לחץ על שר התחבורה ישראל כץ

מצב
הנושא נעול.
שקרן אין דברים כאלו באגד
אתה עובד באגד? מאיפה הוקרצת לכאן?
הבחור נהג הרבה שנים. זו דעתו. הדברים הובאו ממנו ודרך-אגב: שמעתי דברים מאוד דומים מהרבה מאוד נהגים לאחרונה ולא האמנתי. אבל עכשיו כנראה שגם אגד תככב בקרוב בעיתונות הודות לפורום שלנו והודות לתלונות של נהגים על תחזוקה. אני אוהב את אגד מאוד. לדעתי זו החברה הטובה מכולן. קשה לי מאוד לשמוע עדויות רבות של נהגים ממקור ראשון. לדעתי אגד היתה חייבת להתאחד עם דן מזמן, לזרוק את כל רכבי ה-MAN לאלתר ולהתבסס אך ורק על צי של מרצדס או....מרצדס בלבד ! או מרצדס או...מרצדס ! אתה כנראה לא ממש מקורב לצלחת וכנראה לא בעל קשרים בהנהלה.......כך לפחות התחושה...אתה יורה מילה וחצי מהמותן בלי לתאר ולנמק. תביא גם את דעתך האישית בהרחבה ובפירוט כפי שעשה הבחור, כדי שנתרשם ממך.

0bama1

New member
אתה עובד באגד? מאיפה הוקרצת לכאן?
הבחור נהג הרבה שנים. זו דעתו. הדברים הובאו ממנו ודרך-אגב: שמעתי דברים מאוד דומים מהרבה מאוד נהגים לאחרונה ולא האמנתי. אבל עכשיו כנראה שגם אגד תככב בקרוב בעיתונות הודות לפורום שלנו והודות לתלונות של נהגים על תחזוקה. אני אוהב את אגד מאוד. לדעתי זו החברה הטובה מכולן. קשה לי מאוד לשמוע עדויות רבות של נהגים ממקור ראשון. לדעתי אגד היתה חייבת להתאחד עם דן מזמן, לזרוק את כל רכבי ה-MAN לאלתר ולהתבסס אך ורק על צי של מרצדס או....מרצדס בלבד ! או מרצדס או...מרצדס ! אתה כנראה לא ממש מקורב לצלחת וכנראה לא בעל קשרים בהנהלה.......כך לפחות התחושה...אתה יורה מילה וחצי מהמותן בלי לתאר ולנמק. תביא גם את דעתך האישית בהרחבה ובפירוט כפי שעשה הבחור, כדי שנתרשם ממך.
אני חבר אגד הרבה הרבה שנים .וכתבתי לך את דעתי

אני חבר אגד הרבה הרבה שנים .וכתבתי לך את דעתי
עכשיו דברייך מקובלים עלי ! עצוב לי כאשר
מדברים נגד אגד. אני גדלתי על המיתוס של אגד, בכל דיון כאן בעבר לאורך שנים, נלחמתי תמיד בעד אגד. אני חשוד כאן בפורום כמכור לאגד. תמיד אחרים מתקיפים ואני מגן על אגד ! לכן כל-כך עצוב לי עכשיו שנהגים באגד מדברים בצורה כזו. תבדוק בארכיון הפורום ותראה מי המגן הגדול מכולם על אגד ! אגד בשבילי זה הרבה יותר מעוד חברה ! זו מהות הילדות, מהות התחביב ואפילו רישיון לאוטובוס בידי.

0bama1

New member
עכשיו דברייך מקובלים עלי ! עצוב לי כאשר
מדברים נגד אגד. אני גדלתי על המיתוס של אגד, בכל דיון כאן בעבר לאורך שנים, נלחמתי תמיד בעד אגד. אני חשוד כאן בפורום כמכור לאגד. תמיד אחרים מתקיפים ואני מגן על אגד ! לכן כל-כך עצוב לי עכשיו שנהגים באגד מדברים בצורה כזו. תבדוק בארכיון הפורום ותראה מי המגן הגדול מכולם על אגד ! אגד בשבילי זה הרבה יותר מעוד חברה ! זו מהות הילדות, מהות התחביב ואפילו רישיון לאוטובוס בידי.
כאשר צריך לתת בראש תתן בראש ,כאשר מגיע לטיפה
לטף ,לא בכול מחיר צריך לתמוך בכל דבר ,אגד זה לא קבוצת כדורגל ,ויש להם המון להשתפר .

