לחיי הפרובנציאליות

צהבהבון

New member
לחיי הפרובנציאליות

הערב ייערך בשרללואה משחק גמר היול``ב קאפ בין ריאל מדריד לריטאס וילנא. האם יש שידור בארץ? הצחקתם אותי. 71 מדינות ישדרו את המשחק, ישראל לא ביניהם. כל ערוצי הספורט למיניהם - הפלוסים הגולדים והלייבים למיניהם, אלה של ערוץ הספורט ואלה של צ`רלטון, אלה שביס ואלה שבהוט - אף אחד לא טורח לשדר לנו את המשחק. במקום זה אנחנו מפוצצים בשלל שידורים ממשחקי סיבוב ט בגביע המדינה בכדורגל. נמאס כבר מהיחס הזה לכדורסל. בעוד שבכדורגל אנחנו מוצפים במשחקים מכל הליגות באירופה, בכדורסל לא משודר לאורך עונה שלימה אפילו משחק אחד מאירופה. אפילו ביורוליג אנחנו נאלצים להזדקק לחסדי ESPN כדי לראות משחק אחד בשבוע. אותי יותר מעניין גמר היול``ב הערב יותר מעוד משחק אימון של מכבי מול גבעת שמואל או של הפועל מול גבעת שמואל.
 

bennyfromabba

New member
גם לא מראים כדוריד אירופאי

והסיבה היחידה שבכלל מראים כדורסל אירופאי היא מכבי
 

יו45

New member
גם הוקי קרח לא מראים

היולב מענין בדיוק שנים וחצי אנשים והסיקור בהתאם.
 
כל הקבוצות של היולב לא מעניינות

כל השלבים הראשונים עם הרמת כדורסל של החטיבות ביניים באמת לא מעניין אף אחד... אבל יש כמה קבוצות טובות מאוד, שמראות רמת כדורסל, ואחרי שכל הנספחים עפים, מגיע הפיינל פור, אז את הגמר חייבים לשדר פשוט...
 
מעניין...

אם היולב מעניין שניים וחצי אנשים אז מה מעיין את החצי השני של זה שרק חצי מתעניין?
 

יו45

New member
הוא מזפזף

הרי היחידים שישבו לראות את זה אלו אוהדי ירושלים שצריכים להוכיח לעצמם שהמפעל הזה הוא שווה משהו הי הא מה זה נופל בדיוק על המשחק המסקרן בראשון!
 
אם ב71 מדינות ישדרו אז

זה באמת לא מובן, למה דווקא בישראל שהכדורסל הוא ענף פופלרי אצלה, לא ישדרו ?
 

cunilemel

New member
צריך להגיד בכול זאת גם מילה טובה לערוץ 5

במהדורת הספורט של 19:00 ,שתי המגישות היו בנות. נורא רציתי שהן יתנשקו, אבל זה לא קרה. לא נורא. לפחות היו שתי מגישות ביחד ואף אחת מהן לא הייתה שיקסה.
 
למעלה