ליאת!

שי!!!

New member
ליאת!

או שפספסתי-או שפשוט לא כתבת הודעת שיבה... אז איך בילית בצרפת? (היית בצרפת-או במקום אחר ואני סנילי?) מה שלומך? מה שלום הארי? ואיך החיים? וכמה שעות טסים עד לצרפת?

^_^

טסתי לגרמניה, משם נסענו לצרפת ומשם לגרמניה שוב...וזה משהו בין 3 ל4 שעות...בטיסה הלוך היתה ארוחת בוקר והזמינו לי ארוחה צמחונית...זה היה יכול להיות טוב, אבל זו ארוחת בוקר אז קיבלתי משהו עם תבנית בצק של פאי, בפנים היה משהו שנראה כמו דשא שנדבק כמו ג`ל ועם בליטות שנראו כמו פטריות...ומשהו שהתחזה לבייגל...היה נורא נחמד ביער השחור שנקרא על שם העוגה המפורסמת* (*נאמר בציניות!)...וראינו הרבה שפיצים (=קתדרלות) ועצים...והיתה לנו מרצדס, שחורה גדולה ^^ והגרמנים ממש אוהבים ה``פ! יש להם טונה מוצרים, מילון גרמני-אנגלי של ה``פ+תמונות, ביוגרפיה של ג`קר, הספרים בקלטות, בובות, שעונים, מה לא...ויש לי חולצה של סלית`רין! ואני לא סובלת את כל המוצרים שקנו לנו, אבל זה ממש מגניב, בכל זאת...והיו 2 משחקים מגניבים, אבל הם היו בגרמנית...וגם בובות מדברות...! בכל מקרה, אין יותר מידי מה לכתוב...היינו גם באירופה פאררק והכריחו אותי לעלות על 3 רכבות הרים, אבל הסבל שלי לא מעניין אף אחד, אני מניחה...סיונרה! -ליאת-

PopPy

New member
חחחח

את נשמעת לי מה זה חמודה!! אני באופן אישי שונאת את גרמניה ושונאת גרמנים (וכמו שרובנו יודעים זה הדדי) וכעיקרון אני לא משוגעת על המסחור של HP (מה שמזכיר לי, וזה הולך להיות סוגריים ארוכים, שפעם גילינו שילד בכיתה שלי קנה בטעות נעל עם הסמל של HP - מכת הברק, ואז כששאלו אותי אם אני לא הולכת לבקש לקנות אותך ממנו אמרתי ש``אני לא אוהבת את המסחור של הארי פוטר`` ו... הממ... מזל שזה היה בסוף השנה כי שנה הבאה בטח כולם ישכחו את המשפט הזה ויצחקו על HP במשפט אחר :) ), כך שהמוצרים לא כל כך מלהיבים אותי, כך שאני יעמוד בזה בלי גרמניה. אגב, בקשר לאוכל - האוכל בטיסות מ-ג-ע-י-ל, העובדה שבחרת בצמחוני בטח הפכה את החוויה המפחידה להרבה יותר גרועה.. בקרוב אצל ``פופי סקיטר`` ;-) |S| פופי |S|

המפ...

דווקא הגרמנים היו די נחמדים...גם אלה שידעו שאנחנו יהודיים...אני שונאת את הגרמנים שהיו בשואה, כן, אבל זו לא סיבה לשנוא את כולם...זו דעתי, לפחות...והארוחה בחזור היתה יותר טובה...נתנו לי קוסקוס עם ירקות ובשר מסויה (או, יאק! אבל זה עדיף על גלילת חציל ממולאת בבשר בלה בלה בלה)...משהו שניסה להיות עוגיית קוסקוס או משהו, ירקות, משהו שניסה להיות סלט חצילים ומשהו שניסה להיות בורקס מוזר מאאאדדד....והחלק הכי טעים: מים! ^^ *בדיכאון**הולכת לאכול פיצה נורמלית* -ליאת-

העצלנית

New member
אחת מהחברות הכי טובות שלי

היא חצי גרמניה מצד אמא שלה. וכן היא גם לא יהודיה ותאמיני לי היא ואמא שלה וכל המשפחה שלה הם אנשים טובים מאוד. ואני אוהבת אותה מאוד מה שמזכיר לי שאני מתגעגת אליה כי היא שם אוףףףףףףףףף שובי הביתה. וליאת איזה כיף לך ויופי שניהנית ואכן אנו הצמחונים קיימים בעצם למען נסויים ברעלים חדשים בטיסות וכאלה.

S.Riddle

New member
לצערי זה נכון.....

אנחנו שפני נסיונות של שניצל פטריות ואורז, שהשניצל פשוט נעלם ממנו..... יאק... והאמתי כם אני לא סובלת את המסחור! אני חשבתי לי ``אני נוסעת ללונדון ואני אקנה מלא מוצרים``. אבל עכשיו כל החשק כבר יצא לי! כל מקום יש חולצות, בובות, ומה לא! וזה ממש עולה על העצבים! אבל מה שכן- אני אקנה לי מיכלים מלאים בסוכריות ברטי בוטס, שהבהמות האלה לא מוכנים להביא לארץ בגלל שזה לא כשר! כאילו, מה הבעיות שלכם?! למה אתם חושבים לעזאזל שזה מכיל בשר או משהו?! -לירון מעוצבנת במיוחד-

המפי (שוב...)

את גם ערה בשעת האלה?! אבוי!!! בכל מקרה, מסחור מעצבן, אבל רציתי לקנות דברים בגלל שזה...אממממ....חמוד....הייתי קונה גם משחקים ובובה מדברת, אבל זה בגרמנית! בוועכסי! והם תרגמו גם כל ערוץ בטלוויזיה אצלם לגרמנית (אין קשר---)! אפילו אמ טי וי! ואת הסרטים בקולנוע הם גם מתרגמים! או, דה שיים! והיו שם כמה דברים שאין בארץ (עד כמה שאני יודעת-) כמו בובות מוזרות ומתכווצ`צ`ות כאלה....אל תשאלו! טוב, זהו...אמממ...סיונרה ובוקר טוב... -ליאת-

למעלה