846

Active member
עדות של נהג "אגד" לעיונכם !!!
כפי שאתם יודעים, אני מכיר אנשים רבים מאוד בקואופרטיב אגד בכל הרמות מההנהלה הראשית ועד לאחרון התפקידים. עדות אחת קיבלתי היום ולמרות שאני חסיד אגד ידוע, אני חייב לשמור על אובייקטיביות ולהיות הוגן גם כאשר מדובר בדברים לא טובים ולכן אני מביא כאן את הסיפור תוך טישטוש פרטים העלולים לזהות את הנהג שהוא אדם משכיל מאוד ואחד מחבריי הכי טובים ! הנה לקריאתכם: "היי אביתר ראיתי פה ושם ביקורת ברשת על רמת תחזוקה נמוכה בחברות האוטובוסים החדשות. אז הנה דוגמית אופיינית לרמת התחזוקה המשובחת באגד, חם וטרי מהתנור. אתמול התחלתי את המשמרת בשעה מסויימת עם מרצדס 404 אילתית (מה עושה אצלנו אוטובוס אילתי, לא יודע). הספקתי להגיע עד צומת XXXX, בדרך K-XXXXX, וכשעצרתי בתחנה לאיסוף נוסעים והורדתם, הדלת האחורית עפה לפתע לכביש - ממש כמו חופה של מטוס קרב. הדלת הקדמית גם היא נאחזה נואשות בשני ברגיה החלודים במסגרת, כך שכל נסיעה במהירות של מעל לשבעים קמ"ש גרמה לשאיבת הדלת החוצה ולאוורור האוטובוס, סידור מעניין כי גם המזגן הלך זה מכבר לעולמו (מת לגמרי). ההגה פיתח דעת עצמאית ואיפשר לגלגלי האוטובוס לבחור להם נתיב נסיעה עצמאי כאוות נפשם, וללא מים ברדיאטור גם המנוע התחמם. אבל איך יהיו מים ברדיאטור, אם הרדיאטור דולף בעוצמה? העברתי הנוסעים לאוטובוס אחר וזכיתי להפסקה בתשלום עד XXXXXXX. המשמרת שלי קצת נהרסה, אבל העיקר שיש לנו יורו 5 וכל הבולשיט הזה. סתם עוד יום שגרתי - אה, החולצה שלי גם נתפסה באיזה ברזל חלוד באוטובוס ונקרעה כולה. אומרים שאגד הוא המוביל הלאומי. אז אומרים XXXXXX XXXXXXXXXXXXXX
ניסיון

אורי404

New member
בכנות? אין בשביל מי להצביע. אינני מתכוון
להצביע בבחירות הקרובות. רק מפלגה שתתחייב לפתח את הרכבות ואת שאר התחבורה הציבורית למצב "אירופאי" מתקדם ושתכריז על הקמת תעשיות רכבתיות בארץ ושתתחייב ליזום חקיקה שתחמיר באופן קיצוני מאוד עם כל מי שפוגע בבעלי חיים במתכוון ושתתחייב לא לתת לשכנינו הערבים אף לא גרגר אדמה אחד משטחנו, יכולה לקבל את קולי, אבל אין מפלגה כזו לצערי... לכן לא אטריח את עצמי לקלפי. עדיף לי לשבת בבית ביום הבחירות ולהוריד עוד בוטלג מהרשת בזמן הזה... לילה טוב ידידי !
אפשר גם להצביע וגם להוריד בוטלג נוסף

וברצינות, כאשר לא מצביעים, אז מה, שקורה זה שהעוד יותר גרועים עולים לשלטונה, עם חשש לקיצוניים. נכון, שמצב המפלגות השונות לא טוב. ועדיין מוטב להצביע לרע במיעוטו.

אפשר גם להצביע וגם להוריד בוטלג נוסף

וברצינות, כאשר לא מצביעים, אז מה, שקורה זה שהעוד יותר גרועים עולים לשלטונה, עם חשש לקיצוניים. נכון, שמצב המפלגות השונות לא טוב. ועדיין מוטב להצביע לרע במיעוטו.
הנה האתר הטוב בעולם לבוטלגים - 46890 בוטלגים!
בשום אתר אינטרנט בעולם לא מקובצים ביחד 46890 בוטלגים כלומר 46890 דיסקים שכולם ניתנים להורדה בקלות !!!!! אתה קולט??? 46890 דיסקים !!! כולם בקובץ המוכר והפשוט WMA הידידותי. 46890 הופעות חיות באתר אחד !!! מטורף מי שלא מוריד את כל מה שהוא אוהב !!! האתר הזה הוא המגוון ביותר שנתקלתי בו מעולם ! http://tela.sugarmegs.org/

