ליגת האלופות משחקי יום שלישי

GerMan4

New member
שטויות?

ראית ההפגנה שם והשלט של אוהדי פנר נגדנו? איפה אתה חי

אכן לא נאה

אם כי אני נוטה לחשוב שהחלוץ פשוט לא הפעיל את השכל ולא נכנס לו לראש מה קורה. לא חושב שהוא עשה בכוונה.

Kimai

New member
נו באמת-

אני נוטה לחשוב כמוך בדיוק, ועדיין- איפה המאמן, הקפטן- מתנצלים, ובעצה אחת
מאפשרים להם להבקיע מנגד- ומיישרים קו [להזכירך- Respect]

Cade Foster

New member
אתה רציני?

הוא ראה שהשופט מניח את הכדור לוויליאן? ראה. הוא יודע מה צריך לעשות במצב כזה? יודע.

אז אני לא רואה שום טעם לפרשנות של המקרה. הוא ניצל פרצה בחוק כדי להשוות את התוצאה. הייתי רוצה להאמין שאנשים בעלי השפעה (באופ"א או בפיפ"א) לא יעצמו עיניים כרגיל ויחשבו על דרך לפיתרון אחיד למקרים כאלה (או שהכדור מוחזר ליריבה תוך 3 שניות בהוראה מפורשת של השופט וכל חריגה תלווה בכרטיס צהוב, או, המועדף עליי - שכל העניין הזה של הרחקת כדור בגלל פציעה יבוטל לחלוטין) אבל מהניסיון שלנו, המקרה הבא הוא עניין של זמן. אולי כשזה יקרה בדקה ה-90 של גמר המונדיאל דברים יתחילו לזוז.

זו לא פרצה בחוק, זו מחווה

ויש דברים שעדיף להשאיר מחוץ לחוקה. לגבי מה שהוא ראה או לא ראה או ידע או לא ידע, לא קורה לך לפעמים שאתה בוהה במשהו והוא לא ממש נכנס לך לראש? קורה. רק הוא יודע מה ידע או לא ידע. לאור העובדה שהמקרים האלה כל כך נדירים ובכל אחד מהם השחקן שנוהג כך סופג אש, אני מתקשה להאמין שהוא עשה בכוונה.

GentlePunter

New member
מואשם על התנהגות בלתי ספורטיבית ע"י אופ"א

כעת נמסר שאדריאנו מואשם על התנהגות בלתי ספורטיבית ע"י אופ"א. ובלעז charged with unsporting conduct

פאתטי

אם רוצים לעשות את זה לחוק, עושים חוק. אם לא, אז לא. אבל הכי קל להשתמש באופן חד פעמי בחוק כללי שמאפשר לאופ"א לשלוף אותו מתי שמתחשק לה. מקווה שזה ייגמר כמו הסיפור בזמנו של אדוארדו, שהושעה לשני משחקים אחרי שהוחלט פתאום להעמיד שחקן לדין על צלילה, רק כדי שהעונש יבוטל בערעור.

borat1

New member
מפחיד שנגד הקבוצה הזאת

אנחנו משחקים ביום ראשון. מה שהפסד אחד עשה להם.

למעלה