ליאם לא בא לאורי גלר..

RoySupernova

New member
ליאם לא בא לאורי גלר..

רק להבהיר למי שלא ידע. זה הופיע בעיתונים ובאינטרנט רשמית שההוא של הביג'יז יבוא. S= אהבתי ולא אהבתי ששמו את האפשרות של ליאם. אהבתי כי מצחיק שמזכירים אותו בתוכנית כזאתי ולא אהבתי כי למרות שצחקתי בהתחלה המחשבה על הופעה שלו בתוכנית שיגעה לי קצת ת'שכל ביומיים האחרונים. בקיצור- זה לא הוא. אפשר להירגע ולהתאכזב קצת. אבל הסיכוי שזה היה הוא היה שווה לסיכוי שהייתי זוכה בטוטו השבוע.

RoySupernova

New member
נו בסדר..

אז הוא הקדים אותי בשלוש שעות, במילא אף אחד עוד לא ראה, חוץ מזה עשיתי סריקה של ההודעות ולא שמתי לב לזאתי.. לא נורא, אני מחשיב את עצמי בתור בעל הזכויות על הידיעה בכל זאת. אם מישהו יעז לחזור על זה אני עוד עלול לתבוע אותו. בלעע אין לי מושג מה אמרתי עכשיו

LetThereBeLove

New member
לא לא!

אני הודעתי לסער באופן אישי בתאריך 8/01/07 בשעה 9:51 באמצעות SMS כוסון! ואם הודעתי לסער זה כאילו הודעתי לפורום,אז ניצחתי
ואני בעלת הזכויות על הידיעה! (וזה לא אשמתי שסיימתי ב3)

RoySupernova

New member
חה אצלי זה דווקא היום הכי קל

מתחילים ב-9 ומסיימים ב12 35 ככה.. איזה יום אחד של שפיות בכל השבוע המטורף הזה שיש שלנו היום היה לי מבחן במתמטיקה של 4 שעות. חרשתי קשות בשביל החרא הזה. וכרגיל מצאתי כנראה משהו לפקשש בו..

RoySupernova

New member
לא לא לא!

אני חשבתי להודיע לסער אבל אז אמרתי רגע- למה שהוא יקבל את ההודעה ראשון ולא יחד עם השאר? אהאהאה אז בעצם אני זה שנתן כבוד לפורום ומגיע לו הזכויות ולכן אני בעל הזכויות על הידיעה נהנהנהנהנהנהנה ומגיע לך שסיימת ב-3 נהנהנהנהנה ושוב פעם נהנהנהנהנהנה

RoySupernova

New member
כן, התיקון הזה היה קריטי

לא היה לי מושג למה התכוונת לפני זה... [=

sok777

New member
אני יודע.. חחח. פשוט מיהרתי

והיום ראיתי כשנכנסתי אני כזה- WTF?

LetThereBeLove

New member
בונאאאאאאאאא

אני נותנת לפורום את כל הזכויות אבל הייתי חייבת לשתף מישהו שמבין, ואין לי את הטלפונים של כולכם, וסער היה הכי בשליף, אז... הוא קיבל לפניכם
אז.. סליחה אדון רועיקי, אבל אני לפניך. (נו סעררררר תצדיק אותיייייייי!!!!!!!!!
)

למעלה