אורי404

New member
בשום אתר אינטרנט בעולם לא מקובצים ביחד 46890 בוטלגים כלומר 46890 דיסקים שכולם ניתנים להורדה בקלות !!!!! אתה קולט??? 46890 דיסקים !!! כולם בקובץ המוכר והפשוט WMA הידידותי. 46890 הופעות חיות באתר אחד !!! מטורף מי שלא מוריד את כל מה שהוא אוהב !!! האתר הזה הוא המגוון ביותר שנתקלתי בו מעולם ! http://tela.sugarmegs.org/
תודה, אביתר! הייתי שמח לבוטלג, שכתבת עליו
כתבת על בוטלג של שרון ליפשיץ האגדתית. יהיה מעניין לדעת יותר עליו. במידה וההקלטה היא איכותית, מה טוב, שזה יתפתח לאלבום רביעי נוסף. גם אסתר שמיר הפסיקה להוציא אלבומים, עד שלבסוף אחרי שנים רבות של שתיקה היא הוציאה אלבום חדש וכעת יוצא אלבום חדש נוסף.

תודה, אביתר! הייתי שמח לבוטלג, שכתבת עליו
כתבת על בוטלג של שרון ליפשיץ האגדתית. יהיה מעניין לדעת יותר עליו. במידה וההקלטה היא איכותית, מה טוב, שזה יתפתח לאלבום רביעי נוסף. גם אסתר שמיר הפסיקה להוציא אלבומים, עד שלבסוף אחרי שנים רבות של שתיקה היא הוציאה אלבום חדש וכעת יוצא אלבום חדש נוסף.
אני אחפש לך. בישראל נושא הבוטלגים לא כל כך
מפותח. שים לב לדיסק החדש והראשון של נפתלי אלטר ! מומלץ לקנות אותו כל עוד הוא קיים בשוק. יצאו רק 500 עותקים ולדעתי הוא ייאזל מהר. בקרוב דיסק כפול רביעי המוקדש לקול השלום בחסות "רדיוס".

אורי404

New member
אני אחפש לך. בישראל נושא הבוטלגים לא כל כך
מפותח. שים לב לדיסק החדש והראשון של נפתלי אלטר ! מומלץ לקנות אותו כל עוד הוא קיים בשוק. יצאו רק 500 עותקים ולדעתי הוא ייאזל מהר. בקרוב דיסק כפול רביעי המוקדש לקול השלום בחסות "רדיוס".
אתה צודק, אביתר בשני הדברים
גם על נפתלי אלטר וגם בנושא הבוטלגים הישראליים. איפה ברנולי?

ברנולי אל הדגל !!! אם הוא יראה את האתר הזה
הוא לא יישן בלילה......עם 350 הופעות שונות של פינק פלוייד או 100 הופעות שונות של פרוקול-הארום, אפשר לבזבז באתר הזה חיים שלמים....

ללהקת מאטליקה יש 824 דיסקים של הופעות
שונות שלה ! ללא ספק כמות עצומה ! באתר GUITAR 101 ניתן להוריד את כולם. מדובר על 687 ג'יגה רק מאטליקה ! בדור הבא יצטרכו כבר מחשבים ביתיים של 2000 טרהבייט או הרבה יותר....

ללהקת מאטליקה יש 824 דיסקים של הופעות
שונות שלה ! ללא ספק כמות עצומה ! באתר GUITAR 101 ניתן להוריד את כולם. מדובר על 687 ג'יגה רק מאטליקה ! בדור הבא יצטרכו כבר מחשבים ביתיים של 2000 טרהבייט או הרבה יותר....
דוקטור, אני לא צריך 824
הייתי בהופעה של מטאליקה ב-93' והיא צרובה לי במוח יותר חזק מכל דיסק...
http://www.youtube.com/watch?v=1QP-SIW6iKY&feature=related

תראה בעצמך: 824 דיסקים במכה: !!!
בבקשה קישור למי שרוצה לבלות את 5 השנים הבאות בחייו בהורדת בוטלגים מהרשת 27 שעות ביממה - 68 דקות בשעה...: תהנו.... http://www.guitars101.com/forums/f90/824-metallica-bootlegs-56712.html או:

megashock

New member
תראה בעצמך: 824 דיסקים במכה: !!!
בבקשה קישור למי שרוצה לבלות את 5 השנים הבאות בחייו בהורדת בוטלגים מהרשת 27 שעות ביממה - 68 דקות בשעה...: תהנו.... http://www.guitars101.com/forums/f90/824-metallica-bootlegs-56712.html או:
מעולה! רק חבל שהקישור להופעה בישראל לא זמין

25306yosef

New member
אני דווקא מעדיף להוריד קבצי WAV ללא אובדן
(או FLAC). רוב הפורמטים כמו WMA, MP3, OGG, הם פורמטים דחוסים בדחיסה מאבדת נתונים ולכן לעולם לא יהיו באותה איכות כמו המאסטר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה