לידה חדשה

לידה חדשה

למשפחת ה- CF נולדה בשעה טובה ומוצלחת בת חדשה. לא, לא ! לא חלילה חולת CF אלא בת בריאה לבוגרת ירושלמית! מזל טוב , נאחל הרבה בריאות ולילות שקטים!

sporTV

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo65.gif../images/Emo42.gif../images/Emo140.gif

איזה אושר. תמיד כייף לשמוע בשורות שכאלה! כן ירבו

הערה

הערה בונה מאם לילדה שיש לה cf: בעיניי, נשמע לא טוב.."לא חלילה חולת cf" . וזו דעתי בלבד.

sporTV

New member
הערה מסיאפניק

ראשית, הי. שנית, אני כמעט בטוח במיליון אחוז שחולה/ת סיאף רשם את ההודעה על הלידה החדשה. אילכך ובהתאם לזאת, אני גם יכול להבין למה כתוב "לא חלילה חולת cf" כי אנחנו לא ממש מאושרים כשנולד ילד חולה סי.אף. ובייחוד לא כשנולד ילד חולה סי.אף להורים חולי סי.אף. לכן, מהמקום של הורה - זה וודאי נשמע גרוע מאוד! אבל מהמקום של חולה סי.אף, זו הקלה עצומה שלא נולד עוד ילד חולה סי.אף.

הערה מסיאפניקית

CF זה לא משהו... אף אחד לא רוצה ילד חולה בשום מחלה וגם לא ב- CF לכן אני לא רואה כאן שום בעיה ועצה כללית... תעזבו אותכם ממילים - זו נטיה הורית משהו אני מתרשמת... זה סתם סמנטיקה מילים לא משנות את המציאות ולא קובעות על אף אחד כלום מה שקובע עבורך זה התחושה הפנימית שלך ולא שום כינוי חיצוני שאתה או מישהו אחר מדביק לך

sporTV

New member
כן, אבל.....

אם אני הייתי ילד קטן סיאפניק והייתי קורא את "לא חלילה סי.אף" הייתי מרגיש עצוב ופגוע. אבל גם הייתי מבין למה לא רוצים ילדים חולים. בסיאף או במשהו אחר. ברור שמנקודת מבט של הורה, זה לא קל, ובכל זאת....יש רגש בכל הסיפור הזה.

בגלל שזה לא קל

אני מציעה לחסוך את האנרגיות למלחמות והתמודדיות יותר חשובות ממילים וסמנטיקה מזכירה לך כל מני ארועי עבר בפגישות מרפאה עם דרישות כאלו ואחרות לשמות תואר כאלו ואחרים

LullaBelle

New member
מסכימה איתך

עם כל הכבוד לאופטימיות, מדובר במחלה רעה ובאמת שהדבר הכי משמח זה שהילד בריא. אני בעד לקרוא לדברים בשמם.

chakiv

New member
המון מזל טובים ורגעים משפחתיים מאושרים! ../images/Emo20.gif

מקווה שההתאוששות תהיה מהירה ושתצליחו לקבל כמה לילות של שינה ומנוחה בבית.... הרבה בריאות וכוחות! ורדית נ.ב: אנסה לבקר במחלקה להגיד שלום

אלישבע9

New member
מזל טוב

מרב מילים שכחתם את העיקר, ב"ה נולדה בת בריאה ושלמה, שמביאה למשפחתה ולכל הסובבים אותה הרבה אושר ושמחה, וה' יעזור שתמיד תרווה את כולם נחת. המון מזל טוב ליולדת ולמשפחתה ולכל משפחת הר הצופים, שנשמע תמיד כאלו בשורות טובות.

למעלה