לחיצת חזה

Zarboov666

New member
לחיצת חזה

שלום, אני בן 26 ומתאמן בחדר כושר כבר שנתיים. אני 1.78 ושוקל 64 ק"ג, אז אתם יכולים להבין שיש לי מבנה גוף די רזה. בתרגיל לחיצת חזה אני עושה 2 סטים של 10 עם 58 ק"ג ועוד סט אחד של 8. האם המשקל הזה מתאים למשקלי האישי? האם אני יכול להתקע בסביבות משקל הגוף שלי או שאין לזה קשר? תודה!

d_style

New member
שלום.

1. הנך רזה. 2. הנך תקוע במשקלי עבודה, וכן במשקל גופך כי הנך לא אוכל מספיק. 3. איחלתי למתאמן בהצלחה.

Zarboov666

New member
ושלום לך

אני דווקא אוכל המון ולא שטויות. חזה עוף, טונה ביצים קשות וכל המסביב. מה זאת אומרת "תקוע" במשקל גופי? מאז שהתחלתי להתאמן עליתי יותר משלושה קילו...

adi_2000

New member
אומנם עלית אבל די מעט...

אני התחלת להתאמן לפני חודש בערך וכבר עליתי בכמעט שני קילו... אבל כנראה שבהתחלה השיפור הוא הכי גדול. אגב אני פחות או יותר אותו גובה ומשקל כמו שלך ואני לא נראה רזה כ"כ. כנראה זה גם עניין של מבנה גוף.

asich1

New member
שנתיים ועלית 3 קילו?

שלא לדבר על זה שחלק מכובד מהם זה שומן... אני כרגע מטר 73, ועליתי מאז התחלתי להתאמן (כמעט שנה) כ-7 קילו. וחלבון זה לא הכל. אתה צריך שהמאזן הקלורי שלך יהיה חיובי, בנוסף לצריכה מוגברת של חלבון, ורק כך תעלה במשקל.

Zarboov666

New member
זה לא קשור גם לגנים?

אבא שלי 175 ושוקל בסביבות ה-60 וגם הסבים שלי היו בצעירותם אומנם גבוהים יותר (בסביבות ה-180) אבל בתמונות שראיתי מצעירותם גם הם נראו די רזים. יכול להיות שזה מה שהגוף שלי יכול לתת?

asich1

New member
גנים, חילוף חומרים

you name it. בכל מקרה, אם תאכל יותר (משתנה מאחד לאחד בשאלת ה-"כמה", אבל לרוב זה בסביבות ה-500 עד 1000 קלוריות ליום יותר), תעלה במשקל. ולא משנה מה היו הגנים של אבא או אמא.

kalay

New member
שלושה ק"ג בשנתיים זה די מעט

אני רק בחודש וחצי האחרון העליתי 2.5 ק"ג.

Gaspaz

New member
ממתי? ../images/Emo13.gif

ממתי אנשים מתגאים כל כך שהם השמינו ממש מהר?

למעלה