נחנחים שרק מתלוננים ומחכים שדברים יזוזו מעצמם. אנחנו צריכים להקים מהומות ובלאגן כדי לשנות את זה. בקיצור.. תכתבי מכתב ישיר לשר התחבורה בדואר רשום בלבד. [כי ככה יש לך הוכחה ביד עם פתק בצד ששלחת מכתב וכל מיני.. ותשמרי על זה טוב טוב..]

זה מה שעשיתי שלחתי מכתב למשרד התחבורה

לקויים לעיריה לדובר העיר לסגן ראש העיר לכל מי שרק אפשר אבל צוחקים עלינו בקויים הקו אמור להתבטל למי המתכונת כיום ב 4.11 אבל בסוף שבוע נקבל פרטים נוספים חחחחחחחחחחח כישתנה נקבל פרטים סתומים פשוט נגמרו לי המילים ומעצבןןןןןןןןןן

לא תאמינו לי מה נהג בקווים אמר לי היום

הזמנים כלומר הלו"ז זה בשבילו, זה לא בשבילנו (מזכיר משהו כמו מורים שאומרים הצלצול זה בשבילי). הקו יצא לפני הזמן מהתחנה הראשונה ופספסתי אותו בגלל זה. כשתפסתי את הנהג אחרי זה הוא אמר שהיו מספיק אנשים על האוטובוס כדי לנסוע ולכן יצא 7 דקות קודם!

מה שהכי מעצבן שאתה פונה לנהגים

מדברים אליך כמו לזבלללללללל נמאס להם שאנשים שואלים שאלות בקו 23 או 25 נהג צרח על נוסע ששאל למה האוטובוס קטן ואין מקום לכולם הנהג אמר יש לך בעיה תרד מהאוטובס וכמעט הרביץץ לנוסע ועוד במבטא ערבי טוב שלא שלף סכיןןןן

אני חושב שאני יודע על מי את מדברת....

יצא לי להיתקל בנהג הערבי מקו 23 שאוהב פשוט לצרוח על מי שמעיז להתלונן לו... מטומטם!

נראה שאנחנו מדברים על אותו נהגגג עצוב שאנחנו

לחטוף כריזות של נהגים שלא שולטים בעצמם זה יגמר פעם באסון ככה זה נראה מזעזע

אבי83808

New member
אין להם כח

הם צועקים כי הם עובדים כמו חמורים מסביב לשעון. לא שאני מצדיק אותם. אנשים גם מתעצבנים שהאוטובוסים מאחרים ואם הם לא היו מאחרים היו פחות אנשים וכך גם המקום היה מספיק.

למעלה