ליברמן מסוכן לדמוקרטיה בישראל

סוהי

New member
למה ליברמן מסוכן?,כי הוא מדבר?

מסוכנים אלה ההופכים דיבורים מסוכנים למעשים הרסניים,ואתם אפשר למצוא (גם) בכפרים הערביים.

פרנקי 123

New member
מי שאינו מסוגל לשים רסן לפיו

הוא בבעיה חמורה,קל וחומר אם הוא נמנה עם תנועה פוליטית כזאת או אחרת. אפרופו הדוברמן,המר"ן המחטט באף וכו.

אם ליברמן מסוכן? מה נגיד על שריד

יוסוף שריד הרבה יותר מסוכן.. וגם יוסוף ביילין.. אפרנקי מגיע לך מזל טוב על עלית הפועל חיפה לליגת העל לא יכולתי אז לומר כי הייתי חסום!

מeגי

New member
הויכוח ביניכם בדיוק ההוכחה

למשפט האלמותי: "דברים שרואים מכאן לא רואים משם" או "שני צדדים למטבע" כך או כך "יוסי" לא ילד שלי נחמד ובטח לא חסיד אומות עולם וליברמן בטח שלא צבוע ולהקוראין ינעם

סוהי

New member
ליברמן מזכיר לי,להבדיל,את גוטרמן...

מהפורום ההוא..... לשניהם תוכניות אבסורדיות והזויות לחלוטין. נותר ההבדל הקטן - ליברמן הוא שר בממשלת ישראל...

מeגי

New member
גם על הרצל אמרו שהוא הוזה ...

אני אגיד לך סוהי אם כבר אני צריכה ללכת שבי אחרי תכניות אבסורדיות ויש לי שתי אופציות כגון: הח"כים הערביים והאבסורד שלהם או ליברמן ושות' והאבסורד שלהם ברור לך באיזה "אבסורד" אבחר
(למען הפרוטוקול תכניות ביזריות יותר הכוס תה שלי...)

סוהי

New member
זהו,שיש יותר אופציות...שפויות יותר.

אבל אם בתוכניות ביזריות עסקינן,אולי כדאי להעלות כמה משל עצמנו... כמו,העלאת שלושה מיליון מיהודי ארצות הברית לישראל.הפיתוי: האפשרות הנדירה להשתישב בנגב,בגליל וברמת הגולן,בתים ומגרשים במחירים טובים,הקמת מקומות תעסוקה על פי הענפים הנדרשים והנחה מיוחדת בתחבורה הציבורית. מספיק ביזארי בשבילך?...או שאת לא בעיניין פנטזיות...

למעלה